Battlefield 1, Titanfall 2, FIFA 18 i więcej w EA Access!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Electronic Arts właśnie zapowiedziało kolejną świetną aktualizację EA Access. Subskrybenci usługi mogą liczyć na między innymi Battlefield 1 oraz Titanfall 2. Poznajcie wszystkie szczegóły.

EA Access to wielka usługa Electronic Arts, która jest aktualnie dostępna wyłącznie na Xboksach One. Firma systematycznie powiększa katalog produkcji, jednak propozycja od początku charakteryzuje się stałą, niską ceną.


Od dawna nie otrzymywaliśmy pozytywnych informacji dotyczących EA Access, ale właśnie Elektronicy wrzucili prawdziwą bombę. Od lipca do września 2017 w usłudze zamelduje się:

  • Battlefield 1
  • Titanfall 2
  • FIFA 18 (trial przed premierą)
Jest to świetna wiadomość, bo w przeciągu trzech najbliższych miesięcy usługa zostanie powiększona o dwie świetne strzelanki. Jednocześnie posiadacze Star Wars: Battlefront mogą totalnie za darmo pobrać wszystkie rozszerzenia:

  • Outer Rim
  • Bespin
  • Death Star
  • Rogue One: Scarif
W przypadku PC (Origin Access) w tym czasie gracze otrzymają dostęp do:

  • The Sims™ 4 Digital Deluxe Edition
  • Oxenfree
  • Rebel Galaxy
EA Access w późniejszym terminie otrzyma jeszcze:

  • Madden NFL 18 (trial przed premierą)
  • NHL® 18 (trial przed premierą)
  • NBA LIVE 18 (trial przed premierą)
W przypadku „trial przed premierą” gracze mogą liczyć na kilkugodzinne demo. Większość tytułów wydawanych przez EA trafia do EA Access i klienci mogą zapoznawać się z nadciągającymi tytułami, a gdy skuszą się na pełną wersję, to kupują gry z rabatem.


 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
Battlefield 1 no to ładnie dali !!!
 

mastahkillah77

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No i pięknie!!!

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

B0ni3k

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tylko na 2 miechy ale wystarczy żeby się pobawić a jak komuś się spodoba mullti to kupi sobie :)
ja mam ale chce buz sprzedać bo już mi się znudził :/
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czyżby nowe plany na EA Access? Zamiast gry dodawać na stałe, będą udostępniać na jakiś czas? Ciekawe. Mimo to czekam na ME. Zarzekałem się, że nie będę kupować gier od EA bo i tak trafią do Access.
 

szuldi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czytajcie ze zrozumieniem, nie wrzuca wszystkich w jednej chwili, tylko np. jedną grę w lipcu, druga w sierpniu a trzecia we wrześniu. A gry będę tak jak to jest do tej pory

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik


Po prostu pozamiatane, swoja drogą powinni wszamać zwoje sandały bo TF2 miało nigdy nie trafić do abonamentu.
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie nie nie zgadzam się dałem 230 zł za Titanfall 2 i 130 zł na promocji w MM za B1 .
Pudełkowe wersje , protestutuję ,dlaczego , dlaczego,dlaczego się pytam.

 

Andrzejgopr

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może wreszcie będzie więcej ludzi na multiplayer bf 1 ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A tak sie zarzekali, że TF2 nie trafi do EAA...no cóż. Są gołosłowni ;)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Fajnie może pomyśle o zakupie :)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i oto kolejny dowód i powód, że jak ktoś nie ma wielkiego parcia to nie warto kupować na xone gier od EA bo prędzej czy później każda wyląduje w EA Access - a jak komuś baaaaardzo zależy to najlepiej kupić, przejść najszybciej jak to możliwe (np Mass Effect Andromeda, w końcu to gra do singla ;) ) i od razu sprzedać , bo kolekcjonować ich gier raczej nie ma sensu
 

pluto26

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
i oto kolejny dowód i powód, że jak ktoś nie ma wielkiego parcia to nie warto kupować na xone gier od EA bo prędzej czy później każda wyląduje w EA Access - a jak komuś baaaaardzo zależy to najlepiej kupić, przejść najszybciej jak to możliwe (np Mass Effect Andromeda, w końcu to gra do singla ;) ) i od razu sprzedać , bo kolekcjonować ich gier raczej nie ma sensu
Aż tak to nie można podejść do zagadnienia bo jednak prawie 10 miesięcy jak dali Battlefielda 1 i czekać tyle zeby później mieć za free to psychika chyba by mie wytrzymała [emoji3] [emoji23] . A można też wtedy stwierdzić ze lepiej nawet kupić za rok bo cena zajdzie w dół. Na szczęście są preordery które cieszą [emoji6]
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Aż tak to nie można podejść do zagadnienia bo jednak prawie 10 miesięcy jak dali Battlefielda 1 i czekać tyle zeby później mieć za free to psychika chyba by mie wytrzymała [emoji3] [emoji23] . A można też wtedy stwierdzić ze lepiej nawet kupić za rok bo cena zajdzie w dół. Na szczęście są preordery które cieszą [emoji6]

Jak ktos gra głównie w single, ma gdzieś multi (bądź chce kupić grę która jest głównie do singla) - wówczas wywalanie kasy i zostawianie gry w kolekcji nie ma sensu, bo i tak będzie w EA Access (ewentualnie jak wspomniałem, kupić i od razu po 1szym przejściu sprzedać póki ma jeszcze jakąś wartość).
Jeśli komuś nie zalezy na grze od razu po premierze - j.w. Są osoby które grają okazjonalnie w multi (jak mój kolega) więc spokojnie sobie mogą rok poczekać aż dodadzą nową część do Accessa :) Jeśli ktoś jest wielkim fanem i maniakiem danej serii to wiadomo że jest inaczej, ale jak ktoś nie jest... to szkoda kasy na gry od EA , lepiej kupować inne tytuły (ba, jak ktoś po prostu lubi FPSy to lepiej kupić CoDa, bo Battlefield i tak trafi do accessa :p )
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak ktos gra głównie w single, ma gdzieś multi (bądź chce kupić grę która jest głównie do singla) - wówczas wywalanie kasy i zostawianie gry w kolekcji nie ma sensu, bo i tak będzie w EA Access (ewentualnie jak wspomniałem, kupić i od razu po 1szym przejściu sprzedać póki ma jeszcze jakąś wartość).
Jeśli komuś nie zalezy na grze od razu po premierze - j.w. Są osoby które grają okazjonalnie w multi (jak mój kolega) więc spokojnie sobie mogą rok poczekać aż dodadzą nową część do Accessa :) Jeśli ktoś jest wielkim fanem i maniakiem danej serii to wiadomo że jest inaczej, ale jak ktoś nie jest... to szkoda kasy na gry od EA , lepiej kupować inne tytuły (ba, jak ktoś po prostu lubi FPSy to lepiej kupić CoDa, bo Battlefield i tak trafi do accessa :p )
Ja kupiłam TF2 na premierę i nie żałuję ani złotówki, kupiłam go tylko dla kampanii i z racji tego, że gra była dobra została u mnie na stałe w kolekcji ;) Wolę mieć gry na własność niż w subskrypcji. Ogólnie nie chciałoby mi się tyle czasu czekać na dodanie do kolekcji, to już lepiej szukać używek na allegro :p
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
TF 2 był bardzo dobry w swojej cenie na premierę i też nie żałuję ani złotówki wydanej na ten tytuł.

W końcu ogram sobie BF1 ;)
 

AS185

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja czekam na Fifa 18 Icon Edition :)
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Może wreszcie będzie więcej ludzi na multiplayer bf 1 ;)
No to jest jakiś argument bo mimo próbnej wersji premium na nowych mapach szału nie zauważyłem, a co do TF2 odpaliłem po dwumiesięcznym niegraniu i straszny łomot dostałem na powitanie, sami wyjadacze.Musi być więcej takich co co 3 dzień grają jak ja.
 

spiewaczek1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Powiedzcie mi czy już jest bf 1 w eaacess? Wczoraj po dłuższej nieobecności (no nie mam czasu) wchodzą patrzE nie mam abonamentu ea ale na boki dascha pisze że bf1 jest dostępny.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Powiedzcie mi czy już jest bf 1 w eaacess? Wczoraj po dłuższej nieobecności (no nie mam czasu) wchodzą patrzE nie mam abonamentu ea ale na boki dascha pisze że bf1 jest dostępny.

Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka
Jest już.
 

Do góry Bottom