Battlefield 3 – różnice między PC a konsolami

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

K0TAKU

Banned
Użytkownik



Jakie będą różnice między wersją PC a konsolową nadchodzącego hiciora DICE? Czy gracze trzymający w rękach pady zamiast myszek mogą liczyć na tę samą rozgrywkę, tylko z gorszą grafiką?

Ekipa niemieckiego serwisu GameZone wybrała się do siedziby producenta, by pogadać o Battlefield 3. Oto co wynika z wypowiedzi twórców, Patricka Bacha i Larsa Gustavssona.

-64 graczy naraz na serwerze w wersji PC i 24 (tak jak w Bad Company 2) na konsolach. Zmniejszenie ilości graczy to kompromis między ilością a jakością.
-Mapy w wersjach konsolowych będą mniejsze, ale nie ścięte na pół, tylko dostosowane specjalnie dla konsol.
-Na konsolach będą samoloty.
-Możliwe, że pojawi się nowy tryb hardcore i system zarządzania meczami, ale Patrick Bach nie chciał wdawać się w szczegóły.
-Poziomowanie ma być lepiej zaplanowane, tak by nowy sprzęt i zdolności zdobywać do samego końca, a nie tak jak w Bad Company 2, w którym podczas walki o ostatnie poziomy ma się już cały dostępny sprzęt.



-Pozycja leżąca ma być bardziej dopracowana niż w Battlefield 2. Mam nadzieję, że oznacza to między innymi walkę z kamperskimi, snajperskimi mendami ;)
-Zniszczenia będą większe, ale nie całkowite. Twórcy chcą kontrolować gameplay.
-Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej.

Pełny wywiad załączam poniżej.

Gamezone unterwegs: Battlefield 3 bei DICE on Vimeo

źródło : Battlefield 3 – różnice między PC a konsolami
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
"-Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej."
Nie ma to jak planowanie DLC do gry, która jeszcze nie miała premiery..

Gdzie te czasy w których dostawało się pełną grę (nie okrojoną), a dopiero po pół roku (paru miesiącach) wychodziły jakieś dodatki do niej.. - Wypowiedź związana jest z dodatkami na PC, ponieważ X360 nie mam od początku (lat młodzieńczych konsoli X360).
--------

OT: Dobra sygnaturka :)

--------

Jestem już bardzo ciekaw wersji na X360.. Im więcej czytam na temat BF3 tym chętniej widziałbym już go w akcji na konsolce :)
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
"-Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej."
Nie ma to jak planowanie DLC do gry, która jeszcze nie miała premiery..

Gdzie te czasy w których dostawało się pełną grę (nie okrojoną), a dopiero po pół roku (paru miesiącach) wychodziły jakieś dodatki do niej.. - Wypowiedź związana jest z dodatkami na PC, ponieważ X360 nie mam od początku (lat młodzieńczych konsoli X360).
--------

OT: Dobra sygnaturka :)

--------

Jestem już bardzo ciekaw wersji na X360.. Im więcej czytam na temat BF3 tym chętniej widziałbym już go w akcji na konsolce :)
I co najlepsze były to DARMOWE dodatki, no ale cuż... takie czasy. Ja osobiście obadam dwie wersje tejże gry, ale co wiem na pewno - to to, że na Xbox będzie mi się grało lepiej i po prostu wygodniej. Konsole FTW! hehe
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej.
Liczę, że chodzi im o coś w stylu Vietnam do BC2, a nie mapek do MW2.
 

ratajek

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze zrobili z tym zdobywaniem do ostatniego poziomu.


A tak w ogóle co wy się tak tych kamperów czepiacie?! nie popieram ale taka jest rola snajpera: Idzie, chowa sie i czeka na swoją ofiarę. Wnerwiające ale tak jest.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
taki dodatek co by przeniósł nas do okresu IIWŚ. Frostbite 2 w tamtym okresie był by świetnY!!!
 

Kuzarek

Użytkownik
Użytkownik
-Powstają już plany DLC, ale nie wiadomo nic więcej.
To jeszcze nic z tego co pamiętam EA wypuściło trailer dodatku do dragon age 2 na miesiąc przed premiera gry:p
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Eeee na konsolach 24 graczy?! Myślałem że chociaż 32 będzie :d W BC 2 na PC jest 32 to i na konsolach w BF3 mogli dać chociaż tyle :d
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Dobrze, ze poprawili to levele, bo w bc2 za szybko szly i przy 24 juz nie bylo co robic oprocz bicia do 50 :D

Sent from my GT-I5700 using Tapatalk
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Ja osobiście wolę tych 24 graczy i mieć jakieś w miarę normalne rozgrywki klanowe na mapach, które szybko będzie można poznać od opcji wpuszczenia bydła na ogromne mapy.

To mnie chyba ucieszyło najbardziej ;)
-Na konsolach będą samoloty.\
-Poprawione poziomowanie


Liczę, że chodzi im o coś w stylu Vietnam do BC2, a nie mapek do MW2.
To się nieźle przeliczysz.

Eeee na konsolach 24 graczy?! Myślałem że chociaż 32 będzie :d W BC 2 na PC jest 32 to i na konsolach w BF3 mogli dać chociaż tyle :d
Zmniejszenie ilości graczy to kompromis między ilością a jakością.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ja będę grał na PC, ale 32 vs 32 to tylko więcej szans i zagrożeń bym padł od snipera :p Samoloty... wiem że w serii Battlefield przewijają się od lat, o ile w BC2 były tylko helikoptery, to w Play4Free były myśliwce też, i szczerze powiedziawszy, cholernie trudno się nim steruje, w zasadzie po paru kraksach odpuściłem je sobie zupełnie, pewnie w BF3 też tak będzie a ja pozostanę szczurem lądowym : )
 

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem dlaczego snajper ma mieć utrudnienia... to tak jak by chcieli rolę takiego żołnierza wywalić.
Logiczne jest to że snajper nie będzie przebywał w środku boju tylko gdzieś na uboczu. Snajperką nie zlikwiduje wrogów nacierających na niego, bo szybkość załadowania pocisku po wystrzale w jago stronę wystrzeli kilkadziesiąt wrogich nabojów (mowa o karabinach co się ładuję pocisk po każdym wystrzale).
BF to nie Conterstrike gdzie się chodziło po całej mapce z AWP i ubijało jeden za drugim jak kaczki lecące pod celownik.
Tak ze moim zdaniem to nie jest dobrze żeby snajperowi dawali takie utrudnienia. A co do odblasku lunety to dobry patent, ale bez przesady, żeby pod każdym kątem widzenia ten odblask zdradzał przeciwnikowi jego miejsce położenia.
 

Fuks

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie ja w BF2 tylko heli latałem ponieważ samolot był trudny do ogarnięcia.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem, o co Wam chodzi, mi się myśliwcem dobrze latało, trzeba mieć po prostu cierpliwość. Wiadomo, że po jednym nalocie trzeba zrobić nawrót, a to chwilę jednak trwa.
 

OPTIM xD

Użytkownik
Użytkownik
Niech pokażą w końcu wersje na X360, ile można czekać !!
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@up
Pewnie mają jakiegoś asa w rękawie dla wersji xboxowej i czekają z ujawnieniem go :)
@topic
Miło że będą samoloty których zupełnie nie ogarniałem, a widząc pełne akcji i patosu walki powietrzne mistrzów pilotowania byłem pełen podziwu. Za to chce żeby dali normalne heli a nie takie UP jak są w BC2, takie że te rakiety niekierowane ani się na piechote nie nadają za bardzo ani na czołgi. Powinni dać takie jak w BF2 + TV dla gunnera i byłoby okej.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom