Auta??

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy jezeli auto w gta 4, się juz tak rozbije ze niebędzię chciało odpalic ,czy da się je jakos naprawic??

sebolek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Auta??

kodami ;D nie wiesz gdzie tutaj
na youtube.com bylo gosciu jedzie fura sie pali cyk kod i fura jak nowa .

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

ale mi niechodzi ze jak się pali, tylko jak auto niedziała i niehce jechac

mateusz_gosc

Użytkownik
Użytkownik

kiedyś czytałem (nie wiem czy to prawda czy nie) ale w takiej sytuacji musisz zadzwonic po strasz pożarną :D oni uleczą samochód ... ale nie wiem czy to fake czy nie

asq1994

Użytkownik
Użytkownik

Jeżeli auto się niechce ruszyć wpisujesz kod na na życie i heja dalej tym damym autkiem.

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

ja niegram na kody

sebolek

Użytkownik
Użytkownik

to musialbys miec obsluge jak Kubica :D

szyna55

Użytkownik
Użytkownik

dzwoni sie pod jakis numer z pod 911 i ci wtedy odpali chyba tak jak mówił mateusz po straż pożarną

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

zara sprawdze ;D

juz mam sprawdzony numer.Jezeli macie zempsute auto ale nie takie ze ci się pali,ze niemozesz jechac gdzie auto stoi bez ducha dzwonis z telefonu na numer 004 i pochwili auto moze jechac ale jest dalej w takim stanie w jakim było przedtem

Edit//przeo_91, nie pisz postów pod sobą!

WReki

Użytkownik
Użytkownik

szyna55 napisał:
dzwoni sie pod jakis numer z pod 911 i ci wtedy odpali chyba tak jak mówił mateusz po straż pożarną
Nom dzwonisz pod 911 i auto odpala... potwierdzone na 100% sam to testowałem z jakiś 1 mies temu... szkoda że w multi nieda sie dzwonic po straz itp...

Piki

Użytkownik
Użytkownik

Wystarczy wklepać obojętnie jaki numer, wcisnąć przycisk oznaczony zieloną słuchawką i już samochód odpala, możemy jechać. Nie trzeba dzwonić na żadną z usług 911 ani jakieś specjalne numery.
A jak już odpalimy to można do Pay 'n' Spray podjechać, oni wszystko wyklepią. :)

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

na serio ArCaDe??

asq1994

Użytkownik
Użytkownik

Ten numer 421 to jest kit spróbowałem i nic nie było.

ARcaDE

Użytkownik
Użytkownik

tak kolega mi powiedzial ale niesprawdzalem sorki za ten zly numer

Aras64

Użytkownik
Użytkownik

Proste dzwonisz po pitstop przyjeżdżają zmieniają ci koła tankują i wieszają choinkę zapachową (kokosową) na lusterku a tak serio to nie ma sposobu bez kodów

Korsak

Użytkownik
Użytkownik

Ja znam... Kradniesz komuś samochód i następne popychasz auto aż nie dojedziesz do Pay 'n' Spray... czekasz chwilkę i masz autko jak nowe:p

Piki

Użytkownik
Użytkownik

http://x360iso.org/index.php?topic=4523.msg34770#msg34770

Próbowaliście w ogóle tego co napisałem? Nie wciskajcie mi tu, że bez kodów się nie da...

FanXbox2

Użytkownik
Użytkownik

Piki ma racje za kazdym razem się udaje

Mitur

Świeżak
Świeżak

Ja bez przerwy stosuje ten trick. Nie chce fura odpalić, to wyciągasz telefon, wybierasz DOWOLNY numer (ja zwykle klikam 5, bo szybciej), dzwonisz, i jak usłyszysz sygnał to twój wrak odpala :D

Do góry Bottom