• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Battlefield 3 Premiere Gameplay Trailer

Status
Zamknięty.

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
FUCKING AWESOME ! Jizz in my pants !

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
O kur*a :O jak będzie jeszcze tak grywalna jak "graficzna" to to będzie gra roku ! Ja z niecierpliwością czekam !

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Crysis 2 się kryje i płacze. Graficznie totalny odlot, wygląda niesamowicie realistycznie nie tylko porównując do BC2 ale przy każdym innym FPSie też.
Dużo się dzieje i to lubie, wali się wszystko, latają kule, czołgi jeżdżą ogólnie jest akcja, to lubie. BC2 było nudne w kampanii. Tutaj mamy idealne połączenie BF z CoDem.
Nic tylko pre-orderować, problem z kasą ;(

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wooow, aż 10 SEKUND gameplayu, który jest upiększony bardziej, niż twarz Krzysztofa Ibisza!
Nie ma czym się jarać, wygląda fajnie, ale pamiętacie 'gameplay' Medal of Honor? Fajnie wyglądał, nie? A jak było po premierze?

Gra sama w sobie będzie świetna, bo kocham Battlefieldy, ale bez przesady. Ludzie, poczekajmy do pierwszego PRAWDZIWEGO gameplayu, wtedy będzie można się onanizować przy nowym BF'ie ;)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Aż nie mogę się doczekać:) Kolejnego Call of Duty chyba już nie zniosę.
Nie zniesiesz bo ile można grać w tą samą grę z tą samą oprawą graficzną na starym silniku z nową fabułą z pupy wyjętą?

Dlatego Battlefield jest wg. mnie lepszy - z każdą częścią nowy, albo upgradowany mocno silnik oraz zmiany w rozgrywce ;)

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Myślicie, że gra na prawdę tak będzie wyglądała? Hah, poczekajmy na gameplay, a nie oceniacie trailer.

A ja po cichu obejrzę filmik po raz 68 i zrobię fap, fap... :)

Status
Zamknięty.

Do góry