Bateria wylała w padzie

lazialo

Świeżak
Świeżak
Witam ma problem :( batreria jedna wylała mi sie w padzie w taki sposób że sprężynka wżarła się do baterii i odpadła :(

znajomy podpowiedział żebym oddał pada na gwarancji ale nie wiem czy microsoft to uwzględni??czy idzie oddać do naprawy jeszcze takiego pada??
 

Remix27

Banned
Jak to nie sa paluszki i aku od nich to tak. Jak ci tylko wylala sie do plecaka to lajt bo to mozna kupic na alegro.
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Prościej jest wymienić sprężynę.

Do kupienia za 20 groszy w hurtowni elektronicznej.

No chyba że elektrolit uszkodził elektronikę. Gwarancji nie uznają, no chyba że coś się od 2011 roku w tym temacie zmieniło.
 

lazialo

Świeżak
Świeżak
Wylała mi bateria paluszek oderwała się sprężynka i drucik dołączony do niej nie wiem jak głęboko się dostał się ten kwas bo jeszcze nie otwierałem pada
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem jak to nie są paluszki i aku od nich(microsoftu) to mogę oddać na gwarancji czy na odwrót??
 

Remix27

Banned
Zalanie z paluszkow to raczej twoja wina albo byly lipne albo baterie trzymales w padzie i nie grales. Jakby to bylo aku z padem to wymiana mozliwa.
 

lazialo

Świeżak
Świeżak
chciałbym wrócić do tematu , bateria wylała i spowodowała uszkodzenie/wyrwanie jednej sprężynki , bracik przylutował inną sprężynę ale niestety nie działa :(

kto może takiego pada naprawić/i czy wo gule się go da jeszcze naprawić??
 

Krzychu1987

Banned
Sprawdź miernikiem cz ta sprężynka przewodzi prąd, może być pomalowana dlatego nie działa. Ewentualnie możesz kupić zestaw plug and play on ma swoje osobne styki.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
koszyczek kosztuje 3,- do maksymalnie 5,-.
kup nowy i olej lutowanie
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
w koszyczku na srodku jets taka blaszka która po wlożeniu w pad jest stykana co powoduje że obie baterie się łączą. Po zalaniu napewno ten styk się zakorodował. Pad oprucz wymiany sprężyn powinien być wymyty w izopropanolu a potem wysuszony
 

Do góry Bottom