Battlefield 5. Gameplay pokazuje II wojnę światową od DICE

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Na konferencji EA Play nie otrzymaliśmy głębszego spojrzenia na szwedzką produkcję, ale dziennikarze ogrywają Battlefield 5, więc mamy okazję zerknąć na sporo fragmentów rozgrywki prezentujących nową grę DICE. Pierwsze opinie o tytule są pozytywne.

19 października odbędzie się premiera Battlefield 5. Tytuł DICE w dniu premiery nie otrzyma zmagań Battle Royale, ale gracze mogą liczyć na aktualizację, która doda do produkcji dodatkowy wariant zabawy.


Dzisiaj oglądamy czysty gameplay z trybu sieciowego. Battlefield 5 wygląda naprawdę nieźle, ale nie możemy w tym wypadku mówić o ogromnej rewolucji względem Battlefield 1. Jest to raczej pozytywna ewolucja, dzięki której sympatycy gatunku nie będą narzekać na nudę.

Należy odnotować, że Battlefield 5 zbiera pozytywne opinie wśród dziennikarzy. Gra ma charakteryzować się bardzo satysfakcjonującym strzelaniem, oprawa jest naprawdę kapitalna, a każdy mecz to wymagające i przyjemne doświadczenie. Redaktorzy wspominają o dobrym progresie względem poprzedniej odsłony.

Mam przy tym wrażenie, że największą i najważniejszą zmianą będzie system rozwoju tytułu. Battlefield 5 porzuca Przepustkę Premium oraz lootboxy, a wszystkie dodatkowe elementy otrzymamy za darmo.


 

Do góry Bottom