Baaardzo duży problem.

vent0s

Świeżak
Świeżak
Witam ! Zakupiłem w grudniu xboxa slime i dałem do przeróbki na najnowszą lt 3.0 ,fachowiec powiedział że jest dobrze bo battelfield działa ,który rzekomo jest tylko na 3.0 . Okazała się że musze kupić nagrywarkę iHAS i wgrać LT MAX. Kupiłem ,przerobiłem pomyślnie. Robiąc zgodnie z poradnikiem http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365.html ,najpierw nagrałem grę Assasin's Creed Revelations i działało. Później spróbowałem tym samym sposobem nagrać najnowszego batmana i już w xboxie było napisanie że płyta jest nie obsługiwana ;/ Spróbowałem jeszcze z Saint's Row The Third i znowu ,płyta nie obsługiwana. Moje pytanie co robię źle ? Przecież saint's row the third i najnowszy batman też jest pod lt 3.0 ... PROSZĘ POMOCY NAGRODZĘ "Pomógł" miesięcznie.


#Dodam że za każdym razem używam tych samych płyt Verbatim 8.5 gb.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Na jakich płytach nagrywałeś te gry?
 

vent0s

Świeżak
Świeżak
UP@ Verbatim DVD+R DL 8.5 gb i wtedy jeszcze szybkość 2,4x teraz są tylko 8x
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik

vent0s

Świeżak
Świeżak
UP@Tylko jest problem ,ponieważ odpalam program i się nie włącza ,tylko okieńko ,na chwilę chyba cmd i się wyłącza ...
 

michal9125

Użytkownik
Użytkownik
ściągnij może nowa wersje albo starszą
 

vent0s

Świeżak
Świeżak
No dobrze ,ale skoro mam lt 3.0 to dlaczego nadal muszę przegrywać pendriv'em ? ...
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
?? Co musisz przegrywać pendrivem ?
a przepuszczałeś przez abgx żeby dograło topologydata ?
Jak chcesz ją wgrać na dysk to musisz wypalić Ihasem, jeśli chcesz grać z płyty może być wypalona zwykłą nagrywarką opcją TrunCate i będzie działać, ale tylko z płyty.
 

vent0s

Świeżak
Świeżak
Aaaa.... Czyli ,trzeba przepuścić przez abgx i coś zaznaczyć żeby tą topologię wbiło ? To by wyjaśniało ,bo chyba tylko z AC tak zrobiłem. Możesz podpowiedzieć co zaznaczyć w abgx ...? Jeżeli wgram na dysk to i tak trzeba włożyć płytkę. :]
 

Maniak123

Użytkownik
Użytkownik
Ja nagrywalem gre Batman Arkham City jak wiele innych gier bez zadnego"IHASA"itd itp tylko pod koniec wybierania pliku i przygotowania plyty do nagrania pojawil sie komunikat i byly do wyboru dwie ikonki i wybralem ta druga.Wszystko smiga az milo.Teraz nie pamietam dokladnie bo tak zdazylo mi sie tylko raz,a wiedzialem to od kumpla ktory wczesniej nagrywal gre.Kupilem kompa dokladnie rok temu i nic nie modyfikowalem w nim,zadnej nowej nagrywarki itp itd.Jezeli bys mial jakies pytania do mnie to pisz na priv.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
@vent0s, tak trzeba wkładać płyte, ale gdy nie będzie kopia 1:1 czyli wypalona ihasem to nie będzie działać :)
W ABGX Ustaw tak:
http://i56.photobucket.com/albums/g163/Ankoholik/1.jpg
Następnie wypal płytę i powinno chodzić, jeśli masz LT+3.0, jeśli LT+2.0 to wypalasz bez dogrywania "topologii"
Jak poprawnie dogra topologie to powinnien wyskoczyć komunikat "Topologydata is curently verificed"
 

vent0s

Świeżak
Świeżak
Człowieku naprawdę jak będzie mi śmigać ,to masz miesięczny limit "pomógł" ,tylko jeszcze 1 pytanie ,czy verbatim 8.5 gb dvd+r DL z szybkością 8x jest dobry ?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Człowieku naprawdę jak będzie mi śmigać ,to masz miesięczny limit "pomógł" ,tylko jeszcze 1 pytanie ,czy verbatim 8.5 gb dvd+r DL z szybkością 8x jest dobry ?
Tak, te płyty są dobre. Pisałeś do mnie na PW, podałem ci link do poradnika, więc warto byłoby zajrzeć.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Tak ale wypalaj z 2.4x prędkością, i płyty obojętnie jakie DL to zawsze +, minusy nie działają na xbox. Z resztą kolega wyżej napisał poradnik jak wypalać gry, nawet ma w sygnaturce link (kliknij na obrazek). :)
Aha, o co Ci chodzi z tym miesięcznym limitem ??

@Down
Następny, "Verbatimy!!"... Obojętnie jakie płyty kupisz na wszystkich jest to samo. Ja np. wypalałem na Platiniumach i wszystko działa, XGD3 też. Tutaj nie chodzi o jakość płyty tylko np. Platinium będzie działał 2 lata a Verbatim troche więcej, ale nie oszukujmy się kto gra w gre bez przerwy przez dwa lata..
 

33300

Banned
Markowe nie byle jakie
 

Do góry Bottom