Battlefield 2042 otrzyma tylko 7 map na start, ale największa lokacja ma rozmiar Vikendi z PUBG

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
W swojej najnowszej grze DICE skupia się wyłącznie na trybie sieciowym, natomiast wiemy już, że Battlefield 2042 od startu otrzyma siedem map. Tym razem deweloperzy postawili na ogromne lokacje, a największa z nich będzie przypominać teren z PlayerUnknown's Battlegrounds.
Autorzy Battlefield 2042 zrezygnowali z kampanii fabularnej i planują zaoferować ekscytujące sieciowe pojedynki – na konsolach aktualnej generacji oraz PC na jednej mapie pojawi się aż 128 graczy. Zgodnie z zapewnieniami uczestnicy przystąpią do wielkich bitew, które powinny się rozgrywać na odpowiednio rozbudowanych terenach.
DICE chce rozwijać produkcję w ramach sezonowych aktualizacji, a od premiery otrzymamy dostęp do 7 lokacji. Liczba map wzbudziła mieszane reakcje wśród sympatyków strzelanki, jednak warto zauważyć, że szwedzki zespół skupił się na skali miejscówek.
Zgodnie z ostatnimi doniesieniami youtuber JackFrags otrzymał intrygującą wiadomość od DICE – największa mapa w Battlefield 2042 będzie mierzyć aż 5,9 km x 5,9 km, czyli możemy ją śmiało porównać z Vikendi (w PUBG), której wymiary to 6 km x 6 km.
Zgodnie z relacją twórcy internetowego, teren znajdujący się w pozycji w niektórych trybach został podzielony na sektory, a każdy może być wielkości pojedynczej lokacji w Battlefieldzie 3.
Dla przypomnienia, tak prezentuje się Vikendi:


 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Będzie dużo biegania :D
 

Do góry Bottom