Bad Company 2 - Normal czy Hardcore?

5HOOGUN

Banned
W jakim trybie rozgrywki gracie, normal czy hardcore?

Głos proszę uzasadnić !
 

raflooldz

Banned
Gram na hardcore z przyzwyczajenia z COD ;) Jest lepiej, bo ludziki mają mniej 'hape' i tyle ;)
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
Gralem na normal. Wole miec celownik :D Ale na hardzie tez, bo zdobylem acziwa za zabicie kolesia z noza.
 

neehooyah

Użytkownik
Użytkownik
kiedy gram snajperem wybieram zwykle tryb hardcore - przeciwnik ma wtedy trudniejsze zadanie ze zlokalizowaniem mojej pozycji,
przy innych klasach gram na normalu ze względu na to, że gra tam po prostu więcej ludzi, chociaż i tak znacznie większa satysfakcja z rozgrywki jest na hardcore
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Grałem na normalu, bo na hardcore przy moim graniu mógłbym dostać nerwicy i połamać płytę (for real !)
 

5HOOGUN

Banned
Mój głos: HARDCORE od niedawna gram na hardcore ponieważ karabin VSS ktorym się posługuje sieje tam dramatyczne spustoszenie, niesamowitą satysfakcję daje zabijanie wrogów na dalekie dystanse 1 bądź 2 strzałami co było w trybie normal niemożliwe (po za headshotem) nawet przy amunicji magnum. Podoba mi się też to że można przekampić całą mapę na 2 spotach i przy umiejętnej grze nie zostać wykrytym. Jedyny minus wdł. mnie to brak niektórych elementów HUDa jak np ilość amunicji i wskazywanie skrzynek z ammo bądź heal. Ostatecznie gdyby w trybie normal wrogowie tak padali jak w hardcore, to za chiny bym sobie nie odmówił HUDa i oznaczania :)

Pozdrawiam
 

sielak2

Użytkownik
Użytkownik
Hard jest dla kamperów: 1.nie pokazuje zabójcy po zgonie 2.Oznaczanie wrogów nic nie daje
Gra staje się mniej zespołowa:1.Medyk ma problemy z identyfikacją zwłok do reanimacji 2.miny zbliżeniowe zwiadowcy gówno dają
Plusy: kierowca wypchanego po brzegi quada z c4 ginie jeśli na nim siedzi w momencie wybuchu i uważam że tę opcje powinni przenieść do normala
 

5HOOGUN

Banned
Plusy: kierowca wypchanego po brzegi quada z c4 ginie jeśli na nim siedzi w momencie wybuchu i uważam że tę opcje powinni przenieść do normala
Dałbym sobie rękę uciąć że w normalu też tak jest..
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
HC jest dobry bo bez przeładowania można więcej luda ściągnąć :p
Jak dla mnie HC + mapka byłby idealny :D
A gram tam gdzie akurat więcej znajomych :)
 

Dzefii92

Użytkownik
Użytkownik
Hardcore -snajperka
Normal - inne klasy
 

MarcinekZ

Użytkownik
Użytkownik
Gram teraz na hrdcore, zauwazylem ze tam latwiej zabic wroga( co dziala tez w druga strone niestety :/) ale mam tam lepsze staty Kill/Death i czuje sie tam silniejszy :) Mozna spobowac polecam, tak samo zauwazylem ze osiagniecie z zestawu SPECAT (szczegolnie to zeby zabic 5 wrogow pod rzad, nie ginac) latwiej sie robi na hardcore ;p

Edit: Za to na HC czesto sie zdarza teamkill, po prostu gosc podejdzie ci pod lufe, wtedy sie nie przejmuj ;p
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Za to na HC czesto sie zdarza teamkill, po prostu gosc podejdzie ci pod lufe, wtedy sie nie przejmuj ;p
A mi właśnie brakuje tego na normalu :p Często jest tak że jakiś pajac Cię zablokuje lub wejdzie na linie ognie - ja minusowe pkt przeżyje on już nie :D
 

riders62

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze hardcore. Wszyscy moi znajomi grają na hard i sam na hardzie zaczynałem. Jak dla mnie większy realizm bez huda i celownika na środku.
 
Normal jest bardziej praktyczny od Hardocre .
 

MarcinekZ

Użytkownik
Użytkownik
Normal jest bardziej praktyczny od Hardocre .
Niby czemu? Co przez to rozumiesz?
 

5HOOGUN

Banned
Proponuje zacząć od dzisiaj intensywnie grać w BC2 (Korea płn zaatakowała Koreę poł) ;p
 

Bogas

Użytkownik
Użytkownik
pierw zaczynam grac na normal , przechodze na takim o to wlasnie poziomie całą gre i potem od nowa tylko ze na poziomie HARDCORE
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
pierw zaczynam grac na normal , przechodze na takim o to wlasnie poziomie całą gre i potem od nowa tylko ze na poziomie HARDCORE
Tylko że temat jest o multi :p
Chyba że potrafisz przejść całe multi :D
 

TigraTeam

Banned
Hardcore
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
Mój głos poszedł na Normal ponieważ na hardcore jest trochę zamieszanie co się nie zrespiłem to dead może to przez to że nie umiem grać bo grę mam od miesiąca
na normalu jest większy spokuj i dlatego to lubię :)
 

Do góry Bottom