Battlefield 4 otrzyma kolejne dodatki - twórcy czekają na nasze opinie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




DICE zapowiadało, że Ostateczna Rozgrywka będzie finalnym rozszerzeniem, który trafi do Battlefield 4. Jak widać te plany to przeszłość, ponieważ twórcy poinformowali, że przygotowują kolejne DLC do produkcji.

Od kilku tygodni pojawiały się mniejsze lub większe plotki, według których Szwedzi nie zakończyli prac nad czwartą odsłoną Battlefielda. Produkcja dopiero od niedawna działa poprawnie, więc najwidoczniej jest to dobry powód, aby zaoferować graczom kolejne rozszerzenia.

Na stronie produkcji otrzymaliśmy informację, że Ostateczna Rozgrywka nie jest ostatnim DLC do pozycji, jednak twórcy proszą graczy o pomoc. Zainteresowani mogą zagłosować w ankiecie i wybrać mapy, które powinny trafić do Battlefield 4.

Nie otrzymaliśmy żadnych szczegółów, ale możemy domniemać, że w jednym z dodatków trafimy na żywe trupy – ostatni post na Facebooku gry nabiera dzisiaj nowego znaczenia.

Znajdą się na naszej stronie zainteresowani kolejną zawartością do dzieła DICE? To zapraszamy do wspomnianej ankiety (klik).

W przeciągu najbliższych kilku tygodni na pewno poznamy wszystkie informacje i jednocześnie rozpiskę nadciągających rozszerzeń.​

 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Generalnie pomysł mi się podoba tylko, że pakiet premium od początku zakładał wydanie 5 dodatków i pytanie czy za te nowe nie będzie trzeba ponownie zabulić :) jeżeli będzie premium to obejmowało to ok
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Generalnie pomysł mi się podoba tylko, że pakiet premium od początku zakładał wydanie 5 dodatków i pytanie czy za te nowe nie będzie trzeba ponownie zabulić :) jeżeli będzie premium to obejmowało to ok
a jak myslisz?? EA nigdy nic za darmo nie dało
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
a jak myslisz?? EA nigdy nic za darmo nie dało
No ale w końcu premium to Premium nie po to każdy płacił więcej żeby dopłacać .
 

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Ja tam mam nadzieję, że wrzucą to w premium
 

reaper1

Użytkownik
Użytkownik
a jak myslisz?? EA nigdy nic za darmo nie dało
No popatrz...choćby ostatni weekend Plants vs. Zombies było za darmo na PS4.
 

Do góry Bottom