Battlefield 3: Analiza trailera wg IGN [WIDEO]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Oto analiza wczorajszego trailera Battlefield 3 według serwisu IGN - nawet jeśli w kilku punktach panowie się mylą, to przynajmniej dają okazję przyjrzenia się zawartym w nim fragmentom bez cięć, szumów i przesterów.

źródło

Wiecie co mnie dziwi? Odległość broni od "kamery". W Codach czy poprzednich BF-ach biegnąć żołnierz trzyma brón przy brzuchu, leżąć ma ją wycelowaną. Tutaj broń jest oddalona od tłuowia, a przy leżeniu jest wręcz daleko. Ale oprócz tego to wszystko się mnie podoba i zaczynam zbierać pieniądze :)

EDIT: Koment z youtube'a dodajacy conieco
You guys at IGN miss so much, first off you mentioned the Flashlight on the tip of the M4A3 ACOG, at the scene where the solider is jumping on to the floor you can see he has his flashlight ON! you can also see that you can see the soliders legs, which is something you generally can't see in Battlefield, this also suggests Full body awareness. You also completely missed the bit after the marine is shot and another marine is pulling him into shelter, and the picture of Al basrah on map..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Wiecie co mnie dziwi? Odległość broni od "kamery".
Na początku jak wychodzi ze śmigłowca to tak ale potem mi się wydaję że jest normalnie i nie widzę w tym nic dziwnego :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
BF w porównaniu do CoDa jest taki jakiś 'mulowaty'. Dziwnie się biega, dziwnie to wszystko wygląda.. a może za dużo grałem w CoDa :D okaże się po premierze, zagram na 100%.
 

Szpaner94

Banned
Fajna analiza, ale wg. mnie wszystko to DICE chciało nam pokazać, wywołać dyskusje pewnymi detalami i zrobić szum.
Nie ma wątpliwości, że sam materiał jest wyreżyserowany, więc nie liczył bym na jakieś wielkie odkrycia. Goście z EA nie pozwolili by na to, aby wszystkie pomysły zostały zaprezentowane w jednym filmiku ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom