Battlefield 3 gameplay multi

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kser

Banned
Miód malina fajny byl ten efekt rpg przez metro co leciało niemoge sie juz doczekac nawet jak na xboxie bedzie taka grafika lub jeszcze gorsza(bo w wersji koncowej na pc bedzie jeszcze lepsza grafa)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Miód malina fajny byl ten efekt rpg przez metro co leciało niemoge sie juz doczekac nawet jak na xboxie bedzie taka grafika lub jeszcze gorsza(bo w wersji koncowej na pc bedzie jeszcze lepsza grafa)
Też mi się to podobało, a jak dostaniemy taką grafę na konsolach to będę szczęśliwy :D
A z tego co widać na filmikach to te mapki są pod 24 graczy, więc może konsolom nie oberwie się tak mocno :)
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Jest "osom" !
Złoże pre-ordera jak kasa będzie,ten filmik mnie przekonał.
Grafa dobra a to dopiero Alpha.
Już widać zmiany w stosunku do Pre-Alpha
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Mam wszystko na dysku więc mogą sobie usuwać.
A gameplaye - cóż, wygląda jak stary dobry BF. Graficznie nie jest jakoś super, wszak to alpha. Sama mechanika rozgrywki podoba mi się z wyjątkiem ciosu noża.
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Super :) Dajcie mi już tą grę :D
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Mam wszystko na dysku więc mogą sobie usuwać.
A gameplaye - cóż, wygląda jak stary dobry BF. Graficznie nie jest jakoś super, wszak to alpha. Sama mechanika rozgrywki podoba mi się z wyjątkiem ciosu noża.
Dokładnie, nie wiem, może to tylko moje odczucie, ale bardzo mi to przypomina Battlefield'a 2. I w sumie to dobrze, bo mechanika tej gry bardziej mi odpowiadała niż ta z Bad Company (głównie ruchy postaci).
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Miazga, nie ma co :)
 

StiflerX

Użytkownik
Użytkownik
Jest dobrze ! :D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie, nie wiem, może to tylko moje odczucie, ale bardzo mi to przypomina Battlefield'a 2. I w sumie to dobrze, bo mechanika tej gry bardziej mi odpowiadała niż ta z Bad Company (głównie ruchy postaci).
Mnie się też wydaje że broń jest za wysoko, gdzieś tak w połowie ekranu a powinna być niżej troche.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
To teraz nie dość ze będę mógł się kitrać w krzakach to dodatkowo mogę się skampić i się położyć =P.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Czy mi się zdaje czy tu albo niema recoila albo bardzo mały
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Strasznie podoba mi się dźwięk, gdy mamy 'level up', ten sam, który mogliśmy słyszeć w trailerach - jest świetny!
Fajny jest też sposób przeskakiwania przez różne obiekty, niczym w Mirrors Edge ;)

Denerwują mnie tylko niektóre dźwięki z BC2, mam nadzieję, że je zmienią, wolałbym coś nowego.
 

bartas225

Użytkownik
Użytkownik
Dobre, ale nie fantastyczne, zawiodłem się na zniszczeniach. Miał być gruz, a jest tylko kawałek ściany wnikający w ziemię :| Ale mam nadzieję że to poprawią.
Ale dźwięki ładne :)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Kolejna porcja filmików :D


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom