• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Batman: Arkham City - nowe gadżety i potężniejsi rywale

Status
Zamknięty.
#1
Batman: Arkham City elektryzuje nie tylko fanów komiksowych postaci. Sukces pierwszej części stawia przed twórcami nie łatwe zadanie, które mają zamiar wykonać bardzo dobrze. Świadczą o tym kolejne informacje na temat nowej produkcji.

Najnowsze szczegóły zdradził serwis 1UP, który wziął udział w zamkniętej prezentacji Batman: Arkham City. Demonstracja obejmowała misję, w które Batman próbował odbić Kobietę Kot z rąk Dwóch Twarzy. Dzięki temu świat poznał kolejne nowości zawarte w nowej produkcji. Batman otrzymał polepszoną pelerynę, która teraz pozwala zawisnąć w powietrzu, a nie tylko szybować między przeszkodami.

Nowe zastosowanie otrzymała linka, która może chwytać przedmioty i przyciągać je do Batmana. Arsenał broni wzbogacą bomby dymne, które są podstawowym narzędziem komiksowego Batmana. Poziom trudności podniesie nowa inteligencja przeciwników, którzy będą mogli teraz brać zakładników, a część z nich będzie posiadała specjalne pancerze. W pokonaniu oprychów pomogą nowe ciosy. Co ciekawe w pierwowzorze Batman stawał maksymalnie naprzeciw 12 wrogom, w sequelu lista ta wzrośnie do minimum 25 oprychów.

Podczas eksploracji miasta wskazówek będzie udzielał lokaj Bruce'a Wayne'a, czyli dobrze znany Alfred. Podczas rozgrywki gracz będzie otrzymywał komunikaty o osobach znajdujących się w opałach. Dzięki temu będzie można wziąć udział w dodatkowych watkach i potyczkach niepołączonych z głównym wątkiem fabularnym. Oczywiście gracz będzie mógł zignorować wezwania o pomoc. Całość zapowiada się wyśmienicie i nie pozostaje nic, jak czekać na premierę nowych przygód Batmana.

Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 
Status
Zamknięty.


Do góry