Battlefield 3 problem z zalogowaniem do battlelog XBOX 360

Robert Surma

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam ! Mam następujący problem. Gdy chcę zalogować się na battlelog.battlefield.com wyskakuje mi komunikat że muszę kupić grę, chociaż Battlefield3 mam zakupionego (oryginał). Posiadam konto na ea.com ale nie jest ono powiązane z xbox live i prawdopodobnie przez to wyskakuje mi ten błąd. I tutaj jest pytanie, jak powiązać konto i czy ktoś miał podobne problemy ?? Proszę o pomoc !
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
miaem to samo, ale zrobiłem tak i pomogło.
1. odpalam gierkę i z prawej strony prosi żeby się zalogować na battlelog, wchodzę na stronkę loguję się i nic.
2. loguję się na swoje konto na EA, zmieniam hasło
3. loguję się na battlelog z nowym hasłem i śmiga
4. jbc kliknij na forgot password pod okienkiem logowania na battleloga i wpisz swój adres @ powinno ci poprosic o zmianę hasła.
5. najlpiej wtedy wyłącz gierkę i po zalogowaniu sie na battlelog uruchom ją i już masz powiązane.
6. prawdopodobnie masz inny adres @ na EA i XBL i dla tego, chociaż uzywam tych samych.

Zrób tak jak napisałem musi się udać.
 

Robert Surma

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zrobiłem wszystko tak jak mówiłeś i gdy chcę się zalogować wyświetla mi się komunikat "Buy BF3 to get access to Battlelog. Check the FAQ". Niestety nadal coś nie działa
 

Dant1

Użytkownik
Użytkownik
Też mam ten problem i od 3 dni próbuje się z tym uporać. Zna ktoś przyczynę? Dowiedziałem się tylko tyle ze trzeba jakiś nowy regulamin zatwierdzić ale nie wiem gdzie go znaleźć.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
a macie wipsany online-pass, i przy wpisywaniu nie wywaliło wam błędu?
spróbujcie odnieść siedo tego: http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,10545801,Rzeczy__ktore_robisz__aby_zalogowac_sie_do_Battleloga.html?bo=1
Napisz do mnie na PW
 

Robert Surma

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a macie wipsany online-pass, i przy wpisywaniu nie wywaliło wam błędu?
spróbujcie odnieść siedo tego: Rzeczy, które robisz, aby zalogować się do Battleloga
Napisz do mnie na PW
GG: 1185111, pisać jeśli ktoś ma rozwiązanie. :)
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
Siema. I jak ktoś rozwiązał może ten problem?
 

Kapital79

Świeżak
Świeżak
Ja oprócz tego,że nie mogę się zalogować do tego battleloga,to jeszcze przy próbie kupienia online pass wyskakuje mi,że ten element jest nie dostępny z bieżącej lokalizacji.Ma ktoś podobny problem?EA chciało ulepszyć rozgrywkę sieciową,a tylko ją utrudnili.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Śmieję się w twarz konsolowcom.

Co do usterki powinieneś mieć,, dodanego,,.bfa na Swoje konto po wpisaniu online passa . Jak z tym jest problem zawsze możesz wejść na ea.com i tam jest support w pewnych godzinach.
Ps muahaha.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

Tao

Użytkownik
Użytkownik
Komar251 śmiejesz się.. a ja się śmieję z tych co mają BF3 na PC, uruchamianie gry przez przeglądarkę.. hehe ;D
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Komar251 śmiejesz się.. a ja się śmieję z tych co mają BF3 na PC, uruchamianie gry przez przeglądarkę.. hehe ;D
Hahahahaha... nie śmieszne.
 

komar251

Użytkownik
Użytkownik
Poza tym chyba nie widziałeś tego w akcji :_). Btw masz w opcjach large conquest ? Buehehe.

Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .
 

je2bisty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , chyba znalazłem problem. Też wyskakuje mi przy logowaniu do battlelog aby zakupił grę BF3. Okazało się że mam 2 konta na EA, zapomniałem że 2 lata temu założyłem konto na EA z innego emaila, po zalogowaniu poprzez stary email wszystko ruszyło i od razu przypisało mi grę do konsoli. Napisałem przed chwilą o usunięcie jednego konta(starego) i przypisania nowego do konsoli.
pozdrawiam.
 

boxer

Użytkownik
Użytkownik
Witam , chyba znalazłem problem. Też wyskakuje mi przy logowaniu do battlelog aby zakupił grę BF3. Okazało się że mam 2 konta na EA, zapomniałem że 2 lata temu założyłem konto na EA z innego emaila, po zalogowaniu poprzez stary email wszystko ruszyło i od razu przypisało mi grę do konsoli. Napisałem przed chwilą o usunięcie jednego konta(starego) i przypisania nowego do konsoli.
pozdrawiam.
Wielkie dzięki, miałeś racje przeszukałem wszystkie moje poczty i znalazłem że miałem już konto i działa :)
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
Mi tez dziala.mialem stare konto.
 

Do góry Bottom