Battlefield 5 z trybem Battle Royale. Zwiastun i szczegóły gry DICE

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Electronic Arts przyjechało na E3 z kilkoma wielkimi produkcjami i jedną z najważniejszych gier EA jest bez wątpienia Battlefield 5. Tytuł zadebiutuje na rynku już w październiku, więc dzisiaj możemy spojrzeć na czystą rozgrywkę.

23 maja odbyła się wielka prezentacja Battlefield 5. To właśnie na tym wydarzeniu dowiedzieliśmy się, że gra trafi na półki sklepowe 19 października i będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.


Twórcy zdecydowali się umiejscowić wydarzenia w czasach II wojny światowej, a zainteresowani gracze otrzymają możliwość zapoznania się z pełnoprawną kampanią fabularną, rozbudowanym trybem sieciowym oraz kooperacją.

Jednym z najważniejszych elementów gry będzie „Teatr Wojny”, czyli specjalny system wsparcia do produkcji DICE, dzięki któremu pozycja będzie stale rozbudowywana przez nową zawartość – gracze mogą liczyć na frakcje, mapy, czy też tryby rozgrywki i wszystkie elementy trafią do gry za darmo.

Pozycja nie otrzyma płatnych dodatków, ale za to istotnym elementem będzie personalizacja żołnierzy, którą wykonamy za pomocą dwóch walut – cyfrowej zdobytej w grze oraz dzięki prawdziwej gotówce. Deweloperzy podkreślają, że za pieniądze kupimy wyłącznie elementy związane z wyglądem żołnierzy.

Battlefield 5 otrzyma tryb Battle Royale! Wariant zabawy będzie w pełni dostosowany do realiów gry DICE, więc otrzymamy możliwość destrukcji otoczenia, czy też wskoczymy w pojazdy, ale na konkretne informacje musimy zaczekać – debiut odbędzie się jeszcze w tym roku, ale nie w dniu premiery produkcji.

Pierwsza prezentacja trybu fabularnego odbędzie się podczas konferencji Microsoftu na E3 2018.


 

Do góry Bottom