Battlefield 5 zaoferuje 2 frakcje na premierę. DICE zdradza konkrety

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


DICE małymi krokami przedstawia kolejne elementy z Battlefield 5. Tytuł zostanie na pewno szeroko przedstawiony na targach w Los Angeles, ale już teraz studio chętnie wspomina o grze i odpowiada na pytania fanów. Niektórzy nie będą zadowoleni z liczby dostępnych frakcji.

Battlefield 5 porzuca znany schemat rozwoju. Teraz wszystkie rozszerzenia otrzymamy za darmo w ramach „Teatru Wojny” – twórcy w ten sposób będą udostępniać nowe mapy, tryby, a nawet kolejne armie.


Studio ma wielkie plany na rozwój gry, jednak wiele na to wskazuje, że może na tym ucierpieć w pewien sposób premierowa zawartość. Według informacji zamieszczonej na Twitterze, w dniu debiutu w trybie sieciowym Battlefield 5 zaoferuje zaledwie dwie frakcje: Brytyjczyków oraz Niemców.

Nie jest raczej specjalnym zaskoczeniem, że ta wiadomość nie spodobała się sympatykom serii, więc tweet zniknął z Sieci. Trudno powiedzieć, czy była to pomyłka, jednak widząc negatywne opinie, DICE może jeszcze przed premierą rozbudować grę.

Należy oczywiście zaznaczyć, że kolejne frakcje mają trafić do gry dzięki wspomnianemu systemowi – Teatr Wojny ma stale dostarczać nowe atrakcje i wpływać na wydarzenia na serwerze. Twórcy zdradzili również, że personalizacja nie pozwoli na „mieszanie ciuchów” – przykładowo Niemiecki żołnierz nie będzie mógł biegać w stroju Brytyjczyków.

DICE potwierdziło również przygotowanie nowego trybu „Airborne”, w którym naszym zadaniem będzie wskoczenie na pole bitwy i zniszczenie artylerii wroga lub chronienie własnej bazy. Żołnierze trafią do walki za pomocą spadochronów.

Gracze mogą również liczyć na indywidualne drzewka rozwoju dla każdej klasy żołnierza ze specjalnymi archetypami.


 

Do góry Bottom