Battlefield 3 nowy gameplay !

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co tu dużo gadać. Ta gra ma szanse zająć zaszczytne miejsce numer 1 w rankingu na najlepszą grę ever oraz multiplayer :) Te samoloty, pojazdy - ja już chcę październik i mojego pre ordera!!!
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
"Actual gameplay footage based on alpha software"... To ja się pytam, co będzie w pełnej wersji ? Cud, miód i orzeszki :D
Grafika nie wiele się będzie różnić. Usuną tylko bugi i niedoróbki.

PEŁNE WYPOSAŻENIE (KLIKNIJ)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
"Actual gameplay footage based on alpha software"... To ja się pytam, co będzie w pełnej wersji ? Cud, miód i orzeszki :D
Oto odpowiedź :D

 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
na xbox 360 bedzie identycznie jak na ps3!
 

Ogór

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu miazga! Ja już zbieram pieniądze na grę.
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Stwierdzam, że "urywa jaja" :D
 

kosa931993

Banned
No mi też się wydaje że COD Modern Warfare 3 bedzie zdeklasowany różnica jest miażdżąca .
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Oglądając ten zwiastuj za każdym razem dostaję gęsiej skórki, jak dla mnie fps roku. Trzeba składać pre-ordera :p
 

razor7

Użytkownik
Użytkownik
O ile wcześniej nie byłem trochę sceptyczny. Nie chciałem się zbytnio jarać tą grą, żeby tą grą się nie przejeść przed premierą, to teraz mówię tylko WOW. Co prawdą będę grał na trochę okrojonej wersji na konsolach, ale to jest coś.

/Edit: Mam nadzieję, że wyjdzie alterIWNet do MW3.
 

Eiliff

Użytkownik
Użytkownik
Gra będzie świetna , kupię BF3 i Coda MW3 żeby zobaczyć w którą bd grał ^^
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Gameplay z coop na ps3 w 720p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up, DICE miało rację, Frostbite 2.0 na konsolach to jakość nextgenów na current genach, czy jakoś tak, w każdym razie na konsolach wygląda bardzo dobrze, ale tutaj i tak jest gameplay najważniejszy który miażdży :)
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Gameplaye wyglądają świetnie, cieszę się, że DICE umieściło w BF3 też kooperacje, duży plus. Fajna sprawa z samolotami, chociaż pewnie zbyt długo nimi nie polatam, tak jak śmigłowcami w BC2, bo zaraz jakieś działa VADS mnie namierzą :) Pomyślcie jak to będzie wyglądać z taką oprawą audio i graficzną - samoloty, czołgi, walki piechoty! Klimat będzie niesamowity... Czekamy do 28 października! :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bym już dawno zamówił preorder jakby pokazali gameplay z Xboxa, a tak to troszkę się boję :<
 

Simo

Użytkownik
Użytkownik
Tak, sam gameplay wymiata ale patrząc na ten co-op już tak rewelacyjnie to nie wygląda.
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym napisać jakiegoś super mega posta i wychwalić tą grę pod każdym względem, ale po prostu pójdę oglądać po raz kolejny ten trailer! Do zobaczenia na becie! :)
 

slimak_110

Użytkownik
Użytkownik
CoD ma poważny problem...
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
CoD ma poważny problem...
Tak, wydawcę.
 

Qujote

Użytkownik
Użytkownik
powinni chociaż zrobić na konsole 16 na 16 a nie 12 na 12
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom