Battlefield 4 - zapomnijcie o imporcie postępów w multi z PS3 i X360 na PS4 i XBOne

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

Smutna wiadomość dla wszystkich tych, którzy przed wskoczeniem do next-genowej wersji Battlefield 4 będą chcieli zabawić się jeszcze w tej przygotowanej z myślą o obecnych konsolach.

Z oficjalnego Twittera poświęconego grom Battlefield dowiadujemy się, że w przypadku Battlefield 4 przenoszenie postępów w multi między platformami nie będzie możliwe.
Jeżeli więc np. wbijecie upragnioną rangę Pułkownika w Battlefield 4 w wersji na PS3, a w późniejszym terminie zechcecie przesiąść się na wersję dla PS4, trzeba będzie zaczynać wszystko od początku. DICE nie przewiduje jakiejkolwiek możliwości importu swoich sieciowych postępów z jednej platformy do drugiej:


Każda platforma jest traktowana jako oddzielny byt, podobnie jak to działa w Battlefield 3.
Z jednej strony to oczywiste, z drugiej jednak można było się pokusić np. o to, żeby wszelkie postępy przechowywane były "w chmurze", a nie zintegrowane z konkretną platformą i wtedy nie byłoby całej sprawy. Ale co ja tam wiem...

Oprócz tego otrzymaliśmy potwierdzenie, że posiadacze obecnych konsol nie pograją sobie z nabywcami next-genów i vice versa.


 

Famous

Użytkownik
Użytkownik
kasa kasa kasa
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
No cóż...
Ktoś będzie chciał zmienić platformę po pół rocznym nabijaniu na X360 i ma lipe.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
no lol chyba nikt nie wierzyl ze bedzie mozna przeniesc staty na nowa konsole ludzie nie wiecie ze teraz pieniadz jest w cenie ?:D
 

Seban_ZA

Użytkownik
Użytkownik
Nic straconego bo na multi nie bedę grał:) Ostatnio zrozumiałem, że te wszystkie dzisiejsze shootery to starta czasu.
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
kasa kasa kasa
A to BF4 będzie miał abonament ?? Bo inaczej nie widzę jak mają zarobić na tym że ktoś będzie od nowa wbijał sobie rangę ? Wytłumacz mi to bo kompletnie nie rozumiem waszego bez myślnego hejterstwa.
 

paul323

Użytkownik
Użytkownik
Offtop on
Ludzie zapamietajcie sobie jedno, cod'a mozna, a nawet trzeba hejtowac ale bf zostawcie w spokoju.
Offtop off

A teraz bardziej na temat, ja przejde kampanie na ps4, a w multi bede gral dopiero jak sie dorobie ps4 i tyle w temacie. Komu by sie chcialo robic 2 raz to samo.
Wysyłane z mojego Xperia x10 Mini Pro za pomocą Tapatalk 2
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
hehe a mi sie nie wydaje to jakąś nowością....
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Haha już widzę płacz maniaków calaków z ogromną ilością GS :). Którzy będą musieć się pożegnać z osiągnięciami i profilami. I znowu będzie zabawa "from zero to hero".
 

Wyindywidualizowany

Użytkownik
Użytkownik
Haha już widzę płacz maniaków calaków z ogromną ilością GS . Którzy będą musieć się pożegnać z osiągnięciami i profilami. I znowu będzie zabawa "from zero to hero".
Kolego nie wiem czy wiesz ale profile Xbox Live zostają i będą działać na nowej konsoli. Także osiągnięcia to wszystko zostaje. Jedynie progress multiplayer w BF4 od nowa.
 

RaptorPL

Użytkownik
Użytkownik
Ciężko powiedzieć wszystko ma swoje plusy i minusy.
 

Do góry Bottom