Battlefield 3 RF XBOX360-XPG

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
bylibyście gotowi lecieć do sklepu i kupić pendrive na same textury tylko po to by nie zmarnować płyty : D
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak to wyglada u mnie:
1dvd-textury + multi mozna instalowac opcjonalnie
2dvd singiel

Narazie dopiero zaczalem singla wiec nie bede sie wypowiadal na temat gry ani zabezpieczen,ALE bledu zadnego nie zlapalem.Ponadto ciekawi mnie czy pomimo wymaganego ONLINE PASSA da sie grac online na kilku mapach tak jak to mialo miejsce w BAD COMPANY2 (nie mam mozliwosci sprawdzenia gdyz czekam na nowy kod live).

Co do dyskusji o bledach...
Otoz nastepnego dnia po ukazaniu sie lt2 sflashowalem naped. Nagralem girsy3 IMGBURN (wersja jeszcze bez turcate) i co? Zauwazylem iz po zgraniu plyty na dysk, po uruchomieniu gry mieli ona przez kilka dobrych minut.Wlasnie w tym czasie i tylko w tej grze zdarzylo mi sie kilkakrotnie wylapac "blad autoryzacji dysku".Mam aktualnie najnowszego dasha, przeszedlem batmana,ace combat drivera (nagrywane img burn najnowszym z turncate) i ani jednego bledu oraz nigdy nie mialem w napedzie forzy 4.
Oto moje hipotezy:
-autoryzacja dysku dotyczy gry instalowanej na dysk? (troche glupie ale moze...)
-blad wywala podczas sprawdzania dysku (po odpaleniu keidy plyta mieli w napedzie)
-wina starego IMGBURN (bez tej opcji nagrywania do konca,ludzie palacy z clone`a mawiaja iz nie maja zadnych bledow)
-tylko gry M$ maja CIV
-dash nie ma tu nic do rzeczy (w moim przypadku, losowo podczas mielenia plyty rzuca blad, plyta przestanie mielic,gram ile wlezie,tylko w girsach)
-ciekawe czy LT MAX bedzie potrzebne...skonczy sie tak jak w przypadku AP 2.5 .Wyjda 3 gry na krzyz i wymysla co innego...

Sa to wylacznie moje sprawdzone,subiektywne spostrzezenia takze prosze o wyrozumialosc.Mam nadzieje,ze komus przyda sie to co tu naszrajbowalem :)
Pozdrawiam!
 

Krzychu30

Użytkownik
Użytkownik
jak nagrywaliscie imgburn jaki LayerBreak ?[/


a po co ci LayerBreak ??? zrob to w najnowszym imgburnie z obcjia truncate i po sprawie samo ci powinno odczytac
 

mlkgmk

Banned
@Masownik na tym xbox360iso są paczki z hd texturami tylko koleś je wyciągnął niby z obrazu i pyta na forum co dalej:d
 

SIEDZE

Banned
i dont care about the online. i just want the story, so no need for me to DL disc1, but i do want the HD content in disc 1 to get MAX quality of my game......
can anyone help with this?
thx
update
Originally Posted by Maverick214
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

1.5gb


password

xbox360iso.com

also take note, that for now, the only way to make this content work with disc2 is to transfer it
to an hdd, usb drive reported not working by me, and others!

tak to niby wygląda...
 

cloud0

Użytkownik
Użytkownik
screeny z xbox360iso:



bez dodatkowych tekstur:



z dodatkowymi teksturami:

 

ZDZISIU222

Użytkownik
Użytkownik
Bez tych tekstur to to wygląda żałośnie.
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
 

lockerek

Banned
Jak zainstalowac textury z pena ?
 

bakahk

Użytkownik
Użytkownik
podsumowanie by_bakahk:

Wydanie: Battlefield.3.RF.XBOX360-XPG;
XGD3: TAK;
LayerBreak: 2133520;
Program: CloneCD v.5.3.1.4 PL;
Płyta: EMTEC DVD+R DL;
Nagrywarka: TSSTcorp CDDVDW SN-S083N (Firmware SB02, laptopowy przeciętniak);
Napęd w konsoli: DG-16D4S 0401;
DVD01: Multiplayer/Co-operative + texture "HD" (jest różnica!);
DVD02: Single Player;
*można grać mając tylko DVD02;
Język: dubbing PL (no i napisy też są PL :p) ;
Abgx: brak;
TEST: działa/instaluje się (2.0.13604.0/2.0);
TEST_CIV*: zaktualizuje jak trochę pogram;
*CIV od Content Integrity Verification "zabezpieczenia" pierwszy raz spotkanego w Forza 4;

Proces instalacji*: wrzuciłem DVD01, wybrałem instaluj na HDD, odpaliłem grę, wyskoczył komunikat o dodatkowych „zawartościach HD” wybrałem instaluj, po instalacji chcę odpalić tryb „Kampania”, gra krzyczy „Włóż dysk z trybem dla jednego gracza”, powrót do DASH`a, instalacja DVD02, i odpalanie gry :)
*prościej chyba się tego nie da „opisać”;

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

problem CIV...
tematów było już kilkanaście (i o samym CIV, i o grach, i o grach którego go mają/nie mają itp. itd.), a w miarę logicznej odpowiedzi/wniosku jak nie było tak nie ma, wystarczyłby jeden temat (najlepiej w tym dziale), podklejony, do tego każdy użytkownik mógłby się w nim wypowiedzieć raz (można by i zrobić małą ankietę, nie mam błędów, mam błędy itp. itd.), a żeby było weselej, jedna odpowiedzialna osoba z administracji regularnie wywalałaby posty nie wnoszące niczego, a tak... burdel (chociaż nie do końca bo tam „każdy wie kogo i za ile” a tu nie :p) w prawie każdym temacie, albo mało wnoszące kłótnie publiczne – od czego jest priv?

jeden z takich postów mógłby wyglądać tak:

Czy grasz „na” Live: nie, gram wyłącznie offline;
Czy grałeś w Forza 4: nie, nie mam, nie grałem, nie testowałem, nie instalowałem;
W jakie gry XGD3 grałeś na swojej konsoli / jak długo:
1) Gears of War 3 [RF] / cała gra, wielokrotne uruchamianie;
2) Rage [PAL] - DVD01-02 / cała gra, wielokrotnie uruchamianie;
3) Dark Souls [PAL] / instalacja na HDD + krótkie testy;
4) Warhammer Space Marine [RF] / instalacja na HDD + krótkie testy;
5) AceCombat Assault Horizon [RF] / instalacja na HDD + krótkie testy;
6) Batman Arkham City [RF] / instalacja na HDD + średnie testy;
7) Battlefield 3 - DVD01-02 / instalacja na HDD + krótkie testy;
Jaki w tym czasie miałeś DASH: 2.0.13599.0 i 2.0.13604.0, z czego pozycje 1, 2, 3, 4 testowałem i grałem na 599 (5, 6, 7 na 604) a potem pozycje 1, 2 przeszedłem do końca na 604;
Jakie miałeś problemy z tzw. CIV, ew. przy jakich grach: ZERO, żadnych zawieszeń, wyrzucania do DASH`a, autoryzacji, „czyszczenia szmatką” itp. itd.;
Jaki miałeś LayerBreak: zawsze ten sam i wynoszący 2133520;
Jakim programem wypalałeś płyty: CloneCD v.5.3.1.4 PL;
Jakie to były płyty: EMTEC DVD+R DL;
Jaka to była nagrywarka / jaką miała wersję firmware: TSSTcorp CDDVDW SN-S083N / SB02;
Jaki masz napęd w konsoli: DG-16D4S 0401;
Jaką masz wersję firmware*: LT+ v2.0;
*na razie pytanie debilne bo tylko jedno obsłuży XGD3, ale na przyszłość kto wie;
wniosek? nie gram na sieci, nie włączyłem nigdy Forza 4, zaktualizowałem w międzyczasie DASH`a i NIE MAM BŁĘDÓW, przypadek? może? różne wersje już czytałem na forum, ale tak opisanej sytuacji chyba jeszcze nie :p
 

Psi

Użytkownik
Użytkownik
sluchajcie pierwsza plyte zainstalowalem na dysku chcialem grac z 2 plyty tak jak mowiliscie jak wrzucilem 2 plyte to wyskoczylo mi ze chce zgrac cos tam z HD i znow musialem wrzucic 1 plyte ... a jak zainstaluje jeszcze 2 plyte na dysk to bede mial z tymi lepszymi tekstorami bo juz sie gupie w tym .
 

Krzychu30

Użytkownik
Użytkownik
sluchajcie pierwsza plyte zainstalowalem na dysku chcialem grac z 2 plyty tak jak mowiliscie jak wrzucilem 2 plyte to wyskoczylo mi ze chce zgrac cos tam z HD i znow musialem wrzucic 1 plyte ... a jak zainstaluje jeszcze 2 plyte na dysk to bede mial z tymi lepszymi tekstorami bo juz sie gupie w tym .


hehehhehe wsadzasz 1 cd wyskakuje ci komunikat cos ta, bla bla z HD dajesz tak instaluje ci skladniki tekstury po skonczeniu dajesz kampanie i wyskoczy potem chyba poziom a nastepnie ze masz wsadzic cd 2 i tyle od praktycznie czasu jak zainstalujesz nie na dysk cala cd 1 tylko skaldniki mozeszw dalej korzystac z cd2 ..........mama nadzieje ze nie namieszalem :D
 

manjak34

Użytkownik
Użytkownik
witam, mam problem, otóz przy instalacji 2 płyty wyskakuje mi błąd na 56% ze trzeba wyczyścic płytkę, niestety jest tak za każdym razem, a jak chce uruchomic płyt 2 bez instalacji to jest ciągłe wczytywanie :/

W czym leży problem?
 

bonku866

Użytkownik
Użytkownik
manjak34---> Na 99 % zle sie nagrala plytka :p mialem podobny problem tyle ze na 66 mi sie zwieszalo,takze wypal jeszcze raz. Za drugimn razem tylko nagrywalem gre(wczesniejw tle kupe programow mialem pootwieranych) i smiga teraz jak ta lala :)
 

Psi

Użytkownik
Użytkownik
hehehhehe wsadzasz 1 cd wyskakuje ci komunikat cos ta, bla bla z HD dajesz tak instaluje ci skladniki tekstury po skonczeniu dajesz kampanie i wyskoczy potem chyba poziom a nastepnie ze masz wsadzic cd 2 i tyle od praktycznie czasu jak zainstalujesz nie na dysk cala cd 1 tylko skaldniki mozeszw dalej korzystac z cd2 ..........mama nadzieje ze nie namieszalem :D
...chodzilo mi glownie o to czy jak zainstaluje 2 plyty na dysk to bede mial w tych lepszych teksturach HD ? PS.( sorry za wczorajszy post bylem nie bardzo trzezwy ;p )
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Pograłem i mam takie mieszane odczucia misje są nawet fajne ale przeciwnicy głupi jak but są też momenty takie, że jak nie przejdziemy do określonego celu to będą się oni respić cały czas co jest bezsensu dalej nie wiem czy to błąd czy wina konsol, ale podczas jechania Hammerem jako pasażer można zauważyć ze kierujący w ogóle nie skręca kierownica po prostu trzyma łapy na niej. Ktoś już tu napisał, że nie ma krwi i tak jest raz na ruski rok się jakaś plama pojawi. Moim zdaniem DICE ten single zrobiło na odpier$&# co nie można powiedzieć o kampanii dla jednego gracza w BFBC2, która była fajna, a tutaj porażka. Tak więc ja czekam na MW3 może kiedyś jak będę miał dobrego pieca to zagram w multika.
 

b0b3r

Użytkownik
Użytkownik
Chwała Bogu mozna ustawić kinowe spolszczenie, czyli napisy PL a dubbing ang. Co do singla to rzeczywiście trochę czuje niesmak. B:BC to była perełka jeśli chodzi o single. Ale kto w B3 gra dla singla, multi jest głównym priorytetem.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo, że w BF3 multi to podstawa, ale jak już robią singla to niech on będzie porządny.
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
a ja zmieniam swoje początkowe zdanie. Im dalej w las tym lepiej. Graficzka jakoś ładna się zrobiła, szczególnie od misji z czołgami. Pod względem fabuły, a co najważniejsze dynamiki, niczym nie ustępuję przodującemu w tym do tej pory CoD-owi. Wciąż jednak razi inteligencja przeciwników i współtowarzyszy. Mój współtowarzysz stoi tuż obok wroga i strzela do jakiegoś innego ukrytego za ścianą a wróg też zamiast strzelać do mojego współbratymca, strzela do mnie : D Brzydkie są natomiast modele broni. I to nieodparte wrażenie że gram w MoH 2
 

lamparcicho

Użytkownik
Użytkownik
gra zainstalowana na dysk + tekstury hd, po włączeniu pierwszej misji napis EA, DICE, przejeżdża pociąg, trwa zapisywanie i tak w kółko :p no LoL jednym słowem ., gra sie zaczyna i zacząć nie może, raz konsola się też zawiesiła

nagrywane pioneerem 112d na platinum x4, imgburn wersja 2.5.6.0 (calculate optimal, truncate), jednym słowem nagrywam jak zawsze, GOW3 i B:AC działają bez problemu, o co kaman? czas na verbatim czy jak? w ogóle ktoś tak miał z tą gierką ?

dzięki za pomoc, pozdrawiam
 

Do góry Bottom