Battlefield 3 nie ma szans z Modern Warfare 3

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co się dziwić?

Bezmyślne dzieci i tak kupią coda. BF wymaga więcej myślenia, a myślenie jest 'okropnie trudne'.

Pod względem sprzedaży może pobić, ale pod względem reszty, BF pozamiata.
bezmyślny to jest twój post. BF wymaga więcej myślenia? jeśli wg ciebie myślenie to robienie maratonu podczas każdego meczu to gratuluje. ci, ktorzy pisza takie posty jak ty albo nigdy nie grali w CoDa, albo grali i dostawali w ****, i się muszą dowartościowac poprzez takie właśnie posty.. wg mnie obie te gry wymagają myślenia, ale cod wymaga jeszcze refleksu, oczu dookoła głowy, wyczucia chwili i skilla.
 

Trybex

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie przekonanie że w grach typu Cod, BF, czy o zgrozo Bulletstorm(sic!) szare komórki są używane do granic możliwości jest niedorzeczne . Oczywiście, jak sobie nie rozplanujesz strategii to ****, no ale ogarnijcie się trochę :) Gram w gry FPP od 14 lat i może ze 3 tytuły wymagały większego użycia rozkminy.
 

$evik

Banned
Ludzie, w BF'ie czy w CoD'zie myślec w ogóle nie trzeba - a z tym Bulletstormem to żart, tak? Gram w serie Battlefield i CoD od długiego czasu, i zasada jest prosta!

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

RSA

Użytkownik
Użytkownik
bezmyślny to jest twój post. BF wymaga więcej myślenia? jeśli wg ciebie myślenie to robienie maratonu podczas każdego meczu to gratuluje. ci, ktorzy pisza takie posty jak ty albo nigdy nie grali w CoDa, albo grali i dostawali w ****, i się muszą dowartościowac poprzez takie właśnie posty.. wg mnie obie te gry wymagają myślenia, ale cod wymaga jeszcze refleksu, oczu dookoła głowy, wyczucia chwili i skilla.
Lepiej bym tego nie ujoł, Tieu ma problemy to widac. :)

Lepiej temat zamknac bo nie da sie porozmawiac normalnie bo zaraz jest jazda.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
!Mnih

Proszę Cie skończ. Grałem w CoDa 4 na PC, ba nawet dalej go mam na dysku. Więc mi nie wkręcaj, że nie wiem jak wygląda multi w Codzie. Dla mnie jest to bezmyślne bieganie po mapie i strzelanie do siebie, potem aktywujemy helikopter i ownimy wszystko. Jak ktoś nie biega to campi, więc STFU. Dodatkowo małe mapy, ograniczają pole do popisu dla snajperów.

No i gratuluję ci inteligencji, jeśli Acti po raz n-ty wciska Ci ten sam produkt, a ty go kupujesz. (MW, MW2, BO jest jakaś różnica poza single?)
 

hashpl

Banned
Tieu ogarnij sie dzieciaku i idz ogladac kolejne odcinki Hanny Montany jak ci cos nie pasuje.To nie jest temat do flejmu a tacy hejterzy jak ty nie sa tu mile widziani
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
!Mnih

Proszę Cie skończ. Grałem w CoDa 4 na PC, ba nawet dalej go mam na dysku. Więc mi nie wkręcaj, że nie wiem jak wygląda multi w Codzie. Dla mnie jest to bezmyślne bieganie po mapie i strzelanie do siebie, potem aktywujemy helikopter i ownimy wszystko. Jak ktoś nie biega to campi, więc STFU. Dodatkowo małe mapy, ograniczają pole do popisu dla snajperów.

No i gratuluję ci inteligencji, jeśli Acti po raz n-ty wciska Ci ten sam produkt, a ty go kupujesz. (MW, MW2, BO jest jakaś różnica poza single?)
po pierwsze mówiąc w ten sposób wyśmiewasz wszystkie osoby, ktore kupiły te gry. po drugie jedyne CoDy, które kupiłem to CoD2(używka) i CoD4(używka). po trzecie to ja Ci gratuluje inteligencji, jeśli nie widzisz róznicy między multi w MW, MW2 i BO. po czwarte czytaj ze zrozumieniem, nie wkręcam Ci, że nie grałeś w CoDa, napisałem albo nie grałeś, albo dostawales w ****(tak pewnie było). po piąte, bezmyślne bieganie po mapie? jesli ty bezmyślnie biegałeś po mapie podczas gry to się nie dziw, że Cie ownili. po szóste, w BFie się niby nie strzela do siebie? polecam: First-person shooter . po siódme: jak się nie umie grac, to bardzo rzadko się wbija helikopter, a jak się umie to się wbija częściej, jednak helikopter bardzo łatwo ściągnąc, gdy się pracuje zespołowo, wszystko jest ładnie wyważone. po ósme, jak ktoś nie biega to campi - co za tym idzie zabija mniej osób, bo siedzi w miejscu. po dziewiąte mapy nie są wcale małe, (i nie ograniczają pola do popisu dla snajperów, co doskonale widac na moim montażu...), to w BFie są za duże, po dziesiąte skończ bo palnąłeś głupstwo i ciągniesz je dalej. wybaczam.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Logicznie myśląc, on ma rację. Ale tytuł tematu jest kompletnie... niedopasowany. CoD będzie lepszy tylko w sprzedaży, co nie oznacza, że gra będzie lepsza.
Battlefield nie musi się sprzedać, jego oceny utrzymają się na poziomie 9-9+/10, a CoD? Jeśli MW3 dostanie chociaż 8/10, to będę zaskoczony.

Liczy się jakoś, nie ilość ;)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
IW nie może spieprzyc tego CoDa, to byłby cios dla serii, jeszcze bardziej bolesny niż BO czy MW2..
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
!Mnih

Proszę Cie skończ. Grałem w CoDa 4 na PC, ba nawet dalej go mam na dysku. Więc mi nie wkręcaj, że nie wiem jak wygląda multi w Codzie. Dla mnie jest to bezmyślne bieganie po mapie i strzelanie do siebie, potem aktywujemy helikopter i ownimy wszystko. Jak ktoś nie biega to campi, więc STFU. Dodatkowo małe mapy, ograniczają pole do popisu dla snajperów.

No i gratuluję ci inteligencji, jeśli Acti po raz n-ty wciska Ci ten sam produkt, a ty go kupujesz. (MW, MW2, BO jest jakaś różnica poza single?)
Popieram kolegę w 100% :) Multi (poza 4-tą częścią) jest wręcz żalosne - nie ma tam w ogóle czegoś co by przyciągało do gry - jak np. w CS 1.6 :)
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No tak może i taka prawda bo niektórzy mają takie klapki na oczach jak konie żeby nie widzieć nic poza drogi tylko że niektórym stanął COD na tej drodze i choćby wyglądał on jak pierwszy call of duty i polegał na strzelaniu bez żadnej fabuły to by go brali no bo to call of duty , lubię tą i tą grę więcej nie powiem bo pewnie 3/4 forum nie już potym będzie chciało zatłuc.
 

Szpaner94

Banned
Popieram kolegę w 100% :)
Kiedy ostatnio napisałeś post mający więcej niż 5 słów ?


BTW. BF jest po prostu nudny. Gry to rozrywka, a nie rozwiązywanie zagadek typu "Jakby go tu zaje**ć". Nie fanboy-ujcie że ktoś woli skondensowaną zabawę, od gapienia się przez pół dnia na drzewa ;).

CoD to wielokrotny orgazm, podczas gdy BF go podgląda i fetyszuje się z książka i szachami.

EDIT:
Pozdrawiam głąbów którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem i podglądają mnie podczas gry w CoD ;>.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kiedy ostatnio napisałeś post mający więcej niż 5 słów ?
dobre spostrzeżenie :)

BTW. BF jest po prostu nudny. Gry to rozrywka, a nie rozwiązywanie zagadek typu "Jakby go tu zaje**ć". Nie fanboy-ujcie że ktoś woli skondensowaną zabawę, od gapienia się przez pół dnia na drzewa ;). CoD to wielokrotny orgazm, podczas gdy BF go podgląda i fetyszuje się z książka i szachami.
popieram kolegę w 100%
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kiedy ostatnio napisałeś post mający więcej niż 5 słów ?


BTW. BF jest po prostu nudny. Gry to rozrywka, a nie rozwiązywanie zagadek typu "Jakby go tu zaje**ć". Nie fanboy-ujcie że ktoś woli skondensowaną zabawę, od gapienia się przez pół dnia na drzewa ;).

CoD to wielokrotny orgazm, podczas gdy BF go podgląda i fetyszuje się z książka i szachami.
Specjalnie dla Ciebie napiszę go teraz... Koleżko...

Skoro dla Ciebie multi w BF jest nudne to kij mnie to obchodzi. To tylko i wyłącznie Twoja opinia i mam w ***** w co Ty grasz na multi...
Mało mnie obchodzi czy ten typ czy tamten gra w Cod'a czy BF'a i która gra jest lepsza, ja po prostu wyrażam swoją opinię, która jak widzę bardzo Cię irytuje i denerwuje. Kurde nie wiem, czy jak ktoś uważa że Cod ma zrąbane multi to od razu chyba padaczki dostajesz. Bo widzę tylko Twoje posty najeżdżające na BF'a. Ja jak widzę że ktoś napiszę że BF 3 jest nudny nie piszę od razu fanboyowskiego komentarza z takimi pięknymi metaforami jak Ty. Zrozum nie cały świat kręci się wokół Cod'a i wokół Twojej opinii.
I skoro Ty masz orgazm przy Call of Duty - to gratuluje - trzeba się z tego leczyć bo to choroba...

Jedynymi grami, które na multi wciągnęły mnie na dłużej to Counter Strike 1.6 (ok. 660h) - jakieś dwa dni temu przestałem w niego grać i World of Warcraft - którego nadal bym ciupał ale uzależnia jak cholera. Kiedy wyjdzie nowy Battlefield - mam zamiar lecieć do sklepu po gierę na PC i cieszyć się multi tak długo jak multi w CS 1.6... I nie obchodzi mnie co Ty o tym sądzisz...
 

Szpaner94

Banned
Specjalnie dla Ciebie napiszę go teraz... Koleżko...

Skoro dla Ciebie multi w BF jest nudne to kij mnie to obchodzi. To tylko i wyłącznie Twoja opinia i mam w ***** w co Ty grasz na multi...
Mało mnie obchodzi czy ten typ czy tamten gra w Cod'a czy BF'a i która gra jest lepsza, ja po prostu wyrażam swoją opinię, która jak widzę bardzo Cię irytuje i denerwuje. Kurde nie wiem, czy jak ktoś uważa że Cod ma zrąbane multi to od razu chyba padaczki dostajesz. Bo widzę tylko Twoje posty najeżdżające na BF'a. Ja jak widzę że ktoś napiszę że BF 3 jest nudny nie piszę od razu fanboyowskiego komentarza z takimi pięknymi metaforami jak Ty. Zrozum nie cały świat kręci się wokół Cod'a i wokół Twojej opinii.
I skoro Ty masz orgazm przy Call of Duty - to gratuluje - trzeba się z tego leczyć bo to choroba...

Jedynymi grami, które na multi wciągnęły mnie na dłużej to Counter Strike 1.6 (ok. 660h) - jakieś dwa dni temu przestałem w niego grać i World of Warcraft - którego nadal bym ciupał ale uzależnia jak cholera. Kiedy wyjdzie nowy Battlefield - mam zamiar lecieć do sklepu bo gierę na PC i cieszyć się multi tak długo jak multi w CS 1.6... I nie obchodzi mnie co Ty o tym sądzisz...

Nie rozwinę swoje postu tak jak Ty... Koleżko.

Ja tylko kontr-atakuje Wasze 5 stron spamu i off-topu o tym, jaki to CoD, Patcher i Acti są żałosne ;). Również nie obchodzi mnie Twoja opinia... Ale wciąż uważam, że fakt iż piszesz (piszecie) takie długie i potliwe posty, świadczy o Twoim (Waszym) zapatrzeniu w jedną grę. Z tego co wiem, to CS nie słynie ani z olbrzymich map, ani z 64 osobowych serwerów....

Ponadto, moja metafora działa w dwie strony... Więc niejako przyznałeś się, że gdy ja doznaje orgazmu, Ty robisz jakieś... dziwne rzeczy z książkami i pionkami od szachów... fuj...
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
po pierwsze mówiąc w ten sposób wyśmiewasz wszystkie osoby, ktore kupiły te gry. po drugie jedyne CoDy, które kupiłem to CoD2(używka) i CoD4(używka). po trzecie to ja Ci gratuluje inteligencji, jeśli nie widzisz róznicy między multi w MW, MW2 i BO. po czwarte czytaj ze zrozumieniem, nie wkręcam Ci, że nie grałeś w CoDa, napisałem albo nie grałeś, albo dostawales w ****(tak pewnie było). po piąte, bezmyślne bieganie po mapie? jesli ty bezmyślnie biegałeś po mapie podczas gry to się nie dziw, że Cie ownili. po szóste, w BFie się niby nie strzela do siebie? polecam: First-person shooter . po siódme: jak się nie umie grac, to bardzo żadko się wbija helikopter, a jak się umie to się wbija częściej, jednak helikopter bardzo łatwo ściągnąc, gdy się pracuje zespołowo, wszystko jest ładnie wyważone. po ósme, jak ktoś nie biega to campi - co za tym idzie zabija mniej osób, bo siedzi w miejscu. po dziewiąte mapy nie są wcale małe, (i nie ograniczają pola do popisu dla snajperów, co doskonale widac na moim montażu...), to w BFie są za duże, po dziesiąte skończ bo palnąłeś głupstwo i ciągniesz je dalej. wybaczam.
No wyśmiewam, bo jakim trzeba być ograniczonym, żeby kupować po raz n-ty to samo?
No jaka jest różnica poza głupimi mapami i perkami? ŻADNA! Ba perki nawet się powtarzają (Nie mówiąc o FAMASIE w BO, którego na świecie nawet nie było).
Masz tu zdjęcie statystyk z jednego z moich meczy: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
No np. w BF-ie strzela się do czołgów ;O!


Przestań się ośmieszać, bo prezentujesz poziom typowego gracza w CoD'a - Nie wiesz, że po kropkach, zdanie zaczyna się od dużej litery?
Czy tylko tu zacytuję ciebie 'żadko' (Kup sobie słownik ;)) zaglądasz do zeszytu z języka polskiego?
 

Szpaner94

Banned
No wyśmiewam, bo jakim trzeba być ograniczonym, żeby kupować po raz n-ty to samo?
No jaka jest różnica poza głupimi mapami i perkami? ŻADNA! Ba perki nawet się powtarzają (Nie mówiąc o FAMASIE w BO, którego na świecie nawet nie było).
Masz tu zdjęcie statystyk z jednego z moich meczy: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
No np. w BF-ie strzela się do czołgów ;O!


Przestań się ośmieszać, bo prezentujesz poziom typowego gracza w CoD'a - Nie wiesz, że po kropkach, zdanie zaczyna się od dużej litery?
Czy tylko tu zacytuję ciebie 'żadko' (Kup sobie słownik ;)) zaglądasz do zeszytu z języka polskiego?

Szybka odpowiedź :

Dla Ciebie każdy kolejny Cod to to samo, dla mnie każdy następny BF to to samo.
Po co zmieniać coś co jest dobre (perki, poza second chance oczywiście...).
CoD to nie film dokumentalny. Zoombie tez na świecie nie było :D. Ponadto nie przyszło Ci do głowy, że super-****r sepcial force mogły mieć kilka lat wcześnie prototypy Famasa na składzie ?
Screen jest z PC.... na PC to ta gra w ogóle jest dziwna..
W CoD można strzelać do samych siebie :).

Nie wtrącam się... kłóćcie sie dalej ;p.
 

kufer111

Banned
Użytkownik
jak dla mnie kolego to sie mylisz-bf1-wprowadzenie technologii frostbite,BF2-destrukcja 2.0 x,BF3 frostbite 2-bedzie robić jeszcze większy rozpier.ol z terenu -----tak dla mnie cod to to samo-grałem u kumla kiedyś w moderna{4} i demo blaklopsa na 360 i nie widze różnic poza lepszymi teksturami.dziękuje.dobranoc
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No wyśmiewam, bo jakim trzeba być ograniczonym, żeby kupować po raz n-ty to samo?
No jaka jest różnica poza głupimi mapami i perkami? ŻADNA! Ba perki nawet się powtarzają (Nie mówiąc o FAMASIE w BO, którego na świecie nawet nie było).
Masz tu zdjęcie statystyk z jednego z moich meczy: ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
No np. w BF-ie strzela się do czołgów ;O!


Przestań się ośmieszać, bo prezentujesz poziom typowego gracza w CoD'a - Nie wiesz, że po kropkach, zdanie zaczyna się od dużej litery?
Czy tylko tu zacytuję ciebie 'żadko' (Kup sobie słownik ;)) zaglądasz do zeszytu z języka polskiego?
zamiast czytac ze słownikiem w ręku moje posty, lepiej byś przeczytał swoje, po czym je usunął, aby usunąc ślady swojej żałosnej działalności w tym temacie. błąd może się zdarzyc kazdemu. CoDy się niczym nie różnią poza mapami i perkami? zastanawiam się, jak napisales tego posta, skoro jesteś niewidomy.. i nie bronię tu BO, czy MW2, po prostu stwierdzam, że są zmiany, wg mnie na gorsze. kupujesz może codziennie chleb? albo batona w automacie? to musisz byc nieźle ograniczony, skoro kupujesz n-ty raz to samo... i jeszcze 2 pytanka, tak na dobicie:

na jakiej podstawie określiłeś poziom typowego gracza w CoDa?
wytłumacz zwrot "głupie mapy i perki" ?

jeśli masz 14 lat, to pyskaty z ciebie koleś, jesli masz więcej to współczuję.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
(Nie mówiąc o FAMASIE w BO, którego na świecie nawet nie było).
Fabuła w Black Ops dzieje się dokładnie między 1961 - 1968r. W 1967r. wychodziły prototypy FAMAS'ów, więc to nie dziwne, że broń znalazła się w grze.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom