Battlefield 4 – aktualizacja trybu online nr 7 – 18.02.2014

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
490MB kolejnej aktualizacji. Ciekawe co nam przyniesie i czy najbardziej frapujące bagi będą zniwelowane. W praktyce wyjdzie co zmienili :)

Oto lista zmian na X360:
X360 Game Update Feb 18
-Fix for an issue where spawning into, or switching to, a gunner seat in an IFV/MBT sometimes could cause the game to crash
-Fix for missing sound in Team/Squad Deathmatch
-Fix for an issue in the Defuse game mode, where a bomb carrier would be permanently spotted
-Fix for an issue that would appear if a 10 users party would join a game with 8 available slots, leaving 2 of the players stuck on the loading screen
-Decreased the rate at which the kill card would incorrectly display 0 health, while the enemy was clearly alive
-Fix for an invisible wall that was incorrectly present in one of the fallen concrete pipes on Zavod 311
-Fix for an issue where bullet impact sounds weren’t properly matching the actual number of impacts, causing the players to feel that they died too quickly.
-Fix for an issue where the “Draw” message would not display on-screen once a Conquest round ended with both teams having the same amount of tickets
-Fix for an issue where long IDs wouldn’t scroll on dog tags
-Fix for missing grass physics in terrain
-Fix for an issue where the player camera would be positioned inside of the soldier when parachute spawning
-Fix for a MAV exploit that let players reach various out-of-map locations

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Podepne sie pod temat. Ma ktoś może informacje czy w grze będzie większą liczba graczy niż to jest teraz, bodajże 24? I ogólne czy mecze będą miały więcej kuponów niż obecne 300? Czy jest to tylko zarezerwowane dla graczy na pc?

rafalgcw

Banned
Podepne sie pod temat. Ma ktoś może informacje czy w grze będzie większą liczba graczy niż to jest teraz, bodajże 24? I ogólne czy mecze będą miały więcej kuponów niż obecne 300? Czy jest to tylko zarezerwowane dla graczy na pc?
Jeśli chodzi o ilość graczy to to się raczej nie zmieni.
Natomiast ilość kuponów będzie zwiększona gdy tylko pojawi się możliwość wynajęcia własnego serwera :) Wtedy osoba sama ustala limit ticket'ów na własnym serwerze ;)

burek744

Użytkownik
Użytkownik
Czy tworcy czytali moze żale i wyzwiska? Poprawki dotycza wszystkich spraw na ktore narzekałem, na idotyczne spawny, i granie z 0 hp, oby bylo ok.

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Czyli nareszcie koniec z DEAD-MAN-WALKING :) i dobrze bo wkurzające było patrzeć, że zabił Cię gość z 0 HP.

Bagin2

Świeżak
Świeżak
A ja się pytam gdzie są serwery hardcore?!

burek744

Użytkownik
Użytkownik
Panie kochany serwery sa hardcore jak wyszukasz je z zatwierdzeniem w filtrze "hardcore"

Wysyłane z mojego X8 za pomocą Tapatalk 2

rafalgcw

Banned
Potwierdzam, serwery hardcore są. Natomiast u mnie po aktualizacji, nie ma automatycznego łączenia z battlelog'iem, musze to robić ręcznie. Niby drobnostka ale za każdym razem po odpaleniu gry trzeba to zrobić..

Wysłane z mojej 520 za pomocą Tapatalk.

Bagin2

Świeżak
Świeżak
Boże, wiem że trzeba w filtrach to zaznaczyc i robie to lecz mi nie wyszukuje hardcore... Dziwne

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czyli nareszcie koniec z DEAD-MAN-WALKING :) i dobrze bo wkurzające było patrzeć, że zabił Cię gość z 0 HP.
Wczoraj z naszą ekipa graliśmy kilka rozgrywek i faktycznie poprawili ten błąd nie przytrafiło sie ujrzeć na kill cam 0 hp :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

chudy1

Świeżak
Świeżak
Witam jak zaktualizować Bf4?

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Witam jak zaktualizować Bf4?
Po wlaczeniu gry i podlaczeniu konsoli do internetu wyskoczy monit o aktualizacje gry automatycznie.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj z naszą ekipa graliśmy kilka rozgrywek i faktycznie poprawili ten błąd nie przytrafiło sie ujrzeć na kill cam 0 hp :)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
Niestety nie potwierdzam. Blad nadal wystepuje.

Wysłane z mojego HTC Desire HD za pomocą Tapatalk 2

chudy1

Świeżak
Świeżak
Mam ten komunikat .Po wlaczeniu gry i podlaczeniu konsoli do internetu wyskoczy monit o aktualizacje gry automatycznie . i nie wiem jak Bf4 aktualizować.

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
Mam ten komunikat .Po wlaczeniu gry i podlaczeniu konsoli do internetu wyskoczy monit o aktualizacje gry automatycznie . i nie wiem jak Bf4 aktualizować.
wciśnij A

marcino21

Świeżak
Świeżak
czy moje statystyki online w bf4 z xboxa360 przechodzą na xbxa one?

Do góry Bottom