Avatary i jtag

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Adrianos111

Użytkownik
Użytkownik
Czy żeby wrzucić ubranka dla avatara na konsolę z RGH trzeba to koniecznie robić przez Yaris Swap po FTP? Bo jak na razie tylko tego nie próbowałem. Mam pliki DLC spatchowane pod XUID profilu i nie działają, nawet nie widać ich w NXE. Wrzucałem we wszelkie mozliwe miejsca. Więcej info o moim problemie tutaj: http://xboxforum.pl/iso-i-jtag-f10/avatar-dlc-na-rgh-116203.html

EDIT:
Nawiązałem połączenie FTP i przerzuciłem pliki avatara (przez Yaris Swap) pod profil, który od początku miał swój numer XUID. Nie działa. Teraz skończyły mi się pomysły. Pomoże ktoś?

EDIT2:
Wreszcie mam jakiś progres. Najnowszy Yaris Swap wrzucił mi DLC dla avatara. Ciuchy "widać" w NXE. To znaczy nie do końca, bo zamiast obrazka z ciuchem jest wykrzyknik, a dashboard zaleca zaktualizowanie konsoli. Co radzicie?

EDIT3:
Czy aby było widac te moje akcesoria dla avatara mogę zaktualizować dasha NXE? Pewnie aktualizacja na Wyższy dash nie jest najlepszym pomysłem. W takim razie czy mogę dokonać aktualizacji na ten sam dash, czyli 13604? To coś da? Czy ten update musi być z dodatkową aktualizacją avatara (bo na wzmianki o czymś takim natknąłem się w czasie szperania w necie)?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom