Battlefield 4 (2013) XBOX360-iMARS

makalk69

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam, w gta v tekstury mialem na pendrive'ie podpietym do x i smigalo, tutaj mozna zrobic tak samo??? i czy moge poprostu dograc na pendrive tekstury do b4, aby jednocześnie chodziło gta 5 i b4?
 

TigraTeam

Banned
witam, w gta v tekstury mialem na pendrive'ie podpietym do x i smigalo, tutaj mozna zrobic tak samo??? i czy moge poprostu dograc na pendrive tekstury do b4, aby jednocześnie chodziło gta 5 i b4?
Nie można,muszą być zainstalowane na wewnętrznym dysku twardym.
 

000emce000

Świeżak
Świeżak
witam czyli dobrze rozumiem jak mam rgh ,Płyta #2 - Singleplayer przerabiam na god i wrzucam sobie na dysk zewnetrzny na którym trzymam gry a Płyta #1 - Multiplayer i Textury HD wyciągam textury programem exiso-GUI i wrzucam je na dysk xboxa wbudowany tak ? tylko gdzie dokładnie mam wrzucić te textury prosze o podanie ścieżki bo sam nie wiem :)
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
content/0000000000000000/...
 

luquepl

Użytkownik
Użytkownik
odpalal juz ktos online?
 

mako1993

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam pytanie czy można zgrac plyte z teksturami albo same tekstury hd na pendrive i pozniej skopiowac na dysk w konsoli?? bo szkoda mi plyty;D

Można ..TigraTeam
 

000emce000

Świeżak
Świeżak
gdzies wyczytałem że wrzucić do Content/0000000000000000/45410993/00000002/ ???
 

TigraTeam

Banned
gdzies wyczytałem że wrzucić do Content/0000000000000000/45410993/00000002/ ???
Content\0000000000000000\454109BA\00000002\454109BA00000000
 

ZigUS

Użytkownik
Użytkownik
czyli skoro mój xbox nie posiada pamięci wewnętrznej oraz hdd, a jedynie "pendrivera" to pograne ???
 

kazimierz

Użytkownik
Użytkownik
Może komuś pomogę. Z 1dvd programem ISO BROWSER zrobiłem ekstrakt folderu CONTENT i otrzymany folder 454109BA skopiowałem w FILE MANAGER na dysk twardy konsoli do FOLDERU CONTENT 0000000000000000. 2dvd natomiast zrobiłem do formatu GOD i wgrałem sobie na dysk twardy konsoli. Wszystko śmiga aż miło!
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Nie ma online pass. Online działa ale serwery puste.
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Trzeba czekać na pełną wersję
 

Imperial BoRo

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko ok! Wypaliłem DVD2 a hd textures wrzuciłem od razu na dysk xboxa
 

Resoort

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba czekać na pełną wersję
oryginalną*
 

...:::Anarkad:::...

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
czyli skoro mój xbox nie posiada pamięci wewnętrznej oraz hdd, a jedynie "pendrivera" to pograne ???
więc robisz tak jak z gta, konfigurujesz pena pod x360 i tam wrzucasz content

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
 

kryhawrc

Użytkownik
Użytkownik
Nie działa tak jak piszesz powyżej. Zrobione tak jak z GTA i du..
 

stola1993

Świeżak
Świeżak
Tzn servery puste świadczy o tym, że gra jest skopana ? tzn ta kopia gry jest jakaślewa ? czy po premierze będę mógł grać online na tej kopii ?
 

suchy62

Użytkownik
Użytkownik
więc robisz tak jak z gta, konfigurujesz pena pod x360 i tam wrzucasz content

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
Pendrive skonfigurowny pod Xboxa, content HD zgrany przez Horizona ale i tak woła o dysk xboxowy.
Da rade to jakoś obejść? Czy muszę szukać dysku do konsoli?
 

RuNNerka

Banned
Użytkownik
Chlopaki bez rgh musicie miec dysk inaczej gra nie odpali.

Wysyłane z mojego GT-I8190N za pomocą Tapatalk 2
 

kryhawrc

Użytkownik
Użytkownik
Ale dla mnie to tak czy tak jedna wielka bzdura. Bo ci gracze którzy posiadaja normalną konsole z dyskim 4GB bedą musieli z czegos rezygnować. Tzn. będą musieli coś wywalic z dysku(jakieś dodatki,save itp.)żeby sobie zagrać. A jeszcze większym debilizmem jest dla mnie to że nie mozna zagrać bez tekstór. W BF3 czy MOH mozna zagrać bez.
Gratuluje producentom gry-głupoty!
 

Do góry Bottom