• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Battle: Los Angeles niedługo film - będzie i gra

Status
Zamknięty.

garibaldi

Użytkownik
Użytkownik
#1
Po raz kolejny australijski system klasyfikacji gier, jest nieocenionym źródłem informacji. Tym razem sprawa dotyczy produkcji opartej na filmie Battle: Los Angeles (w marcu w kinach), nad którym pieczę ma trzymać Konami.

Jak na razie nie wiadomo czy film i gra będą oparte na tej samej fabule. Nieznany żadnych szczegółów dotyczących tej produkcji (jeszcze). Jedno jest pewne, patrząc na trailer reklamujący film – jeżeli gra będzie wyglądać chociaż w połowie tak dobrze jak filmowy odpowiednik, na pewno znajdzie wielu amatorów.


Źródło:
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
#4
Jeszcze nie powstała dobra gra na podstawie filmu IMO i to się raczej nie zmieni .
 

paTherion

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#5
Co do braku dobrych gier na podstawie filmu to trudno się zgodzić kiedy miało się przyjemność zaznajomić z panem Riddickiem :)
 

RaaDeeK

Użytkownik
Użytkownik
#8
Xmen: Volverine był świetną grą :)

A co do gry na podstawie tego trailera... To co? Znów walka z obcymi? Wyjdzie badziew taki jak Terminator: Salvation (mowie o grze, bo film byl ok).
 
Status
Zamknięty.

Do góry