Battlefield 3: Walka w zwarciu rozdawane za darmo przez Electronic Arts

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Firma Electronic Arts rozdaje z okazji targów E3 wersje cyfrowe jednego z dodatków DLC do Battlefielda 3. Inicjatywa zakończy się w przyszłym tygodniu.


Firma Electronic Arts zrobiła miłą niespodziankę, rozdając bez opłat DLC Close Quarters


Koncern Electronic Arts przyszykował niespodziankę dla posiadaczy Battlefielda 3. Wszyscy gracze, którzy mają podstawową wersję gry, mogą pobrać bez uiszczenia opłat DLCWalka w zwarciu. Akcja, która obejmuje wszystkie platformy sprzętowe, na jakie ukazała się trzecia część popularnej serii sieciowych strzelanin, zakończy się przed 18/19 czerwca (w zależności od regionu oraz platformy sprzętowej).



Aby pobrać DLC za darmo na konsolach, wystarczy udać się do właściwej karty produktu w Xbox Live i PlayStation Network (z poziomu gry). Z kolei posiadacze pecetów muszą uruchomić aplikację EA Origin oraz kliknąć w zakładkę „Origin”, a następnie „Dodaj grę” i „Podaj kod produktu”. W okienku, które Wam wyskoczy, należy skopiować „BF3E3”, a potem sfinalizować transakcję.
Battlefield 3: Walka w zwarciu to drugie z kolei rozszerzenie do podstawowej wersji Battlefielda 3. Akcja dodatku skupia się przede wszystkim na wymianach ognia w zamkniętych, ciasnych obszarach. DLC oferuje m.in. dodatkowe bronie oraz cztery zupełnie nowe mapy.



Walka w zwarciu, jak sugeruje podtytuł, skupia się na strzelaninach krótkodystansowych


Close Quarters debiutowało 26 czerwca 2012 roku na PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Obecnie koncern Electronic Arts promuje czwartą odsłonę cyklu na targach E3 – wczoraj na konferencji pokazano fragment rozgrywki wieloosobowej.

źródło: www.gry-online.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pobrane, fajny gest
 

DJVahn

Użytkownik
Użytkownik
Jeden z lepszych dodatków na konsole dla lubiących szybką rozwałkę bo w przypadku standardowych i innych DLC które maja wielkie pola walki przy 24 osobach (na konsolach) jest ciezko o wartką akcje
 

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy robie cos nie tak, ale u mnie kiedy klikam pobieranie element do pobrania zajmuje 108kb, a przeciez CQ wazy ok 3GB. Ma ktos jakies rozwiazanie?
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
dwie gry, teraz dodatek do BFa.
Rozdają wszystko co mogą byleby sprzedać JESZCZE kilka xbox360 :)
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Up nie wydaje mi się, by Microsoft maczał w tym palce, promocja od EA na wszystkich platformach, na PC i PS3 również. A z dzisiejszej zapowiedzi Xbox 360 jeszcze będzie w sprzedaży bardzo długo, przecież będzie alternatywą dla Xboxa One!
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Miła wiadomość :) już się pobiera
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Dobrze że nie kupiłem a jak było w promocji to byłem blisko :)
 

CMoN

Świeżak
Świeżak
Czy do pobrania dodatku wymagany jest xlive Gold?
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Cóż za nawrócenie w EA ! popieram jak najbardziej ! ;)
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Super napisze od razu do kumpla żeby skorzystał :) Ja akurat mam Premium ale fajny gest oby takich więcej.
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy do pobrania dodatku wymagany jest xlive Gold?
Nie, nie trzeba golda wystarczy że odpalisz gre i wejdziesz w sklep
 

dziarkos14

Banned
Oooo miła odmiana EA, na prawdę podoba mi się ten gest (już pobieram).
 

CMoN

Świeżak
Świeżak
Pobrany element wazy 108kb, domyslam sie ze to klucz, ale powie mi ktos jak go odczytac?
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Miła niespodzianka :)
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę, że EA naprawdę się wzięło w końcu w garść i już nie będzie więcej walczyć o "Złotą kupę" :D
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
U mnie śmiesznie... bo to jedyny dodatek którego na liście nie mam w Sklepie :O
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Close Quarters za free, Premium za pół ceny, zniesienie OP. EA szaleje :D
 

czaaki

Użytkownik
Użytkownik
U mnie śmiesznie... bo to jedyny dodatek którego na liście nie mam w Sklepie :O
U mnie tak samo. Jest ktoś, kto sobie jakoś z tym poradził?

edit:
Jeżeli ktoś ma jeszcze ten sam problem to wystarczy ściągnąć aktualizacje do multiplayera.
 

Do góry Bottom