Battlefield 3 Problem

limfao23

Użytkownik
Użytkownik
Siemka
Moj problem polaga na tym ze jak gram to czasami gra mi przycina czasem raz czasami jakby kilka scin naraz jest to denerwujące i przeszkadza mi w graniu . Czyscilem juz pamiec podreczna , xboxa w srodku nie czyscilem z kurzu. Ma ktos jakies porady?
 

thebarte12

Użytkownik
Użytkownik
To tak już jest.
 

limfao23

Użytkownik
Użytkownik
tez masz takie scinki ? Jak cos to instalowalem tylko HD textury a plytek jeszcze nie
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
bez instalacji gry na dysk zawsze będzie wolniej działać
 

limfao23

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki zainstaluje gre na dysk i dam wam znac jak chodzi

Niestety to nic nie pomogło

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

YokaPL

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram bez tekstur HD i nic nie scina.
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
może wina po stronie neta?
Jak ci ścina to w jaki sposób? często czy co jakiś czas?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak grasz online to wina może leżeć po stronie neta, co do spadków fps często one występują na mapie Przeprawa przez Sekwanę i to wina jest po stronie gry a nie neta ani konsoli :) na innych mapach nie zauważyłem mocnych ścin.
 

limfao23

Użytkownik
Użytkownik
Scina mi jak gram Kampanię misje podejrzewam dysk poniewaz odpalilem inna gre i podczas szybkiego zapisu scinke walnęła,
w ktorej nigdy mi nie scinało. Gre scina mi raz na jakis czas , dysk formatowalem. Dzisiaj jeszcz troche pogralem to nawet spadki FPS mialem :O. Jakies pomysły proszę o szybka odpowiedz :/
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
może konsola powoli siada, jeżeli masz gwarancję pisz do supportu M$ i zobacz co powiedzą
 

kuboszkozi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield 3 Problem

Ja mam xboxa 360 slim kupiłem dokładnie rok temu w Media Markt. Gwarancja naturalnie się już skończyła a konsola zaczyna się pitolic. Ostatnio gram tylko w B3 nic innego nie włączam gra potrafi się zawiesić w tygodniu 10 do 15 razy. Wczoraj to już horror zawieszka podczas wczytywania, potrafi się zawiesić nawet jak loguje się na profil i to zaraz po odpaleniu. Ona się nie zawiesza np po 5h gry tylko zaraz po uruchomieniu konsoli. Jak juz przeżyje wieczne zamieszanie to są momenty ze gram po 8h bez problemu i spadku fps. Wcześniej też się zawieszala na B3 i innych grach ale teraz jest to nagminnie i bardzo uciążliwe. Wczoraj grałem na metro, 56 zabić na 12 zgonów byłem w czołówce meczu az tu nagle bah i gra zawieszona tylko przycisk pomaga. Proszę o pomoc

Wysłane za pomocą Galaxy S III
 

mlkgmk

Banned
Odp: Battlefield 3 Problem

wyczysc pamiec podreczna na poczatek.

Wysłane z pociągu kolei mazowieckich na trasie W-WA Wileńska-Małkinia:)
 

BoostMasterPL

Użytkownik
Użytkownik
W BF3 najczęściej przycina na Przeprawie przez sekwane . To w moim przypadku . Na innych mapach nie zauważyłem tego problemu.
 

kuboszkozi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield 3 Problem

Czyszczenie pamięci robiłem już ze 3 razy. Np. Teraz jestem po 3h graniu bez problemu. Wieczorem mogę się założyć że się zawiesi ze 2 razy.

Wysłane za pomocą Galaxy S III
 

Panicz.

Świeżak
Świeżak
Siemka
Moj problem polaga na tym ze jak gram to czasami gra mi przycina czasem raz czasami jakby kilka scin naraz jest to denerwujące i przeszkadza mi w graniu . Czyscilem juz pamiec podreczna , xboxa w srodku nie czyscilem z kurzu. Ma ktos jakies porady?
Masz włączone powiadomienia gdy ktoś jest on line bądź zaprasza do gry itp. ? Wyłącz je i sprawdź czy coś się zmieni.

Ja mam xboxa 360 slim kupiłem dokładnie rok temu w Media Markt. Gwarancja naturalnie się już skończyła a konsola zaczyna się pitolic. Ostatnio gram tylko w B3 nic innego nie włączam gra potrafi się zawiesić w tygodniu 10 do 15 razy. Wczoraj to już horror zawieszka podczas wczytywania, potrafi się zawiesić nawet jak loguje się na profil i to zaraz po odpaleniu. Ona się nie zawiesza np po 5h gry tylko zaraz po uruchomieniu konsoli. Jak juz przeżyje wieczne zamieszanie to są momenty ze gram po 8h bez problemu i spadku fps. Wcześniej też się zawieszala na B3 i innych grach ale teraz jest to nagminnie i bardzo uciążliwe. Wczoraj grałem na metro, 56 zabić na 12 zgonów byłem w czołówce meczu az tu nagle bah i gra zawieszona tylko przycisk pomaga. Proszę o pomoc
Po nowym patchu pełno osób ma podobny problem.Nie jest to wina konsoli,lecz wina gry,są jakieś błędy w grze i tyle.Sam mam podobny problem,czasem się zawiesi przy wczytywaniu menu,a czasem podczas samej gry przeważnie jak masz wysoki wynik bądź jak na serwerze jest ustawiona duża liczba ticketów.Nic na to nie poradzisz ;)
 

kuboszkozi

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Battlefield 3 Problem

Dzięki za wyjaśnienie bo to rzuciło dużo światła na sprawę. Testowałem przez kilka dni moja konsole na innych grach i chodzi wszystko płynie. Wczoraj włączyłem b3 i złapał zawias ale później juz resztę nocy działało płynnie.

Wysłane za pomocą Galaxy S III
 

Do góry Bottom