Battlefield 4 wreszcie będzie grywalny

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Czwarta odsłona Battlefielda od momentu premiery zmagała się z niewyobrażalnymi problemami, które nękały grę sieciową. DICE obiecało wszystko naprawić, ale kolejne łatki były najwyżej zaklejaniem pryszczy aniżeli ich leczeniem. Dopiero teraz, wypuszczając kompletnie nowy kod sieciowy problemy mają ustąpić.

Po wielu testach ze społecznością, w ciągu 24 godzin udostępniona zostanie łatka zawierająca coś, co DICE ochrzciło jako High Frequency Network. Jest to ogólna nazwa całego silnika sieciowego, który został przebudowany od zera dzięki temu jest sprawniejszy. Zależnie od naszego łącza, gra będzie szybciej kontaktować się z danym serwerem, co powoduje znaczne zmniejszenie opóźnień między tym co my robimy, a co widzą inni. Po testach jakie wykonało DICE, wyniki są lepsze o ~50%.




Poniżej dodatkowo znajdziecie listę poprawek zależnie od platformy:
PlayStation 3

  • Zmniejszono eksplozje i ich wpływ na kamerę
  • Poprawka w wypożyczaniu serwerów
  • Poprawiono kolizję postaci
  • Poprawki w zadawanych obrażeniach i wymianie informacji między klientem-serwerem
  • Naprawiono błąd powodujący niemożność strzelania pociskami wybuchowymi
  • Zmniejszono utratę pakietów między klientem a serwerem
  • Dodano opcję zmiany działania bumperów i triggerów
  • Zlikwidowano niewidzialne ściany na mapie Carrier


PlayStation 4

  • Zmniejszono eksplozje i ich wpływ na kamerę
  • Poprawka w wypożyczaniu serwerów
  • Poprawiono kolizję postaci
  • Poprawki w zadawanych obrażeniach i wymianie informacji między klientem-serwerem
  • Naprawiono błąd powodujący niemożność strzelania pociskami wybuchowymi
  • Zmniejszono utratę pakietów między klientem a serwerem
  • Dodano opcję zmiany działania bumperów i triggerów
  • Poprawki w fizyce skał na mapie z DLC Naval Strike - Wave Breaker
  • Zlikwidowano niewidzialne ściany na mapie Carrier
  • Przebudowany kod sieciowy - lepsza synchronizacja z serwerem i ustawienia aktualizacji ze strony klienta

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm... Tylko 7 miesięcy im zajęło naprawienie Netcode (Choć i tak na 100% nie jest naprawiony). Na PS3/PS4 wiemy kiedy patch wychodzi, a na X360?
 

Egooo

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze że nie na 2 miechy przed 5 lub Bad Company 3 zobaczymy co wyjdzie
 

Rolex

Banned
wreszcie się pogra !
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Właśnie na Xbox one pobiera mi się jakaś aktualizacja z bf4 która chyba waży ponad 1 GB zobaczymy czy rzeczywiście coś naprawili...

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
U mnie na PC wczoraj jakiś update 300mb się zassał i od razu na serwerach zaczęło mnie wyrzucać z powodu wysokiego pingu oraz utraty pakietów, a dziwne bo komputer czysty łącze szybkie a podczas gry miałem pingi na poziomie 30-50
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
dice - jedyna firma której alfa i beta testerzy płacą za możliwości testowania ich kodu. genialne!
 

Makavel

Użytkownik
Użytkownik
DICE'owi tak czy siak należy się ogromny karny ku**s, netcode jak i inne rzeczy z którymi były problemy powinny działać od samego początku, a nie po ponad pół roku od premiery gry DICE wydaje patcha, a ludzie się tym podniecają. Śmiech na sali...

PS Battlefield: Hardline będzie miał te same bugi co BF3 i BF4 - potwierdzone info ;)
 

l33t

Użytkownik
Użytkownik
BF3 jest akurat jak najbardziej grywalny i od dawna wolny od większości upierdliwych bugów. Gorzej z "czwórką", która nie dość, że jest strasznym kotletem, to jeszcze kiepsko odgrzanym. A to już sztuka.

Gdyby nie to, że kupiłem ją za równowartość litra podrzędnej gorzały, to pewnie bym psioczył na ten tytuł w każdym możliwym temacie. A tak po prostu w tę część w ogóle nie gram, łącząc się w bólu z nabywcami pakietu Premium.

/Wysłano z telefonu/
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a mi po tej aktualizacji gra sie fatalnie teraz na prawdę s*******ili te grę , wcześniej wyniki 20 do 1 czy do kilku zgonów to był u mnie standard a dziś jak bym nagle nie umiał grac
 

Do góry Bottom