ban?

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
mam ixtreme 1.6 i naped liteon. chciałbym podlaczyc xboxa do live zeby sobie cos posciagac. czy dostane bana? musze dostac? z live i tak nie korzystam,a zalezy mi na podlaczeniu :D
 

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Człowieku, ten temat był wałkowany 1000 razy używaj opcji SZUKAJ. I tak prędzej czy później dostaniesz bana!
 

wałek

Banned
mozesz dostac...prawdopodobienstwo jest duze ale moze akurat Ci sie uda :)
 

grzesiuzz

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Na razie bany nie są rozdawane, mój kolega gra w sieci bez bana na przerobionej konsoli...
P.S. chyba że będziesz miał kompletny nie fart, to tak :D
 

Litwin95

Banned
A ja słyszałem, że jak się tylko podłącza do Live, np. żeby ściągnąć kodeki, itp. a nie gra się online to jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania bana, to prawda?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
A ja słyszałem, że jak się tylko podłącza do Live, np. żeby ściągnąć kodeki, itp. a nie gra się online to jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania bana, to prawda?
Nie . Wystarczy samo podłączenie do XBL i nie musisz grać czy pobierać dem lub kodeków .
 

dziend0bry

Użytkownik
Użytkownik
A ja słyszałem, że jak się tylko podłącza do Live, np. żeby ściągnąć kodeki, itp. a nie gra się online to jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania bana, to prawda?
mi też sie tak wydaje
 

maclogan

Banned
Użytkownik
mi też sie tak wydaje
To żle Ci się wydaje - patrz post wyżej .
 
P

Pawlllosss

Guest
Z tego co słyszałem to jak odłączysz napęd to będzie się dało bez problemu łączyć, bo flasha nie wykryje.

I żeby uniknąć dodatkowych pytań http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/ban-faq-31449.html
 

Do góry Bottom