ban na konsolijak z kontem gold?

Status
Zamknięty.

meszi

Świeżak
Świeżak
witam wszystkich. mam do was pytanie. choć jestem już w starszym wieku i nie ze wszystkim sobie radze, liczę na waszą pomoc. kupiłem xbox synowiwykupilem golda na rok. potem chciałem taniej kupic kilka z allegro poprzez przenoszenie licencji. tu wielkie zdziwienie ban na konsoli. rozumiem że na niej już live nigdy nie odpale, ale... i tu najistotniejsze, czy kupując drugą konsole 4gb mogę przełożyć swoj dysk 250 z poprzedniej zbanowanej? czy mam go formatowac? jeśli tak to jak? i co z kontem gold? bo myśle ze konta mi nie zbanowali. chciałbym czysto teraz podejsc do tematu, ale nie chciałbym aby jakiś syf zostal i abym znów bana nie dotal. proszę wyczerpujące odpowiedzi. pozdrawiam

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Konto jest całe zbanowane, nie ważne czy był gold czy silver. Dysk można przełożyć bez problemu...

meszi

Świeżak
Świeżak
ale wchodza z www na konto. wszystko wygląda normalnie. mogę pisać ze znajomymi z xboxglass. żadnych wiadomosci nie bylo. tylko na konsoli jest info ze konsola jest zbanowana. więc muszę utworzyc nowe konto i wykupic gold? dysk muszę formatować? gdyż tam są zapisane te felerne gry z allegro.

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Gry są przypisane do konsoli, a nie do konta, więc nie trzeba formatować dysku. Ze starym kontem nic nie zrobisz, trzeba utworzyć nowe...

Status
Zamknięty.

Do góry Bottom