Ballada została zrecenzowana

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Patryk1

Banned
Użytkownik


Trzeba przyznać, że w dniu dzisiejszym mamy prawdziwy napływ informacji od strony The Ballad of Gay Tony. Tym razem, największe serwisy gier komputerowych, zrecenzowały nam zbliżający się wielkimi krokami dodatek do Grand Theft Aut IV.

I tak, zestawienie ocen tych recenzji, prezentuje się następująco:

- GTA IV: The Ballad of Gay Tony Review | Video Games Daily [9/10]

- IGN: Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony Review [9,2/10]

- Grand Theft Auto 4 The Ballad of Gay Tony Review for the Xbox 360 from 1UP.com [A-]

- IGN Video: Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony Xbox 360 Review - Video Review

- Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony Review | Xbox 360 | Eurogamer [8/10]

- GTA: The Ballad Of Gay Tony Review: Out With A Bang - grand theft auto IV: the ballad of gay tony - Kotaku

- Review: GTA IV: The Ballad of Gay Tony Review - ComputerAndVideoGames.com [9,1/10]

Zapraszamy gorąco do oglądania, czytania i przypominamy.
Premiera GTA IV: The Ballad of Gay Tony już jutro.

Źródło: http://gta.net.pl/
 

gosuralf

Świeżak
Świeżak
nie ma się co dziwić, Rockstar potrafi zrobić z DLC porządny produkt. Nie jedna gra jest krótsza od TBoGT, jest w nim kilka ciekawych innowacji, nowe pojazdy, bronie. Ogólnie dla fana GTA pozycja obowiązkowa, a no i jeszcze należy pamiętać ze multiplayer stoi na wysokim poziomie!
 

misiekmr

Użytkownik
Użytkownik
I świetnie bo z tego co widziałem to gra bardzo wysoki poziom . I wreszcie rozrywka w GTA :D .

P.S
Mam troszkę głupie pytanie ale się spytam :p bo nigdzie nie mogę tego jednoznacznie wyczytać:
czy Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City oprócz Ballad of gay tony oraz Lost and Damed będzie zawierało GTA IV czyli te misje z podstawowej wersji ?
Czy tylko podstawowa gra będzie służyła jako podstawka ?
 

Patryk1

Banned
Użytkownik
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City będzie zawierać tylko te 2 dodatki bez samego .a żeby mieć misje z Gta IV musisz osobno kupić to i to :p
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Wspaniale, że wychodzą tak świetne dodatki do GTA 4.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom