Battlefield 3 bez trybu split-screen!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik


Myślicie, że pogracie w Battlefield 3 z kumplem siedzącym obok na dwa pady ? Niestety nie - kampanii nie skończymy na split-screenie, ani nawet nie powalczymy 1v1. O botach też zapomnijcie.

Czytając magazyn PSX EXTREME numer #167 natknąłem się na ogromną zapowiedź Battlefielda 3 - a w niej, wywiad z Patrickiem Soderlundem pracownikiem EA DICE.

Patrick od dziennikarza PSX Extreme dostał następujące pytanie -

(...) Dla ilu osób jest kooperacja i czy jest splitscreen?
Odpowiedź była następująca -

(...) Split-screena nie będzie, tylko co-op online, ale na razie nie mogę zdradzić dla ilu graczy
źródło : magazyn PSX Extreme, numer #167

ps - na forum byłem nieobecny przez dłuuugi czas, dlatego jeśli był taki temat, lub jeśli było już o tym wspominane, proszę o usunięcie tematu i o wyrozumiałość ;) Wpisałem w wyszukiwarce frazy 'battlefield 3 split - screen' oraz 'battlefield 3 coop' - nic ciekawego nie znalazłem .
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Splita mogliby dać ale walki 1vs1 w BF3 jakoś nie widzę :D
 

Mohaa90

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie polecam ten artykuł z PSX Extreme, cały wywiad nt wersji konsolowej plus wrażenia z wersji PC. ;)
Co do co-opa to przydałby sie tryb A'la Rzeźnia z BC2.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze mówiąc do tej pory myślałem , że to właśnie o splincie na konsoli była mowa , a tu proszę...
Ale w sumie co się dziwić , konsole muszą uciągnąć to w przyzwoitej jakości , a na dodatkowy obraz już siły nie mają.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Na końcu się okaże że tak okroją konsolową wersje, że nie będzie nawet multi, a single będzie w postaci 9 misji. ALE ZA TO GRAFIKA BĘDZIE EKSTRA! WOW! :O
(żart, jakby co;))

Jestem bardzo ciekaw jak w ostateczności wypadnie wersja na X360. W obiecanki-cacanki to każde studio może sobie 'grać', gorzej gdy dochodzi do premiery.
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
BC 2 ocierała się o ideał jak dla mnie pod względem klimatu, broni jak i grafiki, Battlefield 3 można brać w ciemno, gorsze na pewno nie będzie. DICE nie psuje gier.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Tak jak kolega wyżej dobrze ujął, gorzej od BC2 nie będzie, a BC2 to arcydzieło :) Split nie jest potrzebny, choć byłby to miły dodatek.
 

szymek488

Użytkownik
Użytkownik
Kolejny powod zeby kupic mw3 :)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
to było wiadome od początku ;p przecież niemożliwym jest uciągnięcie podwójnej takiej grafiki na dzielonym ekranie
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
@Szymek jeżeli mieli byśmy tu mówić o powodach kupna bf'a 3 i MW 3 to byłby nokaut jednej z gier i każdy sobie zdaje sprawę ,która gra miażdży pod każdym względem rywala jeżeli chodzi o obiektywne cechy a nie subiektywne tzw. Fanboy'stwo


Co do splita to byłby to tylko miły dodatek aczkolwiek nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak większość pozostała w butelce.
 

T0Mmy

Banned
mogliby dać by sie trochę 1 na 1 pograło . Zawsze to lepiej niż na boty ciągle
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Mi tam jakoś tego splita brakować nie będzie. Coop po sieci to coop, a nie podzielony ekran przez pół, co zmniejsza widoczność obu graczy. Co prawda w Spec Opsa w MW2 grało się całkiem przyjemnie, ale BF3 to już dużo lepsza technologia i konsole nie dadzą rady wygenerować dwóch obrazów. A tryby 1 vs 1 w BFie to dajcie spokój... Musieliby robić specjalne mapki, bo każdy wie że mapy do multi będą ogromne.
 

DamianProgramista

Użytkownik
Użytkownik
to bylo pewne.

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games)
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie beznadziejny news, bo bardzo oczekiwałem split-screena :(


Kolejny powod zeby kupic mw3 :)
Jedyny powód żeby kupić mw3.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
1 na 1 w grze drużynowej to nieporozumienie, a jeśli mam wybierać coop online lub split to w takim wypadku wolę online, gdzie mam calutki ekran dla siebie :D
Poza tym gra na pc to priorytet, a wyobraźcie sobie splita na nim :p
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
@UP Split na PC też by dało radę zrobić, ale musieliby robić jakieś wsparcie dla padów, przez co gra stała by się bardziej konsolowa, a tego DICE chyba nie chce.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Szkoda że nie będzie split-screena :( ale i tak nie mogę się doczekać do premiery :) BF 3 rządzi :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kolejny powod zeby kupic mw3 :)

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk
Ja tam wolę dobrą grę bez split-screena niż kaszankę z split'em ;)

Najwyżej kampanię przeoram przez neta ;o Ale raczej czasu na kampanię nie będzie ^^
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kampania - wprowadzenie do gry. Potem można jeszcze raz zrobić w coopie bo pewnie będą jakieś dodatkowe trofea. Poza tym tylko multi :D.
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Ci którzy oczekiwali splita - gratulacje. Przecież xbox gdyby miał 2 razy renderować obraz, to byście narzekali na słabą grafike itp. To było pewne na 100% !
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom