Battlefield 3 – nowy filmik z wersji na Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

p1teReq.

Użytkownik
Użytkownik
W sieci pojawił się czterominutowy gameplay z Battlefielda 3, dzięki któremu możecie zobaczyć, jak gra prezentuje się w wersji na Xboksa 360.

Filmik jest dość nietypowy jak na FPS-a, bo nie widzimy na nim żołnierzy z karabinami biorących udział w strzelaninie, lecz jedynie fragment odrzutowca, który przecina przestworza i próbuje uniknąć zestrzelenia.


To jedna z tych misji w Battlefield 3, które rozegramy w powietrzu. A jakie wrażenie robi na Was konsolowa wersja gry? Co prawda zaprezentowany fragment jest dość trudny w ocenie (chmury sporo zasłaniają), ale trzeba przyznać, że nie wygląda to najgorzej.

I choć to właśnie pecetowa wersja będzie tą, która pod względem oprawy graficznej wyznaczy nowe standardy, to liczymy na to, że konsole też będą miały się czym pochwalić. Oby tylko cała gra nie zniżyła się do poziomu, który widzieliśmy podczas Gamescomu grając na PlayStation 3 w trybie kooperacji.


źródło: •• Battlefield 3 – nowy filmik z wersji na Xboksa 360
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

scooby666

Użytkownik
Użytkownik
daje radę:D
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
cos pieknego ;)))
 

Paster03

Użytkownik
Użytkownik
Prezentuje się dużo lepiej i ciekawiej niż drętwe latanie śmigłowcem w black ops

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
mnie sie wydaje czy tutaj wcale nie latamy samolotem a tylko namierzamy cele?
tak czy inaczej czekam na gre:)
 

maniak1994

Banned
Użytkownik
Mi się podoba :) I wcale nie widać tych 30 klatek na sekundę ; )...

Już nie mogę się doczekać ;D
 

bioskaner

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
lepsza rozdzielczość i inne gameplaye + filmik destruction z multiplayera + foto menu, ustawień browsera do multi itd itd. BF3 screenshots, etc. : battlefield3

oraz osobno filmiki (4 sztuki) 1234 - Minus.com

jest dobrze, bardzo dobrze :)

obrazy pozyskane aparatem - nie grabberem hd więc obraz jaki jest taki jest - bez durnych komentarzy typu - ale kicha itd itd - aparat to nie grabber nie odwzoruje nawet 60% jakości.
 

grampp

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie to wygląda, lepiej niż niektóre symulatory ;P
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Tu macie destrukcje z xboxa
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Hmm, trzeba przyznać że destrukcja wygląda biednie na konsolach...
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
co do filmika z samolotem to wygląda bardzo dobrze (dźwięk, oświetlenie) chmury nie wyglądaja tak sztucznie jak na wiekszości grach o samolotach! A co do destrukcji to ten filmik do końca nie przedstawia jak będzie wyglądać. Np Battlefield 3 - Operation Metro runthrough & Destruction Gameplay (HD) - YouTube tu wersja na pc w momenatch nie rozni sie od tej na xbox bo to zalezy od strzału miejsca gdzie sie znajdujemy i BUDYNKU. Zobaczcie. Mi się bardzo podoba!
 

bioskaner

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Masę lat są pre alphy, alphy bety i RC i RTM-y i jakoś jeszcze nikt nie zrozumiał że dopiero w beta lub rc jest prawie wszystko włączone co ważne dla gry a pewne braki często są celowo robione. wygląda na pewno lepiej już niż bc2 na x-a a oceni się dopiero betę. Nie wiem co za sens jest lamentować że to że tamto jak nie ma finalnego produktu - co zresztą głosi napis "product not ready, based on pre-alpha (alpha) software" - smakowanie chleba po surowym cieście. Kiedyś nie robili tak otwarcie beta testów i prezentacji i wszystkie fazy produktu były niedostępne dla grona klientów. Teraz "leaki" sa wszędzie i każdy screen jest oceniany na 100000 sposobów przez specjalistów z za monitora. Kiedyś w sieci był film z serii x-men wolverine - workprint i wielokrotnie userzy napisali że - UWAGA -> marne efekty <rotfl> . Także zdrowe podejście i rozsądek.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
właśnie, nie oceniajmy gdy nie wyszła jeszcze pełna i zapięta na ostatni guzik wersja!
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mnie sie wydaje czy tutaj wcale nie latamy samolotem a tylko namierzamy cele?
tak czy inaczej czekam na gre:)
Jeśli jesteś pasażerem w samolocie to może tak być.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
No no jeśli tak będzie wyglądać też multi to sporo czasu spędzę w powietrzu ciekawe jak tam czołgi.

Up dokładnie w tym filmiku jesteśmy nawigatorem i celujemy tylko dlatego tak macha tą głową w prawo i lewo, zresztą widać że z przodu jest pilot.
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Hmm, trzeba przyznać że destrukcja wygląda biednie na konsolach...
Dokładnie. To co pokazał Jechu... Emm, nie napawa mnie optymizmem : |
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Wygląda ładnie i dynamicznie oby tak na prawdę było ! :)
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to wystarczy :D nie żałuję zakupu właśnie na Xboxa 360.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Z tego singla co się gameplaye pokazały dzisiaj na X360(?) to chyba jakiś niesmaczny żart. Ten z destrukcją wygląda biednie , ale tamte jeszcze gorzej! Jakby w ogóle tekstur nie było , o co chodzi? Tak źle gra wyglądać nie może przecież. Mimo iż w rozdziałce 320x240 (nagrywane grzebieniem?) to aż strach na to patrzeć! O co chodzi?
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem o co wam chodzi... Destrukcja wyglądała tak samo na PC. Wszystko zależy od budynku.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom