Battlefield 3: DLC z mapami z dwójki!

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Uped

Użytkownik
Użytkownik
Wiemy już, które mapy znane z Battlefielda 2 wejdą w skład pierwszego pakietu dodatkowego do Battlefielda 3. DLC Powrót do Karkand zapowiedziano przedwczoraj.

Electronic Arts ogłaszając zawartość do pobrania Powrót do Karkand do Battlefielda 3 pisało: "dodatek przeznaczony jest do rozgrywki wieloosobowej i zawiera cztery legendarne mapy z gry Battlefield 2 w zupełnie nowej odsłonie graficznej przygotowanej z użyciem silnika Frostbite 2". Dzięki wpisowi menedżera ds. społecznościowych DICE na forum EA wiemy już, które konkretnie mapy wejdą w skład tego pakietu.



Będą to Wake Island, Strike at Karkand, Gulf of Oman oraz Sharqi Peninsula. Łącznie w mapy te grano ponad 25 tysięcy lat - dodaje w ramach ciekawostki wspomniany przedstawiciel szwedzkiego studia. Przypomnijmy, że Powrót do Karkand za darmo otrzymają wszyscy ci, którzy złożą przedpremierowe zamówienie na edycję limitowaną Battlefielda 3.


Gram.pl - Cztery mapy w DLC do Battlefielda 3 - Powrót do Karkand
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Karkand <3 Wake <3
Bardzo dobry wybór map, są to moje ulubione mapki z BF2. To wszystko powoduje że chciałbym nacisnąć "zamów" ;)
 

Nafta-Katowice

Użytkownik
Użytkownik
a ja "Ściągnij" haha :D

nie moge sie doczekac :) to bedzie chyba gra roku ;p
 

$evik

Banned
a ja "Ściągnij" haha :D

nie moge sie doczekac :) to bedzie chyba gra roku ;p
Co ci to da że ściągniesz, jak i tak na tych mapach nie pograsz? Nie będziesz możlwości grania z botami, i ta gra będzie miała najnowszy AP.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no ja również będę musiał zassać z neta, ale nie ważne ile punktów będzie kosztował ten DLC bo każde punkty na niego wydam po prostu trzeba go mieć i tyle :) w BF2 ciągle gram na tych mapach
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Co ci to da że ściągniesz, jak i tak na tych mapach nie pograsz? Nie będziesz możlwości grania z botami, i ta gra będzie miała najnowszy AP.
Medium/teoretyk ? ;]
 

$evik

Banned
Medium/teoretyk ? ;]
Syn pracownika EA DICE

ps - nie no, oczywiście żartowałem, ale to jest oczywiste :) Pewnie do tego czasu będzie AP.2.6
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
podoba mi się ten pomysł, powinni tak robic w każdym fpsie :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Czyli trzeba złożyć preorder :) Będzie co wyburzać w Karkand :D
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Preorder obowiązkowo, ta gra dostarczy tyle godzin rozrywki, że te 190zł to pikuś :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom