Balans broni, poprawa lagów i spawnów... Patch do Call of Duty : Modern Warfare 3

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Infinity Ward nie zasnęło w oczekiwaniu na kolejną odsłonę Call of Duty, tylko jak się okazuje pracuj nad nową poprawką do Call of Duty: Modern Warfare 3, która ma przynieść poprawę lagów m.in. w trybie TDM, zmianę zasad działania matchmakingu, poprawę spawnów oraz balans uzbrojenia. Pełną rozpiskę znajdziecie w rownienięciu newsa.

Poprawa lagów na Xbox 360 i Ps3 - tryb TDM posiada pewne opcje, które replikują lagi znane z MW2. Prace nad PC trwają, ale jest to inny fragment kodu.

Matchmaking (Xbox) - dominacja ma nowy sposób dobierania rozgrywek. Nie bazuje to już na regionie, lecz na kodzie kraju zawartym w IP.

Spawn (wszystkie platformy) - mapa Faceoff ma teraz więcej punktów odradzania, które są umieszczone bardziej logicznie. Całkowita zmiana punktów spawn potrwa jeszcze trochę.

DLC - Terminal jest już na Xbox 360. Wkrótce ogłosimy datę premiery na PS3 i PC. Mapa oczywiście będzie darmowa.

Problemy z DLC na PS3 - część z nich została rozwiązana. Mimo to są ciągle pojedyncze przypadki utraty subskrypcji Elite, co prowadzi do zablokowania możliwości gry i pobierania dodatków.

Balans broni - na pierwszy ogień poszły karabiny szturmowe i pistolety maszynowe. Głównym założeniem jest nie osłabiać, ale wzmocnić, to co odstaje zbyt mocno od reszty uzbrojenia. Nie wiadomo kiedy prace zostaną zakończone.

źródło : Balans broni, poprawa lagów i spawnów... nadchodzi patch do Call Of Duty: Modern Warfare 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Tej grze nic juz nie pomoze...
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Lagow?
Czas: Typ

0:20 Uruchomienie MW3
0:40 Zaladowanie jakiejs mapy w TDM
0:42 Spawn
0:47 Zgon
0:52 Respawn
0:60 Zgon
1:05 Respawn
1:14 Zgon
1:19 Respawn
1:27 Zgon
1:33 Respawn
1:36 Zgon
1:40 Respawn
1:45 Zgon
1:50 Cisniecie padem o sciane.
Jakie tam lagi...

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Lagow?
Czas: Typ

0:20 Uruchomienie MW3
0:40 Zaladowanie jakiejs mapy w TDM
0:42 Spawn
0:47 Zgon
0:52 Respawn
0:60 Zgon
1:05 Respawn
1:14 Zgon
1:19 Respawn
1:27 Zgon
1:33 Respawn
1:36 Zgon
1:40 Respawn
1:45 Zgon
1:50 Cisniecie padem o sciane.
Jakie tam lagi...

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
Jak się potrafi grać, to ginie się tylko kilka razy na mecz. Od razu uprzedzam, że nie jestem fanem ani Coda ani BF'a.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No wlasnie nie. Ilekroc siedzialem na TDM w MW3, Kazdy ginie co kilka/nascie sekund czesto i gesto. To Akcja/Arcade. Z BO bylo lepiej. :rolleyes: nie mam ratio 3.7 ale "skilla," tez mam.
Az przypomniala mi sie jedna ze smiesznych akcja w BC2- Sam na wzgorzu vs 14 chlopa...one-by-one 14:0 dla mnie :) Bylo pieknie... Ostatnio malo kto gra.
EOT, wracamy do tematu.
Sniff
Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny wielki patch mający 4mb? :)
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Tej grze nic juz nie pomoze...
Krytykować każdy potrafi, ale podać argumenty, to już nie takie proste, co?
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Największa aktualizacja dla Modern Warfare 3 miała 8 MB, a to raczej nie poprawi tych wszystkich wad? Wątpię, żeby W OGÓLE coś poprawili w tym MW3.
 

randnd

Użytkownik
Użytkownik
Hejter zawsze bedzie hejtowac.

Gra jest swietna i tyle :) Racja ze moze akcja w grze jest bardzo przyspieszona wzgledem poprzednich czesci co nie zmienia faktu ze nadal wymiata.
Sparwia wiele przyjemnosci. I tak jak ktos wyzej napisal - mozna ginac 2,3,4 razy podczas rozgrywki :) a nie 20 :)

Respawny koniecznie nalezy poprawic.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Hejter zawsze bedzie hejtowac.

Gra jest swietna i tyle :) Racja ze moze akcja w grze jest bardzo przyspieszona wzgledem poprzednich czesci co nie zmienia faktu ze nadal wymiata.
Sparwia wiele przyjemnosci. I tak jak ktos wyzej napisal - mozna ginac 2,3,4 razy podczas rozgrywki :) a nie 20 :)

Respawny koniecznie nalezy poprawic.
Krytykować każdy potrafi, ale podać argumenty, to już nie takie proste, co?
Gram w ta gre...
20 Prestige. Kupiony Premium i powiem tyle.
Wiecej nerwow na ta gre wywalam niz cierpie zabawy z gry.
I tez nie jestem jakims slabym graczem. Ratio 2.8. I co z tego ze walne moaba jak pozniej znow nerwy, no prosze was...
 

Do góry Bottom