Battlefield 3 - Xbox 360 Operation Guillotine Gameplay Trailer

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
Gra wygląda miodnie ;) Pozycja obowiązkowa!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nieźle, nieźle. Zaciekawiła mnie w tym momencie wersja konsolowa, sprawdzę więc obie.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
jak dla mnie to jest miazga !!!! :O
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
No cóż - pecet na najniższych ustawieniach... Ja tam wolałbym 360p i lepszą grafikę ale amerykańce by się burzyły bo piksele...
Zobaczymy po becie jak mój lapek się spisuje i pomyślimy wtedy na którą platforme kupić.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No cóż - pecet na najniższych ustawieniach... Ja tam wolałbym 360p i lepszą grafikę ale amerykańce by się burzyły bo piksele...
Zobaczymy po becie jak mój lapek się spisuje i pomyślimy wtedy na którą platforme kupić.
najniższe ustawienia?? dobre!
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
@kj5 mistrzu , a czemu od razu nie zejdą do rozdziałki 640x480 i 15kl/s? Wtedy pewnie byłoby lepiej.....mistrz.
Na lapku napewno pograsz w dużo lepszej jakości...żebyś się nie zdziwił.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
No cóż - pecet na najniższych ustawieniach... Ja tam wolałbym 360p i lepszą grafikę ale amerykańce by się burzyły bo piksele...
Zobaczymy po becie jak mój lapek się spisuje i pomyślimy wtedy na którą platforme kupić.
Wątpię żeby Ci poszło na lapku :)
 

ColtharPL

Banned
Jak ma lapa dobrego do gier to pójdzie ale to taki minimum 3 tyś + a na full detalach i tak nie będzie płynnie ;]. Ja tam wolę grać na konsoli. Zasiadasz sobie wieczorkiem jak jest czas otwierasz browarka i się relaksujesz przed ulubioną grą a to wszystko na wygodnej sofie i LCD 40 cali. To że grafika lepsza na PC to gów** mnie to obchodzi tak jak mówię.
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
Jak ma lapa dobrego do gier to pójdzie ale to taki minimum 3 tyś + a na full detalach i tak nie będzie płynnie ;]. Ja tam wolę grać na konsoli. Zasiadasz sobie wieczorkiem jak jest czas otwierasz browarka i się relaksujesz przed ulubioną grą a to wszystko na wygodnej sofie i LCD 40 cali. To że grafika lepsza na PC to gów** mnie to obchodzi tak jak mówię.
po 1 jak dla mnie nie ma czegoś takiego jak "laptop do gier" po 2 powodzenia w odpaleniu multi w bf3 na laptopie przy chociaż średnich wymaganiach.
 

ColtharPL

Banned
@up Są laptopy które służą tylko do przeglądania neta swobodnie. A są laptopy które mają taki sprzęt który pozwolił by na pewno odpalić te grę na średnich wymaganiach. Kwestia funduszy
 

GutsherPL

Użytkownik
Użytkownik
To zobacz sobie np. Alienware m18x Dell-a to szybko zmienisz zdanie. Fakt, ze w dobrej konfiguracji kosztuje prawie 15tys. ale to jednak laptop do gier.
 

ColtharPL

Banned
Dokładnie więc niech nie sugeruje że nie ma laptopów do gier jak nic nie wie.
Lipa trochę że będzie na 2 CD(xbox 360) ale trudno .
 

Enemelek

Użytkownik
Użytkownik
ok może źle mnie zrozumieliście/źle się wyraziłem. Dla mnie laptop jest to urządzenie do pracy. Nie widzę sensu wydawania za sprzęt do grania tyle pieniędzy skoro stacjonarkę dającą mi identyczny lub lepszy komfort grania mogę złożyć za 2/3 razy mniejsze pieniądze łapiesz ?
 

radas2100

Użytkownik
Użytkownik
Crisis2 byl ladniejszy nawet tam nie bylo tak niskiej jakosci textur
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie więc niech nie sugeruje że nie ma laptopów do gier jak nic nie wie.
Lipa trochę że będzie na 2 CD(xbox 360) ale trudno .
Chyba na dwóch DVD... Jeśli to ma polepszyć jakość to niech im będzie;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Crisis2 byl ladniejszy nawet tam nie bylo tak niskiej jakosci textur
To chyba graliśmy w dwie różne gry ;) Odpal tą gierkę jeszcze raz i obczaj m.in obiekty którymi można rzucać - np. takie żółte worki ;) Hehe
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
W Crysis 2 jest masa obiektów z niską jakością tekstur :)
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Panowie panowie
Dla mnie ruszy to najniższa rozdziałka, low i 25fps. Tyle mi wystarczy.
Moj lapek zdecydowanie nie jest przeznaczony do gier ale teoretycznie powinien odpalić to co widać na klocku.
 

mrmarko

Użytkownik
Użytkownik
Jak to nie ma laptopów do grania. ASUSY serii G REPUBLIC OF GAMERS. Ja osobiście posiadam ASUSA G60JX 16" Intel Core i5-430M 2,26Ghz-2,53Ghz /4GB DDR3/ 500GB HDD / GeForce GTS 360M (1GB DDR 5) z ciekawości odpalę na nim betę w celu testów, myślę, że da radę pociągnąć gierkę może nie na full ale na średnich powinien pójść.
Ze stanów płynie ASUS G73JH-X3 /8GB DDR3 PC3-8500 1066MHz/Full HD17.3"/ HDD2x 320GB 7200 RPM/i7-720QM/ATI Radeon HD 5870 1GB DDR5. Za tydzień będzie, na tym nie powinno być problemów z odpaleniem, poza tym ten sprzęcik będzie na sprzedaż w dobrej cenie.
Także są lapki na których da się grać tak jak na zwykłym PC
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Mimo wszystko laptopy nie sa do grania. Dla mnie lepiej będzie sie grało na PC przy biurku z myszką, ewentualnie na kanapie z padem w ręku, aniżeli przy laptopie siedzieć i sobie oczy męczyć a takim małym ekranie.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom