• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Battlefield 3 nowe zdjęcia i informacje!

Status
Zamknięty.

arkadiusz_89

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie dorwaliście się już do galerii poniżej i podziwiacie nowe ujęcia z
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
od DICE? To niemiecki magazyn Gamestar przeprowadził własny wywiad z deweloperem, uzyskując kilka nowych widoczków. A najciekawsze jest to, że...

... to co oglądacie, to jedynie skany z tego magazynu, które wykonał serwis Battlefield Inside. To całkiem dobrze świadczy o grafice BF3, nieprawdaż? Jeśli tak wyglądają skany, to jak będzie wyglądać to na żywo i w ruchu? Foty przedstawiają prawdopodobnie ujęcia z kampanii - Gamestar ukazuje się jutro.

źródło:

• 32 Players For Consoles - Not what was revealed in GameInformer
  • On a screen there was four classes and five slots for equipment - Maybe melee, secondary, primary, grenades/explosives, binoculars/special
  • F-16 and SU-27 seen.
  • "Replay Function Which Was Also included in Battlefield 2" - Probably something similar to Battlerecorder. No details given as to whether or not this system will be on consoles as well.
  • Advanced surround sound, players can hear where something is coming from. 80 sound channels - Probably EAX certified
  • Single Player: There Will Be Quick time events where you have to push the mouse buttons to win a fight. The example here: an enemy tries to stab you with a knife and you have to defend you (knock him down / kill him).
źródło BF-Games.net

DICE... wow

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie must have.

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
No wygląda bardzo fajnie :) ale grafika to nie wszystko :) ale ja tam lubię wszystkie battlefield i mam nadzieję że 3 też mi się spodoba :)

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
lubie taką mocno kreske, troche jak w komiksach.
Szczerze mówiąc na PC w BF2 omijałem tryby powyżej 32 graczy ponieważ poprostu zbyt wiele się działo a ja wole statyczną rozgrywke
przeciez tak nie bedzie wygladala gra, takie mocne kreski to jedynie w borderlands mozesz spotkac ;)

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
YYY. To są zdjęcia z wojny w Libii. Na 3 po prawej od góry jest mój kuzyn :)

Żartuję. Fajnie się zapowiada ale lepiej tak nie oczekujcie bo tak już jest im bardziej się oczekuje na coś to tym bardziej beznadziejne się to w praniu okazuje.

Status
Zamknięty.

Do góry