Bardzo pilne proszę o pomoc: Laptop do 3000zł

jmyung

Użytkownik
Użytkownik
To rzeczywiście padaka :) Drugi raz i tak chyba nie kupię vaio.
 

lasotaa

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje wam bardzo za wypowiedzi. Właśnie sprawdzam sobie , jak wyglądają dokładniej wasze typy :)
 

ZonExE

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie wiem z kad sa ludzie ktor,y caly czas odmawiaja kupna ssd. Nie wiem czemu wypowiadaja sie na temat ssd jesli nigdy nie mieli ssd. Ja mam ssd 256 gb i mysle ze nic mojego 3 letniegp lapka nie moglo lepszego spotkac. Nie chodzi o samo uruchamianie systemu. Chodzi o prace uruchamianie aplikacji itp. No i fakt ze po 6 mies od instalacji systemu nadal chodzi jak zloto a nie jak dluznik z frankami na karku.
Polecam ssd. Nie bedziesz zalowac.
 

mauly

Użytkownik
Użytkownik
Kupowałem 2 razy tak komputery, dla siebie i żony. Ja wybrałem Lenovo z500 żonie wybrałem dell inspiron. Dell wywarł na mnie lepsze wrażenie, matryca 1080p, i jakby lepsza wydajność, ładniejszy i wygodniejsza klawiatura, wydajniejsza bateria. Matryca matowa, dość lekki i wysokość 2,5cm. Polecam dlatego np. Dell :: Inspiron 5537 i7-4500U/8GB/1000/7HP64X HD8850M FHD. Biorąc sprzęt na dotację pamiętaj że lepiej się zrzec odliczania Vatu bo inaczej trzeba będzie go zwracać do urzędu a pieniędzy za vat nie uzyskasz chyba że złożysz wniosek o zwrot vatu i masz kontrole z US(chyba że dotacja brana na innych zasadach). ten komputer kosztuje ok 3300 brutto. Ja kupowałem w sklepie x-kom dobre ceny i jest możliwość zamówienia sobie kilku egzemplarzy obejrzenia ich i wyboru jednego z nich. Oba w sumie mogę polecić ale jakbym kupował teraz wybrałbym dell. Sam mam starego dell'a chodzi od 5 lat bez zarzutu, jak był problem z dyskiem (bad sektory ) i zepsuta jedna kość pamięci serwis przysłał mi części na wymianę kurierem, nawet nie zabrał zepsytych.
 

Zią41

Użytkownik
Użytkownik
Laptopy nie sa do gier. Za tyle mozesz złożyć ciekawego PC'ta.
 

Do góry Bottom