Battlefield 3 - możliwość użycia lepszych tekstur na X360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy jak to będzie wyglądać bo póki co to porażka z teksturami a szczególnie w ciemnych pomieszczeniach.
Miało być tak pięknie nawet gameplay z xboxa był, a różni się sporo od tego co obiecywali.
Wiadomo to konsola 6 letnia ale po jaką cholerę gadają takie bzdury że ta gra będzie ładnie wyglądać etc.
To już crysis o wiele lepiej wyglądał.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Zobaczymy jak to będzie wyglądać bo póki co to porażka z teksturami a szczególnie w ciemnych pomieszczeniach.
Miało być tak pięknie nawet gameplay z xboxa był, a różni się sporo od tego co obiecywali.
Wiadomo to konsola 6 letnia ale po jaką cholerę gadają takie bzdury że ta gra będzie ładnie wyglądać etc.
To już crysis o wiele lepiej wyglądał.
Na konsolę nie obiecywali nic na PC obiecywali bardzo dobrą grafikę i taka jest a że wy się łudziliście o nie wiadomo co to już wasz problem.
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
To pooglądaj gameplaye z xboxa to wtedy zobaczysz.
Nie łudziłem się tłumacze ci że miało to wyglądać lepiej.
Zresztą tak jak pisałem wcześniej to są jaja jak to wygląda.
Z crysisem sobie poradzili, teraz wyszedł 1 w dodatku w 1080p i dość przyzwoicie wygląda.
Więc to o czymś świadczy przecież.
Chciałem znaleźć ten gameplay z xboxa którego kiedyś oglądałem ale niestety nie mogę znaleźć obejrzał być go i przekonał się jak tam wygląda.
 

Hiszpan3lek

Banned
Użytkownik
Przeciez da sie wyciagnac swietna grafike na x360.
Przykladem jest forza4, gdzie grafika wali GT5 i inne gry samochodowe i innych gatunkow, jak na razie demo mamy 1 trase, jestem ciekaw jak prezentuja sie inne trasy.
Co do topicu, to rozwiazanie w sam raz. W FM4 bedzie podobne rozwiazanie, zainstalowanie z drugiej plyty pakiet aut na dysk HDD i nie ma problemu.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
dziwne, dlaczego takiego dodatkowego pakietu nie dodadzą na PS3. Przecież tam nie potrzeba by było żadnej drugiej płyty
PS3 ma dysk, więc i instalka obowiązkowa "The PS3 version requires the same install but it's all on the one blu-ray disk"
http://uk.xbox360.ign.com/articles/119/1198976p1.html

Co do tego dysku, to chyba każdy o tym wie, że xbox choć może działać bez niego to jest przez to okrojony :p
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
To pooglądaj gameplaye z xboxa to wtedy zobaczysz.
Nie łudziłem się tłumacze ci że miało to wyglądać lepiej.
Zresztą tak jak pisałem wcześniej to są jaja jak to wygląda.
Z crysisem sobie poradzili, teraz wyszedł 1 w dodatku w 1080p i dość przyzwoicie wygląda.
Więc to o czymś świadczy przecież.
Chciałem znaleźć ten gameplay z xboxa którego kiedyś oglądałem ale niestety nie mogę znaleźć obejrzał być go i przekonał się jak tam wygląda.
Ja wiem o który ci chodzi ale pamiętajmy że to beta w pełnej może będzie lepiej no i tryb multi gdzie jest zawsze słabsza grafika przez większą ilość graczy, przynajmniej morzesz pograć u mnie po około 1m zawiesza się zawsze gra.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Chyba o to kolegom wyżej chodzi Battlefield 3: Guillotine Gameplay Trailer (Xbox 360) - YouTube .
To oficjalny trailer , więc rozumiem , że to gameplay z Xboxa.
 

sebawro

Użytkownik
Użytkownik
pamiętajcie ze to jest beta. BETA !!!!!
pełna wersja będzie się w ciul różnic od BETY. Samo to że beta zajmuje 1,3 gb a jedna płytka do multi w pełnej to ponad 8gb
czytałem gdzieś ze z tych dwóch płyt jedna to sama grafika, tekstury itp. ( w połączeniu 2 płyt ponad 8gb tekstur i grafiki!!!)
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Beta uświadczyła mnie w fakcie, że to gra pod pc, na konsoli kompletnie mi nie pasuje i tekstury tego nie zmienią.
 

sebawro

Użytkownik
Użytkownik
mi pasuje z reszta jak każdy bf
 

Kamil Byrski

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O rany , dysk będzie razem z grą , na ps3 nie potrzeba płyty 2 bo jest blu ray
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
pamiętajcie ze to jest beta. BETA !!!!!
pełna wersja będzie się w ciul różnic od BETY. Samo to że beta zajmuje 1,3 gb a jedna płytka do multi w pełnej to ponad 8gb
czytałem gdzieś ze z tych dwóch płyt jedna to sama grafika, tekstury itp. ( w połączeniu 2 płyt ponad 8gb tekstur i grafiki!!!)
Całkiem możliwe że jedna płyta to same textury moja baza textur na pc zajmuje 86 gb a i tak jest bidna.
 

zerthimon

Użytkownik
Użytkownik
Cholera, znów dwie verbatimki diabli wezmą ;)

Ludzie co wy z tymi dyskami, macie jeszcze karty pamięci 512MB, czy gracie w 10 gier naraz i musicie mieć dyski olbrzymie???
 

bembenos

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Twórcy wyszli naprzeciw graczom dodając dodatkową płytę z lepszymi teksturami choć mogli wcale o tym nic nie mówić i nikt by się nie zorientował, że coś jest nie tak a teraz gracze narzekają, że źle bo "dwie verbatimki się zmarnują" bo "niech dadzą od razu dysk żebym mógł to zainstalować".
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom