Ban - prośba do moderatora/admina ;)

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.
Cześć, dostało mi się dzisiaj bana, jednak mam wrażenie, że źle mój post został zrozumiany, w dziale sprzedaż napisałem, że mam 3 konsole na sprzedanie oraz gry, dostałem za 'sprzedawanie piratów' bana ma zawsze, a dosłownie parę sekund wcześniej edytowałem posta i wrzuciłem zdjęcie, które udowadnia, że to są oryginalne gry ;)

Rozumiem, że teraz forum ma aspiracje jakieś tam i piracenie mu szkodzi, ale ja mam gry oryginalne o czym świadczy foto w temacie, nie napisałem, że verbatimy nagrywam za kasę przecież.

Jestem od prawie roku na forum, udzielam się, pomagam, gdy umiem pomóc (prawie 50 kliknięć 'dziękuję' więc nie tak mało tego było ;)), trochę niefajnie, że tak mnie z banem ktoś wyrzucił, jeśli można proszę o odbanowanie, sprawdzenie mojego tematu jeśli to konieczne jeszcze raz.

link do profilu - XboxForum.pl - największe Polskie forum o konsolach Xbox i Xbox 360
link do tematu - http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/konsole-dyski-gry-85704.html

Pozdrawiam
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Przywrócić chłopa do " żywych", moderatora czy też admina opieprzyć za nadgorliwość i niesprawdzenie informacji a potem pochwalić za szybką reakcję : )
 
Chyba, że chodzi o to, że napisałem, że dorzucam parę kopii do przerobionej konsoli, no ale to nie jest przecież nic nadzwyczajnego, to 'gratisy', a sprzedaję przecież konsole a nie gry. Już sam nie wiem bo teraz mam napisane 'Oszustwo/sprzedawanie piratów'. Nie bawie się w takie rzeczy ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Przywrócić chłopa do " żywych", moderatora czy też admina opieprzyć za nadgorliwość i niesprawdzenie informacji a potem pochwalić za szybką reakcję : )
Jak nie jesteś w temacie to się nie udzielaj.

standardowo w tej cenie konsola, pad, kable do tv, zasilacz, pudło, do przerobionej parę kopii.
http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/konsole-dyski-gry-85704.html

Chyba, że chodzi o to, że napisałem, że dorzucam parę kopii do przerobionej konsoli, no ale to nie jest przecież nic nadzwyczajnego, to 'gratisy', a sprzedaję przecież konsole a nie gry. Już sam nie wiem bo teraz mam napisane 'Oszustwo/sprzedawanie piratów'. Nie bawie się w takie rzeczy ;)
Za gratisy też jest ban.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom