Battlefield 4 problem ze statkami

SquarerTen

Świeżak
Świeżak
Witam serdecznie mam problem odnośnie gry Battlefield 4 jestem nowym posiadaczem xo s przed miałem 360 po zalogowaniu się na nowej konsoli utworzeniu mojego konta i odpaleniu bf moje statystyki są zerowe tzn musze przejść całą grę od nowa a gram tylko multi dużo szukałem po necie ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi dzwoniłem do pomocy technicznej i kazali mi usunąć konto założyć od nowa powyciagac wszystkie kable z konsoli niestety nic nie pomogło czy orientuje się ktoś z was jak to wszystko wygląda czy całe statystyki przejdą czy wymaga to czasu czy będę musiał klepac całe multi od nowa z góry dzięki za odpowiedz
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A nie miałeś zapytania od Origina czy przenieść Twoje poprzednie statystyki jak podpinałeś grę pod swoje konto Origin?
 

SquarerTen

Świeżak
Świeżak
A nie miałeś zapytania od Origina czy przenieść Twoje poprzednie statystyki jak podpinałeś grę pod swoje konto Origin?
Nie nic takiego nie mialem tylko co origin miał by wspólnego z konsolami z tego co się orientuje to raczej PC tylko obsługuje
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie nic takiego nie mialem tylko co origin miał by wspólnego z konsolami z tego co się orientuje to raczej PC tylko obsługuje
A właśnie że ma, mało tego maile na którym są usługi muszą się zgadzać.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie nic takiego nie mialem tylko co origin miał by wspólnego z konsolami z tego co się orientuje to raczej PC tylko obsługuje
To ma wspólnego, że żeby zagrać w multi w batku musisz mieć konto połączone z Originem. Póki nie połączysz to nie zagrasz, skoro grasz to musiałeś to zrobić. Zresztą pobierz sobie Origina na kompa i w ustawieniach zobaczysz czy masz konto z konsoli sparowane z tym z PC. Dokładnie to Aplikacja Origin -> Konto i prywatność -> Na samym dole masz coś takiego jak Powiązane konta.
Ja wiem, że mnie się Origin pytał czy przenieść moje statystyki postaci z x360 na XO.
 

SquarerTen

Świeżak
Świeżak
Zgadzam się z wami sorry mój błąd weszlem na origin i było powiązane ale nic się nie zmienia czekam już druga dobę i nic koleś z pomocy technicznej mówi ze to może nawet potrwać do 75 godzin nie wiem czy ważne jest by mieć na xo bf premium grę bo ja kupiłem taka za 80 zł to chyba golas ale co by miało to wspólnego z moim kontem kurde loguje się laduje mi tag i problem z glowy a nie takie cyrk ze czekać aż się battlelog uaktualnienie chore
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie ma znaczenia co masz za wersję gry. W każdym razie ja nie musiałam na nic czekać, od razu miałam zapytanie przy pierwszym logowaniu o te przeniesienie statystyk. Masz ten sam e-mail na koncie PC i XBL?
 

SquarerTen

Świeżak
Świeżak
Nie ma znaczenia co masz za wersję gry. W każdym razie ja nie musiałam na nic czekać, od razu miałam zapytanie przy pierwszym logowaniu o te przeniesienie statystyk. Masz ten sam e-mail na koncie PC i XBL?
Tak mam ten sam email nic żadnej wiadomości nie dostałem nie wiem cholipka co jest grane
 

Do góry Bottom