Bardzo długie uruchamianie się xboxa z dyskiem zewnętrznym

PrezesWlodar

Świeżak
Świeżak
Witam, tak jak w temacie xbox uruchamia się bardzo powoli gdy mam podłączony do niego dysk 320gb, trwa to nawet do 20 minut zanim włączy się ekran logowanie na profil. Bez dysku konsola włącza się prawie od razu. Jakieś sugestie dlaczego tak się dzieje i czy można jakoś przyspieszyć włączanie się konsoli z włożonym dyskiem?
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Xbox z RGH?
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Witam, tak jak w temacie xbox uruchamia się bardzo powoli gdy mam podłączony do niego dysk 320gb, trwa to nawet do 20 minut zanim włączy się ekran logowanie na profil. Bez dysku konsola włącza się prawie od razu. Jakieś sugestie dlaczego tak się dzieje i czy można jakoś przyspieszyć włączanie się konsoli z włożonym dyskiem?
Ja zawsze uruchamiam konsolę bez podlączonego dysku zewnętrznego. Podłączam go dopiero gdy wgra się dash.
 

kropekm

Użytkownik
Użytkownik
Może też być kiepskiej jakości obudowa dysku
 

PrezesWlodar

Świeżak
Świeżak
Konsola kupiona tydzień temu ze sklepu, dysk oryginalny kupiony z konsolą, nie przerabiana. A przy wkładaniu dysku podczas, gdy jest uruchomiona konsola nie jest tak że może się spalić dysk?
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Oddać na gwarancję i nie kombinować

Przekaz myśli
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
To w końcu to dysk wewnętrzny czy zewnętrzny?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli konsola ma tydzień, a już takie coś się dzieje proponuję oddać do serwisu/sklepu,ale wcześniej sprawdź to.

Co możesz to usunąć profile (o ile nie masz savów) jeśli masz ważne możesz je przenieść chwilowo na pendrive, ale tak aby na dysku nic nie było.

Jeśli nadal to się będzie dziać zrób formatowanie dysk z poziomu menu Sytemu.

Jeśli masz dysk/kieszeń wewnętrzną to niestety to nie przejdzie (wpinanie dysku na włączonej konsoli) ponieważ konsola się automatycznie zresetuje co może nie służyć na sprawność (dysk wewnętrzny przed włączeniem musi być wpięty w kieszeń)
 

Marcin Zduński

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Slim trinity RGH działa bez problemu. Boot ok wstaje moment. Gdy jest podłączony hdd toshiba stor.e basic 500GB usb 3.0, co któreś uruchomienie jest szybkie a co niektóre można czekać godzinami. Jesli nie odłączę dysku przed startem fsd to zaczekałbym się na napisie xbox360 do śmierci a jeśli odpali to gry potem wleką się jakby było usb 1.1 :)
Dodam że mruga dioda hdd to nie wstaje a jeśli pali na stałe na napisie xbox360 to pojdzie ok.
Jakby było coś związane z wyszukiwaniem w hdd na starcie.
Wie ktoś jak pomóc .........
 
Ostatnia edycja:

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Podlaczales przez USB z tyłu?
 

Marcin Zduński

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak kolego wszystkie usb a takze rozne przewody usb 2.0 dodam ze hdd jest 3.0
 

Do góry Bottom