Ban

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

careira

Użytkownik
Użytkownik
Witam może mi ktoś powiedzieć czy jak wywalę kabel sieciowy ******* w kosmos to mogą mnie zbanować i czy będę mógł normalnie na piratach grać ?? Planuję grac na piratach tylko offline

PS:cux i Grzech1991 niech się nie wypowiadają bo znowu wojna wybuchnie Ja musze mieć 100 % pewności
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

No to jak jesteś offline to jak chcesz bana dostac?
 

Fokuz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Jeżeli będziesz grał na "Piratach" offline to może się to zapisać ale nie musi w tak zwanym (nie wiem jak się to dokładnie pisze) KEYVAULT konsoli co oznacza bana. Niestety w tym przypadku o banie dowiesz się dopiero jak podłączysz konsolę do Internetu bo wtedy wyświetli Ci się tak zwany raport błędów. Przy flashu iExtreme na dzień dzisiejszy nie ma mowy o zbanowaniu konsoli więc jeżeli wgrasz iextreme to możesz być spokojny.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Już się zaczyna z key coś tam. On się pyta czy będąc offline dostanie bana (przynajmniej tak to rozumiem), jeżeli zrozumiałem Cię dobrze to odpowiedź jest jedna. NIE, możesz być spokojny bo jak to ktoś napisał ban to nie jest coś co wlatuje przez otworki do konsoli i nie ma możliwości złapania bana jeżeli do live się nie połączysz, czy jak wolisz, gdy wywalisz kabel sieciowy *******.
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Fokuz napisał:
Jeżeli będziesz grał na "Piratach" offline to może się to zapisać ale nie musi w tak zwanym (nie wiem jak się to dokładnie pisze) KEYVAULT konsoli co oznacza bana. Niestety w tym przypadku o banie dowiesz się dopiero jak podłączysz konsolę do Internetu bo wtedy wyświetli Ci się tak zwany raport błędów. Przy flashu iExtreme na dzień dzisiejszy nie ma mowy o zbanowaniu konsoli więc jeżeli wgrasz iextreme to możesz być spokojny.
Jak się podłącze do się dowiem a jak nie to nawet nie będę wiedział ??
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Ban

Fokuz napisał:
Jeżeli będziesz grał na "Piratach" offline to może się to zapisać ale nie musi w tak zwanym (nie wiem jak się to dokładnie pisze) KEYVAULT konsoli co oznacza bana. Niestety w tym przypadku o banie dowiesz się dopiero jak podłączysz konsolę do Internetu bo wtedy wyświetli Ci się tak zwany raport błędów. Przy flashu iExtreme na dzień dzisiejszy nie ma mowy o zbanowaniu konsoli więc jeżeli wgrasz iextreme to możesz być spokojny.
Głupoty gadasz!!!

PS. Nie pisze się iExtreme tylko iXtreme!
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

careira napisał:
Fokuz napisał:
Jeżeli będziesz grał na "Piratach" offline to może się to zapisać ale nie musi w tak zwanym (nie wiem jak się to dokładnie pisze) KEYVAULT konsoli co oznacza bana. Niestety w tym przypadku o banie dowiesz się dopiero jak podłączysz konsolę do Internetu bo wtedy wyświetli Ci się tak zwany raport błędów. Przy flashu iExtreme na dzień dzisiejszy nie ma mowy o zbanowaniu konsoli więc jeżeli wgrasz iextreme to możesz być spokojny.
Jak się podłącze do się dowiem a jak nie to nawet nie będę wiedział ??
Ciężki orzech jesteś do zgryzienia. Jak Ci to wytłumaczyć żebys zrozumiał? Ban jest to jakby wyłączenie możliwości korzystania z xbox live na twojej konsoli. Nie stracisz tej możliwości nie podłączjąc się do netu. Koniec.
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Majcher_NR napisał:
careira napisał:
Fokuz napisał:
Jeżeli będziesz grał na "Piratach" offline to może się to zapisać ale nie musi w tak zwanym (nie wiem jak się to dokładnie pisze) KEYVAULT konsoli co oznacza bana. Niestety w tym przypadku o banie dowiesz się dopiero jak podłączysz konsolę do Internetu bo wtedy wyświetli Ci się tak zwany raport błędów. Przy flashu iExtreme na dzień dzisiejszy nie ma mowy o zbanowaniu konsoli więc jeżeli wgrasz iextreme to możesz być spokojny.
Jak się podłącze do się dowiem a jak nie to nawet nie będę wiedział ??
Ciężki orzech jesteś do zgryzienia. Jak Ci to wytłumaczyć żebys zrozumiał? Ban jest to jakby wyłączenie możliwości korzystania z xbox live na twojej konsoli. Nie stracisz tej możliwości nie podłączjąc się do netu. Koniec.

A będę mógł grac nie prez xbox live?? bez bana
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Bana dostajesz tylko na XBOX Live czyli na internecie, nie na konsoli. Bedziesz mogl normalnie grac w gry sam, czy z kumplami na kilku padach... tylko nie na internecie. Poza tym czego tak sie boisz i z gory zakladasz, ze bana dostaniesz?
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

cux napisał:
Bana dostajesz tylko na XBOX Live czyli na internecie, nie na konsoli. Bedziesz mogl normalnie grac w gry sam, czy z kumplami na kilku padach... tylko nie na internecie. Poza tym czego tak sie boisz i z gory zakladasz, ze bana dostaniesz?
Bo dość dlugo na nią zbierałem a różnie mówią o tych banach.A ja tylko chce wiedzieć czy będę mógł grac na extreme bez patchy offline bo nawet na wikipedi piszą że jak się podłącze do neta to wtedy dostane bana

http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360#Modyfikacje
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

No jak zgrasz w gre na Xtreme na necie to bana dostaniesz od razu... Poza tym nie bierz Xtreme, ja zrobilem ten sam blad. Bierz iXtreme bo teraz i kazda gra ma patch, a dodatkowo bedziesz mogl grac na necie, bez bana...
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

cux napisał:
No jak zgrasz w gre na Xtreme na necie to bana dostaniesz od razu... Poza tym nie bierz Xtreme, ja zrobilem ten sam blad. Bierz iXtreme bo teraz i kazda gra ma patch, a dodatkowo bedziesz mogl grac na necie, bez bana...
A jak wejdę do neta na grze bez patha to co ??
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Ban

net, czy nie net ban będzie
 

careira

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

No to po huja mam przerabiać konsole jak bana dostane z netem czy bez neta :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Ban

Nie odstaniesz bana jak się nie podepniesz pod sieć! Ktoś tu głupoty gada! :mad:
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Ban

bana nie dostaniesz jak wgrasz ixtreme lub besziesz gral na grach z patchami w innym wypadku ban jest jak nie na serwerach ms to informacja w keyvalut
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Wez synek skoncz, znowu zaczynasz snuc te swoje pierdółki. careira , jesli bedziesz gral na xtreme bez ptachy OFFLINE to pozniej jak sie podepniesz do neta i nie bedziesz mial plyty w napedzie to bana nie dostaniesz. Jesli wybierzez iXtreme i bedziesz gral na grach a patchami (tylko takie ten flash uruchamia) to czy bedziesz gral offline,czy online z plyta w napedzie bana nie bedzie. PROSTE JAK DRUT.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Ban

skoncz synku... rotfl sam masz pewnie 10 no moze 8 lat...

ban jest, nie znasz struktury, rozumiem pytasz sie kolegow na podworku ale pamietaj oni malo zapewne wiedza i to nie jest dobre zrodlo
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

Taki z ciebie ekspert, jak ze mnie weterynarz. Nawet góru Juchy porzadnie nie raz cie zjechal na xboxonline, takze daruj sobie te gadki-szmatki, bo jedynie sie osmieszasz. Chcesz sie jeszcze bardziej pograzyc? Porosze bardzo, zaraz tutaj wkleje te berdnie,ktore tam wypisywales, a ktore z oburzeniem dementowal Juchy.
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ban

grzech, krótka piłka: Jak wytłumaczysz to, że cux i o ile pamiętam Raikoh grają offline na grach bez patchy, a on-line na orginałach i bana nie mają?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom