Battlefield 3 - Gameplay z PS3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

razor7

Użytkownik
Użytkownik
Mieliśmy to zobaczyć na E3, ale "kod się wysypał". Udało się go jednak pozbierać - i mamy. Battlefield 3 w wersji na PlayStation 3 - prosto z programu Late Night with Jimmy Fallon, który zgodnie z nazwą emitowany jest nad ranem czasu polskiego.

Battlefield 3 na PS3:

Źródło: Battlefield 3: No proszę, jednak jest na konsolach. Gameplay z PS3! [WIDEO] / CD-Action
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Mi się to podoba. Nie jest to taka jakość jak na PC ale według mnie i tak grafika jest świetna zwłaszcza oświetlenie i dobre tekstury jak np. na samochodach.
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Strasznie ociezale to M4A1. Po ruchach postaci powiedzialbym ze jest to jakis LMG.

Grafika ok, ale nic nadzwyczajnego, sa juz rownie ladne gry.
Najwazniejsze ze nie ma drastycznych spadkow plynnosci animacji :)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Nie zauwazyłem spadków FPS'ów ale na filmiku to czasami cieżko dostrzec, tak czy inaczej gra na ps3 prezentuje się bardzo ładnie i tego samego możemy się spodziewać na xpudle.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hmmm szczerze?

Jest zaje****ie! Jedyne do czego się można przyczepić to jakaś taka niska rozdzielczość (720p ?) oraz rozmycia (czyt. brak ostrości jak na PC). Poza tym jest dobrze
 

EndiM

Użytkownik
Użytkownik
No tak.. A gdzie gameplay z x360??:p
 

lewy725

Użytkownik
Użytkownik
eee tam. Ludzie się tak podniecali grafiką, a tu wyszło trochę kiepawo. Jest dobrze, ale nie tak jak na PC. A co do tego niszczenia ścian to troche przesadzili. Na filmiku jest moment kiedy ten gościu prowadzący program bierze pada do łapy i wali do typa na balkonie przez sciane, a ona po paru strzałach się rozsypuje i robi się ********* wyrwa. Nie wiem jakich on naboi używał, ale jeżeli tak to ma wyglądać to już widzę latających gości na multi i walących gdzie popadnie po ścianach.
 

Sairus1988

Użytkownik
Użytkownik
Pięknie, pięknie, pięknie... !!!!!! Naprawdę świetnie to wygląda, jeszcze parę miesięcy a już się trzęsą ręce.
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Źle nie wygląda :) Choć ja osobiście wybiorę wersję PC, to i tak trzymam kciuki żeby wersja konsolowa zmiażdżyła wszystkie inne FPS'y, pod względem oprawy graficznej oczywiście.
 

Grom

Użytkownik
Użytkownik
Jak wy chcecie jakos PC skoro kompy kupione w tym roku za ok. 1800zł pociagna to na full, a te konsole juz ktos mogl sobie 3-4lata temu za mniejsze pieniadze kupic i mu smiga chociaz :] grafa i tak jest rewelacyjna juz mi sie na Bad company podobala, nie licza sie az tak efekty terenu na ktory sie zwraca mala uwage, tylko na modele postaci i broni na ktorych gracz sie najbardziej skupia. Mi sie najmniej podoba tylko ze na ps3/xbox bedzie malo graczy ;/ juz w BF 2 mapy byly tak wqielkie ze na mniej niz 64 osob nie bylo sensu grac a teraz...
 

T0Mmy

Banned
WOW wygląda genialnie . Ahaha i teraz sie śmieje z tych co sprzedali xboxa i składają pc za 2,5 tys. bo myślą żę bedzie gigantyczna różnica . Różnica jest mała miedzy tym co wczesniej widzieliśmy a tym gameplayem . Momentami poczułem że to nie jest gameplay tylko filmik z jakieś wojny :D . Na xboxa 360 bedzie wiadomo jeszcze lepiej niż na ps 3 wyglądać
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
WOW wygląda genialnie . Ahaha i teraz sie śmieje z tych co sprzedali xboxa i składają pc za 2,5 tys. bo myślą żę bedzie gigantyczna różnica . Różnica jest mała miedzy tym co wczesniej widzieliśmy a tym gameplayem . Momentami poczułem że to nie jest gameplay tylko filmik z jakieś wojny :D . Na xboxa 360 bedzie wiadomo jeszcze lepiej niż na ps 3 wyglądać
Haha. Porównaj sobie tekstury PC i PS3. Do tego rozdzielczość PS3 - 720p, PC - 1080p i więcej. I dlaczego ma wyglądać niby lepiej na Xbox'ie niż na PS3?
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Teoretycznie na Xboxa powinno być lepiej, jednak to takie różnice, że nikt "normalny" ich nie zauważy.

Co do samej gry - twórcy nie zawiedli i pokazali, że potrafią robić gry. Czyli można śmiało składać pre-ordera. :D
 

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
WOW, jeśli to tak wygląda na konsolach to idź pan w **** z wersją na blachy, niesamowita robota wykonana przez DICE... myślałem że będą większe cięcia w grafice a tu proszę. Teraz byle do września i załapać się na betę.
 

Socjo

Użytkownik
Użytkownik
Pięknie. Mi to w zupełności wystarczy. Oj będzie się działo na multi.
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
Może i gra wygląda nieźle ale jeśli chodzi o grę offline to wg. mnie przegra z MW3. CoD ma zawsze ciekawszą kampanię plus spec ops i jeszcze tryb survival a B3 co oferuje graczowi bez neta? Ale o czym my tu w ogóle gadamy jak nowe Gearsy i tak wszystko wcześniej pozamiatają . ( wiem że to nie fps, mówię ogólnie o najciekawszych premierach )
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Chciałbym powiedzieć tyle że to ponad 50 cali telewizor a pograjcie sobie na 19 cali to zobaczycie że jest taka sama jak na pc grafa :) sam mam i potwierdzam że nie ma aż takiej różnicy :) xbox
forever
 

grykom

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda super, szkoda jednak że koleś nie potrafi grać, a poziom trudności jest chyba na Ultra Easy :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jestem mile zaskoczony oprawą graficzną na konsoli :) DICE odwaliło kawał dobrej roboty. Teraz tylko czekać do premiery :)
 

PiotroZ

Użytkownik
Użytkownik
Hextor, przestań trollować z tym PC'tem. To jest forum o x360, a nie o komputerach. Jak jesteś taki ********** dokładny i zwracasz uwagę na każdy piksel, teksturę i gówno wie co jeszcze, to na inne forum wypierdzielaj bo już twoich gadek każdy ma dosyć :) No, a teraz co do gameplay'u. Wygląda super. Grafika dalej miażdży, a na X-ie można śmiało się spodziewać jeszcze lepszej, x360 lepiej sobie radzi z multiplatformówkami. Pre-order już dawno poleciał. Szczerzę to nawet nie zastanawiałem się jak to będzie wyglądać. No ale widzę, że nie mam się czego bać ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom