ban na lt 2.0 i 3.0

Michał Smołkowicz

Użytkownik
Użytkownik
witam chciałbym się dowiedzieć kiedy była ostatnio fala banów na xboxlive lt2.0 i 3.0
i zastanawia mnie fakt czy jest róznica szans na zbanowanie między przeróbkami... chodzi mi o to czy lt2.0 ma 30% szans na bana a np lt 1.9/lt3.0 mają 35%
czy to wszystko jedno jaka przeróbka
i kolejne pytanie żeby nie robić więcej tematów czy można sprawdzić jaką ma się przeróbkę, mam pewną wiedze o xbox ale raczej rozbieranie żeby sprawdzić chip/flash odpada
z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak masz lt 3.0 i dasha 2.0.16178.0 ( czy jakiś taki dash, pisałem z pamięci, w każdym razie 2.0.16 :D ) , masz dobrze nagrane gry i nie grasz przed premierą to szanse na dostanie bana są podobno znikome ( ja tam gram i się nie przejmuje) . Żeby sprawdzić czy masz lt 2.0 czy 3.0 nagraj grę na lt 2.0 jak nie ruszy to masz lt 3.0 :p
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Po 1 bana dostaniesz jak będziesz grał w gry przed premierą , po 2 faktem jest że te bany ludzie dostają bo grają przed premierą , jak się pobiera aktualizację dasha warto sprawdzić co nowego wprowadza inaczej nie ma sensu ryzykować. Nie mam pojęcie w jaki sposób można sprawdzić przeróbkę , RGH to widać od razu po wyglądzie interfejsu Xboxa chyba.
 

Michał Smołkowicz

Użytkownik
Użytkownik
no właśnie nwm bo dasha mam 2.0.16202.0 i zastanawiam się czy poszedł by mi na nim black ops II bo jak tak to porzycze od kolegi kolegi i może mam lt3.0
kupiłem xboxa w grudniu rok temu więc może lt3.0 jest nwm jak co dam znać i prosze mod'ów żeby się wstrzymali z zamknięciem do tygodnia
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ale ten black ops to oryginalny czy nie ? Ps: Pożyczę :)
 

Michał Smołkowicz

Użytkownik
Użytkownik
nie nie black ops II to na płycie zwykłej verbatima a logiczne że przeróbke nie sprawdzam oryginalnymi grami
 

Do góry Bottom