Batman Arkham City GOTY na RGH

felek007

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam wersję batmana na 2 płytach (druga to wszystkie DLC). Przerabiam je do GOD'a i wrzucam jak wszystkie dwupłytowe gry. Następnie odpalam drugą płytę w celu instalacji DLC. Wszystko się uruchamia jak należy, ale gdy dochodzi do momentu w którym DLC powinno się instalować, wyskakuje błąd: Instalowanie materiałów nie powiodło się. Czy ktoś wie jak sobie z tym poradzić?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
@Podpinam się z pytnaiem, były zakładane tematy ale moderatorzy je pozamykali

posiadam kompletną wstawkę, tj dwupłytowe wydanie od COMPLEX i po uruchomieniu drugiej płyty wyświetla mi się taki sam komunikat jak wyżej
Obrazy przerobiłem programem Iso2god, utworzyłem folder zbiorczy BATMAN, tam wrzuciłem dwa foldery, CD 1 i CD 2 i dalej struktura wygląda jak po wypakowaniu każdego obrazu programem iso2god i wszystko to wrzuciłem na zewnętrzny dysk twardy. problem mam również z FORZA MOTORSPORT 3, wszystko wygląda identycznie
 

felek007

Świeżak
Świeżak
@up
 

Haremhaton

Użytkownik
Użytkownik
Drugą płytę wypakowujesz do XEX (np. programem Xbox Image Browser) i pojawia Ci się folder z DLC, który dopiero kopiujesz na wewnętrzny dysk konsoli (z zewnętrznych w ogóle nie czyta DLC). Samo przerobienie drugiej płyty na GODa nic nie daje, bo znajdują się na niej tylko dodatki DLC.
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
też tak próbowałem że pierwsza GOD+wypakowane dodataki z drugiej skopiowane na dysk wew, ale u mnie to nie zadziałało. Próbowałem odblokowania dodatków ale nic z tego.

Ktoś wcześniej wrzucił sposób, że pierwsza płyta powinna być wypakowana do xex+wypakowane dodatki z drugiej i ten sposób działa.
 

felek007

Świeżak
Świeżak
@boby a jak to dokładnie połączyłeś?
 

boby2pc

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
pierwszą wypakowujesz normalnie do dowolnego katalogu z którego będziesz sobie uruchamiał, a z drugiej wrzucasz Content\0000000000000000\57520802\00000002\ na hdd dokładnie w tej samej strukturze czyli do hdd:\Content\0000000000000000\57520802\00000002\
 

felek007

Świeżak
Świeżak
Wielkie dzięki, działa:)
 

kabanix

Świeżak
Świeżak
a co z plikami bmgame i $Systemupdate bo po wypakowaniu drugiej płyty programem xbox image browser ?mam tylko wrzucic katalog content?
 

MaRianinc

Świeżak
Świeżak
f5, co z plikami bmgame i $Systemupdate, content wystarczy?
 

Do góry Bottom