ban a LT+

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
Czy bezpieczne jest granie w Xbox live na LT+? Czy można dostać wtedy bana?
 

jablon

Użytkownik
Użytkownik
Zawsze można, trzeba się z tym liczyć.
 

kubass93

Świeżak
Świeżak
Podobno flash LT+ jest niewykrywalny. Ale lepiej nie grac z żadnym flashem na XBL.
 

Micky78

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie jak to jest z tą niewykrywalnością czy ktoś na forum z LT+ dostał bana?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podobno jeszcze nikt nie dostał :p
 

kubass93

Świeżak
Świeżak
Tak, podobno jeszcze nikt nie dostał, ale moim zdaniem nie warto ryzykować.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak, podobno jeszcze nikt nie dostał, ale moim zdaniem nie warto ryzykować.
Uwierz warto ;) Hajsu na grach można zaoszczędzić sporo ;) Jak ktoś ma bardzo parcie na Xbl a ma mało kasy to warto
 

kubass93

Świeżak
Świeżak
Osobiście tez mam flasha LT+, ale nawet konsoli do neta nie podłączam więc nie wiem. Pozdrawiam
 
Póki co nie słyszałem o banach na konsolach mających lt+ wgrane tak więc śmiało :) Tylko przy aktualizacjach uważaj zawsze odczekaj i dowiedz sie jakie kwiatki z tego są.
 

AdamAdamski

Banned
Ban będzie prędzej czy później . Musisz się z tym liczyć . Nie za miesiąc lub dwa to za pół roku cie zbanują.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Nie bylo fali od czasu wydania lt i lt+ wiec nie wiadomo do konca. Poza tym LT jest wykrywalne co usowodnilo AP25.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

zak75

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Myślę, że Xbox rejestrował błąd podczas uruchamiania gier z AP25, tą informacje przesłał do M$ i banik już czeka ... . Może przed premierą Mass Effect 3 albo gears'ów 3, tak na 2-3 dni przed pojawieniem się tych gier, a wtedy wszyscy ruszą po nowe konsole i sprzedaż się kręci.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
LT + jest wykrywalny, ale z tego co widzę to nie posypały się masowe bany narazie być może to się zmieni
 

Do góry Bottom