Gra Battlefield 5 Xbox (kluczyk)

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witajcie, jest kto chętny na BF5.
Oczywiście oddam pieniądze jeżeli klucz jest trefny, ale potrzebny będzie email od xboxa.

Zapraszam do wpisu tutaj albo na PW. Pzdr.

CENA: 110zł - kto pierwszy ten lepszy.
 
Ostatnia edycja:

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Naprawdę nie chcę nikogo wykiwać;) Po prostu mam zbędny kluczyk, a Xboxa nie zamierzam kupić (być może skuszę się na next gen).
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Naprawdę nie chcę nikogo wykiwać;) Po prostu mam zbędny kluczyk, a Xboxa nie zamierzam kupić (być może skuszę się na next gen).
Od gangu świeżaka nikt nie weźmie poza oficjalnym serwisem aukcyjnym ale nie o to. Jak klucz może być trefny ? Wklepujesz i widzisz co to jest, dajesz anuluj żeby nie zużyć albo potwierdź żeby wykorzystać i przypisać do konta.
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sprawdziłem, nie jest trefny. Uczestniczyłem w giveawayach i wygrałem 50 USD na giftcard oraz BF5 na Xboxa. Także jeżeli ktoś chciałby zakupić to możemy negocjować. Wiem doskonale, że normalnie tylko idiota by kupił od świeżaka, ALE moje warunki są trochę inne. Tzn. ja pierwszy wysyłam klucz. Oczywiście nie sprzedam anonimowemu świeżakowi. Albo aktywny user albo świeżak z kontem w social media, który odpisze mi z tego konta, że rozumie warunki.
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Cena inaczej kosz
 

Francuz30

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cena: 110zł, niżej nie zejdę.
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom