Battlefield 4

cytrynaplaygames

Użytkownik
Użytkownik
Na początku też miałem nie lada problem. Tez mi się wydawało, że mnie zabija jeden pocisk, a wrogów nie powala cała seria. Okazuje się, że ta gra jest ciut symulacyjna. Trzeba ostrożnie strzelać seriami dokładnie celując. Kluczem jest dobrze dobrana broń. Tu nie pomoże nam nawet największy CKM. Samemu musisz dobrać wyposażenie broni. Należy również zwrócić uwagę na konieczność zmiany nastawy broni, by móc strzelać na większe odległości. Polecam dobry karabin szturmowy. Pierwszy dostępny jest genialny: AK-12. Tylko trzeba nim trochę postrzelać, żeby odblokować elementy. Potem najlepiej go ustabilizować gripami i wybrać odpowiedni dla nas celownik. Polecam również SAR'a, gdyż ma trochę lepsze parametry. Jeśli chodzi o większe obrażenia to SCAR. Sama broń to nie wszystko. Musisz znać mapy i wiedzieć jak się po nich poruszać. Nasłu**** strzałów snajperów i odwiedzaj ich najczęstsze kryjówki. Jeśli chcesz to możemy razem pograć.
Ja dodam , że jeśli wybierasz celownik to sprawdź jaki ci najbardziej odpowiada. Nie bierz celownikow 8x na bliskie dystanse . A wybierajac kształt znaczka celowniczego kieruj sie swoja wygoda. Ja np. nie cierpię kolimatora reflex kropka i zero punktów odniesienia za to kolimator kobra lub holograficzny uwielbiam .

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dużo czynników ma wpływ na to jak nam idzie. Nie wszystkie mapy nam pasują, czasem trafimy na ekipę koksów, czasem za dużo snajperów, źle dostosowana broń. Trzeba pograć kilka/kilkanaście dni, żeby zacząć pomału ogarniać temat. Jak poruszasz się po mapie to miej wycelowane w miejsce gdzie zaraz może pojawić się wróg, żeby móc szybciej zareagować. Często to właśnie ułamki sekund decydują o starciu. Wiadomo nie przewidzisz, że gdzieś się ktoś kampi i strzeli Ci w plecy, ale jak poznasz mapy to będziesz wiedział jak łazić, żeby unikać takich rzeczy.

Najgorzej jest z doświadczonymi snajperami.. Mówi się, że snajper nie ma szans w bliskim starciu ze szturmowcem. Otóż jest zupełnie inaczej. Dobrzy snajperzy oddają jeden celny strzał nawet z bliska i nie mamy szans. To jest chyba najbardziej wkurzające. Czasem, aż się zrywam i pokazuję środkowy palec w kierunku telewizora :D
 

pablinho

Użytkownik
Użytkownik
Ja chętnie pogram w Bf4 na XboxOne. Jak coś to moj gamertag to PL_PABLOXPRT

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To jest temat o X360
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Odnoszę wrażenie, że jak zaczynałem grać to lepiej mi szlo niż teraz, gdy mam wygranych jakieś 40h. Szkoda ze nie ma mozliwosci wyboru serwerow zaleznych od poziomu trudnosci. Wydaje mi sie tez,ze po ostatniej aktualizacji gry (4 z koleji) sa lagi polegajace na zanikaniu otoczenia. Gramy gramy nie ma przeciwnika kolo nas, nagle niewiadomo skad pojawia sie,w oddaje jeden strzal i po nas.

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
W Call of Duty jest możliwość wyboru serwerów dla początkujących i nic dobrego z tego nie wynika. Wszyscy pchają się na serwery dla początkujących, żeby się nachapać. Co do lagów to owszem, czasami się zdarza klatkowanie. Większych nie zauważyłem.
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Nawet teraz jak grałem w podbój, strzelam do kolesia, on odwrócony jest do mnie plecami odwraca się strzela raz i po mnie. Coś tu kurde jest nie tak. W ogóle nie zauważam różnicy w tym czy mam włączone pomaganie w celowania czy też jest wyłączone. Ogólnie multi świetny.

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2
 

kamil90

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nawet teraz jak grałem w podbój, strzelam do kolesia, on odwrócony jest do mnie plecami odwraca się strzela raz i po mnie. Coś tu kurde jest nie tak. W ogóle nie zauważam różnicy w tym czy mam włączone pomaganie w celowania czy też jest wyłączone. Ogólnie multi świetny.

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2
Widzę że też jesteś nowy :) Właśnie chcę zakupić X360 z BF4 i nie wiem czy są jacyś gracze do gry. Warto ?
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Warto.

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300T za pomocą Tapatalk 2
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Tylko multi warto, bo single jest beznadziejny. Ludzi zawsze znajdziesz :D nawet samemu się nieźle gra
 

pasti14

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chętnie pogram w BF4 :)
GT: Pastix1906
 

picek31

Świeżak
Świeżak
Ja tez pogram w sobotę
GT picek33
 

adikosso

Świeżak
Świeżak
Również pogram :bull_head:
GT: Chaad Sticky
 

mopal24

Świeżak
Świeżak
Dopisuję się
GT: mopal24
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Trzeba zrobić forumowe zawody :D wtedy byłaby prawdziwa zabawa.
 

Mkbewe

Użytkownik
Użytkownik
Też bym pograł. Tylko ostrzegam, jestem mega cieniasem. :p BF mam od wczoraj a konsole od tygodnia. GT: mkbewe99
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Też zagram
GT: WorthierGore057

Gram raczej przeciętnie ;)
 

mopal24

Świeżak
Świeżak
Ja też jestem raczej "niedzielnym" graczem, ale nie o to tu chodzi. To jak z piciem piwa.... ze znajomymi smakuje lepiej.... :)
 

maxankazuya

Banned
Xbox One
Użytkownik
tez moge zagrac-nie ogarnaiam tej gry na razie taka jakas brzydka i malo plynna .
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pogram z kimś ogarniającym strzelca w heli , czołgu itp ogarnięte osoby zapraszam weteran
Platform: xone
 

Do góry Bottom