Battlefield 3 Premiere Gameplay Trailer

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Wujek WilQ

Użytkownik
Użytkownik
FUCKING AWESOME ! Jizz in my pants !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda imponująco ;) zobaczymy jak wyjdzie finalna wersja gry :)
 

Tymonxxx22

Banned
Zapowiedż wypas czekam na gierkę :)
 

Krwawy5

Użytkownik
Użytkownik
Ohh tak gra musi się znaleźć na półce :D Czy mi się wydaje czy jedna ze scen pokazuje quick time event? Jak tak to po prostu bosko :D
 

patryk100x

Użytkownik
Użytkownik
nic tylko czekac az wyjdzie,a gra zapowiada sie niezle ! ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jeden z lepszych trailerów jakie widziałem ;) A grafa przednia :) Zapowiada się król gier multiplayer ;)
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
O kur*a :O jak będzie jeszcze tak grywalna jak "graficzna" to to będzie gra roku ! Ja z niecierpliwością czekam !
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Crysis 2 się kryje i płacze. Graficznie totalny odlot, wygląda niesamowicie realistycznie nie tylko porównując do BC2 ale przy każdym innym FPSie też.
Dużo się dzieje i to lubie, wali się wszystko, latają kule, czołgi jeżdżą ogólnie jest akcja, to lubie. BC2 było nudne w kampanii. Tutaj mamy idealne połączenie BF z CoDem.
Nic tylko pre-orderować, problem z kasą ;(
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Zapowiada sie fajnie ale zobaczymy jak wyjdzie w pojedynku z tegorocznym CoDem.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda , że ta gra to głównie do multi i to na PC. Ale wyjdzie to się zobaczy...
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda fajnie, ale mało pokazali i trochę przerywa.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ten rzekomo gameplay dużo niestety nie pokazał. Ale to co było pokazane robi wrażenie. Jestem bardzo ciekaw jaką postać obierze produkt finalny.
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Jestem pod wielkim wrażeniem. Lecę po grę w dniu premiery. Murowany hit :>
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Wooow, aż 10 SEKUND gameplayu, który jest upiększony bardziej, niż twarz Krzysztofa Ibisza!
Nie ma czym się jarać, wygląda fajnie, ale pamiętacie 'gameplay' Medal of Honor? Fajnie wyglądał, nie? A jak było po premierze?

Gra sama w sobie będzie świetna, bo kocham Battlefieldy, ale bez przesady. Ludzie, poczekajmy do pierwszego PRAWDZIWEGO gameplayu, wtedy będzie można się onanizować przy nowym BF'ie ;)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Qwertaj przepraszam cię ale ja w nazwie widze trailer... Wole 10sek upiekszonego gameplayu niż 4sek teasera trailera trailera Black Ops
A jeśli lubisz jak to nazwałeś "onanizować" się przy grach to gratuluje.
 

RAKU PL26

Banned
jak dla mnie cod przestał istniec w tym momencie :D to musi byc u mnie na półeczce
Qwertaj nie ******* mi tu taj
 

kreeet84

Użytkownik
Użytkownik
wzniecacie sie parosekundowym filmikiem ja tam narazie nic nie widze:)
 

heniekPL

Świeżak
Świeżak
Aż nie mogę się doczekać:) Kolejnego Call of Duty chyba już nie zniosę.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Aż nie mogę się doczekać:) Kolejnego Call of Duty chyba już nie zniosę.
Nie zniesiesz bo ile można grać w tą samą grę z tą samą oprawą graficzną na starym silniku z nową fabułą z pupy wyjętą?

Dlatego Battlefield jest wg. mnie lepszy - z każdą częścią nowy, albo upgradowany mocno silnik oraz zmiany w rozgrywce ;)
 

Dogg

Użytkownik
Użytkownik
Myślicie, że gra na prawdę tak będzie wyglądała? Hah, poczekajmy na gameplay, a nie oceniacie trailer.

A ja po cichu obejrzę filmik po raz 68 i zrobię fap, fap... :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom