Battlefield 4 na nowych konsolach w 720p i 60fps?

AlexX 0ne

Użytkownik
Użytkownik


Battlefield 4 na nowych konsolach w 720p i 60fps?

Pojawiły się dość ciekawe nieoficjalne informacje na temat Battlefield 4 na PS4 i nowego Xbox’a.

Battlefield 4 ma trafić na konsole nowej generacji, a co za tym idzie, konsolowcy tym razem będą mogli pograć na ogromnych mapach dla 64 graczy (na PS3 i X360 w BF3 było jedynie 24, a same mapy były pomniejszone). BF4 ma wykorzystać 80% możliwości Frostbite 2 (BF3 korzystał jedynie z 30%), dostaniemy tektury wyższej rozdzielczości i jeszcze bardziej szczegółowy teren rozgrywki, a same zniszczenia mają być jeszcze bardziej realistyczne. Niestety brew oczekiwaniom, wersja na PS4 i Xbox’a nowej generacji będzie działać w rozdzielczości 720p i 60fps, 1080p nadal zostaje ekskluzywnie tylko dla posiadaczy drogich PC?
więcej informacji: Battlefield 4 na nowych konsolach w 720p i 60fps? - XboxC.pl
 

Remix27

Banned
Ale napewno nie z jakoscia grafy z pc te 60klatek. I sadze ,ze bledow bedzie wiecej niz graczy na multi naraz. Kolejny nie wypal za pewnie 300zl i cuda obiecuja.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
pfff no to lipa ;/ ehhhh cos czuje ze na starcie konsole juz beda przestarzale ;/
 

Davidmo1986

Świeżak
Świeżak
Straszna szkoda już miałem nadzieje ze tego końca roku na będę ps4 i własnie popyka w nowego BF4 w 1080p, 60 fps, a tak to pozostaje mi czekać na ddr4 i nowe karty graficzne. Wole dopłacać co dwa lata po 500 euro na nowe kare niż grać w tych śmiesznych już dziś rozdzielczościach.
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
A czego się spodziewac wiecej. Dla mnie HD starczy w zupelnosci:)
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Tylko że różnica w grafie między 3 a 4 będzie powalająca, detale, szczegóły i co najważniejsze płynność animacji.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Skok grafiki + 64 graczy + 60fps to mało? Gratuluję.
 

cptMichaaX

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czytam już od dawna te narzekania dotyczące nowych konsol i sobie myślę skąd już wiecie? Graliście już na tych konsolach? Widział ktoś jak na nich wygląda BF4?

Mnie wystarczy, że będzie 60fps hd 720 mi wystarczy. Ale na pewno będzie wygładzanie krawędzi, większe detale itp - i po co więcej ?
( oczywiście jeśli to prawda ) mnie to by nawet wystarczyło

Ale jak na konsolach będzie wyglądać gorzej niż na PC to kupuje kompa
 

sobolek

Banned
Użytkownik
64 + Skok grafiki + etc.. Mało? Ludzie. Czego wy chcecie? Porównujecie konsole do PC tak jak już to niedawno pisałem.. Ale dlaczego? Konsola to nie to samo co PC ! Zawsze będę to powtarzał..
Przestarzałe? Do Pc'tów konsole będą zawsze przestarzałe.. 720p i 60fps.. Tak. Mało? Co nie? Pc przecież ma 1080p .. I co? Pff.. To po kiego Ch*ja siedzicie na forum o Xboxie? Kupcie sobie pc'ta, zobaczymy za pół roku.. "Każde zabezpieczenie da się złamać" - jak to ktoś wspominał, zobaczymy kto później będzie płakał i wydawał więcej na karty graficzne.. A to 720p do 1080p to nie taka wielka różnica w porównaniu tej cenowej. ;)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
720p

od razu z grubej rury, same technologiczne nowinki nam się szykują na nowej generacji :D
"720p ? mnie tam wystarczy"
nie ma wyjścia, wszak nic innego nie da się wymyśleć :D
japitole..............
720p :D
 

Remix27

Banned
Poczatki nextow tak maja ,ze cudow odrazu nie bedzie . Zanim sie naucza na to pisac gry . Watpie zeby na 720p to sie skonczylo.
 
J

jorgos

Guest
Tylko 60 klatek,to ile obecne karty graficzne do 1000 zł wyciągną ? znacznie wiecej ?,co do rozdziałki to full hd to powinien byc standard na nowych konsolach(zwłaszcza patrząc na specyfikacje np.ps4),w każdym razie nie moge się doczekać zapowiedzi nowego xboxa wg plotek 26 kwietnia...
 

Do góry Bottom